S/D tak to widzę

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
prawnik
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 09 cze 2011, 22:07

Re: S/D tak to widzę

Nieprzeczytany post autor: prawnik »

Jeśli można wiedzieć Jarek ten robot ze stopki będzie jeszcze jakiś optymalizowany bo tak fajnie chodził na poczatku

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: S/D tak to widzę

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

prawnik pisze:Jeśli można wiedzieć Jarek ten robot ze stopki będzie jeszcze jakiś optymalizowany bo tak fajnie chodził na poczatku
Ewidentnie nie służą mu aktualne warunki rynkowe. Poeksperymentuję jeszcze na nim trochę.

prawnik
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 09 cze 2011, 22:07

Re: S/D tak to widzę

Nieprzeczytany post autor: prawnik »

Takie "cacko" jakie stworzyłeś na początku byłoby prawdziwym postrachem market maker

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: S/D tak to widzę

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

prawnik pisze:Takie "cacko" jakie stworzyłeś na początku byłoby prawdziwym postrachem market maker
W takiej rozgrywce broker zawsze jest górą. Dlatego intensywnie pracuję nad czymś nowym. :wink:

prawnik
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 09 cze 2011, 22:07

Re: S/D tak to widzę

Nieprzeczytany post autor: prawnik »

JAREK67 pisze:
prawnik pisze:Takie "cacko" jakie stworzyłeś na początku byłoby prawdziwym postrachem market maker
W takiej rozgrywce broker zawsze jest górą. Dlatego intensywnie pracuję nad czymś nowym. :wink:

Tutaj niestety masz rację. Mam nadzieje ze już nie długo. Zmienia się uwarunkowania prawne to i szanse trofeów wzrosna

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: S/D tak to widzę

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Dla tych, którzy nie lubią rysować stref S/D mam takie narzędzie, które jest częścią "większej całości"
Zeby sprawnie rysować sterfy należy sklonować któryś z prostokątów umieszczonych w prawym górnym rogu ekranu i przeciągnąc na wykres. Robot sam dociąga prostokąty do prawej strony i zmienia ich kolory w zależności od położenia względem aktualnej ceny. ;)
Obrazek
фото хостинг
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: S/D tak to widzę

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Postanowiłem zrobić eksperyment. W związku z planowaną zmianą czasu serwera w Armadzie, spróbuję pograć na tych "nowych" świeczkach. Założeniem jest szukanie wejść w oparciu o tf H4. Wszystko w oparciu o to co widzę na wykresie, czyli mocne wg mnie setupy. SL 2% wartości rachunku. Raczej nie więcej niż 5 pozycji maksymalnie będę utrzymywał.
Początek 5000 PLN. (demo)

Obrazek
хостинг картинок без регистрации

ODPOWIEDZ