Stabilny portfel "konika"

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

arek2 pisze:
prawnik pisze:A ty dalej wymiatasz ja niestety wtopilem na kablu
Jutro wszystko odrobisz :564:


Za gto ja chyba jutro w trasie między Konstancinem a okolicami Łodzi. Wszystko się rozstrzygnie po porannym obchodzie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jutro z graniem moze byc problem. Ale wam życzę powodzonka i czas na Forza Motorsport.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
rysiekmilioner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 27 sty 2011, 01:49

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: rysiekmilioner »

Jesli jestes na Eur/gbp to ustaw profit na 82220. Tam powinno dojsc odbicie bez problemu. Na twoim miejscu przerzucilbym sie na H1. Mniej transkcji a wiecej zysku.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

rysiekmilioner pisze:Jesli jestes na Eur/gbp to ustaw profit na 82220. Tam powinno dojsc odbicie bez problemu. Na twoim miejscu przerzucilbym sie na H1. Mniej transkcji a wiecej zysku.

Zabiłoby mnie czekanie na sygnał. Jak to się mówi "wyszedł do klopa na 10 minut" i sygnał przeleciał. Do tego kiedy bym mógł spać, drzemać. Ja już mam swoje lata i musze odpocząć. :mrgreen: To juz nie 20 lat na karku. Ale zrozumiecie jak "dorośniecie".
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Heh widzisz Adriano a ja myślę wręcz odwrotnie. Na codzień pracuje na etacie. I właśnie to ze gram na wyższych interwalach pozwala mi pogodzić prace z tradingiem. Gram w oparciu o h4 /d1 i po prostu patrze na wykresy gdy otwiera się nowa h4 czyli 6,10,14,18 etc. O 10 i 14 mam akurat przerwy wiec mogę sobie na to pozwolic;-) i właśnie tym sposobem ograniczam czas przeznaczony na gapienie się w wykresy do minimum:-)

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

zaccny pisze:Heh widzisz Adriano a ja myślę wręcz odwrotnie. Na codzień pracuje na etacie. I właśnie to ze gram na wyższych interwalach pozwala mi pogodzić prace z tradingiem. Gram w oparciu o h4 /d1 i po prostu patrze na wykresy gdy otwiera się nowa h4 czyli 6,10,14,18 etc. O 10 i 14 mam akurat przerwy wiec mogę sobie na to pozwolic;-) i właśnie tym sposobem ograniczam czas przeznaczony na gapienie się w wykresy do minimum:-)

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


I to super posunięcie w twoim przypadku Zaccny. Mało tego to wcale sie z toba nie kłóci. Ja mam niestety tak nieregularny dzień, że nie byłbym w stanie czekac, pilnować, wyszukiwać. Musiałem zaadoptować pod siebie dany system i dlatego tak to wygląda. Ostatnie dni, gdy leżę w szpitalu to byłby taki czas na H1 ale postanowiłem poszukac czegoś innego. ADX ale co z tego wyjdzie zobaczymy.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

prawnik
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 09 cze 2011, 22:07

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: prawnik »

Co fakt to fakt TF musi być ustawiony indywidualnie pod tradera. Inaczej nici z zysków

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Kurcze ja i H1????? Chociaż teraz będe miał sporo czasu w domu a potem regularne rehabilitacje. Kto wie. Może utwoorzę jeszcze jedno konto testowe. Wrzuce na początek z 20-30 koła i popróbuję.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Polecam;-) wiesz Adrian możesz postąpić w ten sposób ze na kocie głównym robić to co wychodzi Ci najlepiej a mianowicie grid a założyć sobie jakieś osobne konto do gry bardziej longtermowej ;-) taka swojego rodzaju dywersyfikacja portfela inwestycyjnego. Szczerze mówiąc jeśli kiedykolwiek zostane traderem zawodowym to na pewno bym tak postąpił ze inwestowal bym na różnych horyzontach czasowych:-) zawsze jakaś rozrywka i konto dodatkowe nie przeszkadza przy głównym ;-) sam widzisz ze w tym momencie potrafisz inwestować trzema różnymi strategiami. Czemu nie dorzucić czwartej longtermowej? ;-)

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

zaccny pisze:Polecam;-) wiesz Adrian możesz postąpić w ten sposób ze na kocie głównym robić to co wychodzi Ci najlepiej a mianowicie grid a założyć sobie jakieś osobne konto do gry bardziej longtermowej ;-) taka swojego rodzaju dywersyfikacja portfela inwestycyjnego. Szczerze mówiąc jeśli kiedykolwiek zostane traderem zawodowym to na pewno bym tak postąpił ze inwestowal bym na różnych horyzontach czasowych:-) zawsze jakaś rozrywka i konto dodatkowe nie przeszkadza przy głównym ;-) sam widzisz ze w tym momencie potrafisz inwestować trzema różnymi strategiami. Czemu nie dorzucić czwartej longtermowej? ;-)

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

I tak zrobię. Tylko muszę porobić porządek na tych kontach i wtedy wszystkie, z odpowiednimi tytułami wrzuciłbym jak jarek na myfxbooka, albo jak Kimkolwiek i Arek na FF. Ale to juz po powrocie do domku i małej aklimatyzacji. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Własne łóżeczko.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Polecam ff;-) fajnie to wygląda. Również z niego korzystam i nie potrzeba do tego jakiegoś ea w mt4;-)

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

Zablokowany