Stabilny portfel "konika"

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Nemsik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 lip 2013, 01:41

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Nemsik »

Tak, widać to w statemencie. To jest pozycja "największa strata względna (8,92%)". Widać też, że wygenerowały ją praktycznie tylko 4 transakcje - pozycja "największa strata z transakcji stratnych pod rząd (liczba)". Po takich statystykach decyzja o odpuszczeniu automatyzacji strategii jest jedyną słuszną :)

Tak czy inaczej krzywa rachunku wygląda fantastycznie, tak trzymać! :)

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Nemsik pisze:Tak, widać to w statemencie. To jest pozycja "największa strata względna (8,92%)". Widać też, że wygenerowały ją praktycznie tylko 4 transakcje - pozycja "największa strata z transakcji stratnych pod rząd (liczba)". Po takich statystykach decyzja o odpuszczeniu automatyzacji strategii jest jedyną słuszną :)

Tak czy inaczej krzywa rachunku wygląda fantastycznie, tak trzymać! :)
Ale to i tak moja wina. Przecież dobrze wiem, że w założeniach jest pewna doza czegoś, czego jak na razie komputery, systemy nie są w stanie ująć :mrgreen: Szkoda. Miałbym dzięki temu o wiele więcej czasu dla swoich dzieci i żony. Moja rodzina nie rozumie (prócz dzieci i żony), że to co robią to ciężka i wyczerpująca praca. Dla nich hasło, że kasę zarabiam przez internet oznacza, że leże z ...mi do góry. :mrgreen: A teraz czas na imprezkę rodzinną. Będzie sporo wróżenia. Może coś o FOREX będzie, jakieś prognozy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Coś mi się wydaje, że szukasz czegoś co mniej więcej tak wygląda.
nqm5.png
Podoba mi się to co robisz. Jeżeli to jest ALL manualnie, bez skryptów i innych pomocników, to szacun.
pozdrawiam

ps.
może już się kiedyś spotkaliśmy, tylko po drugiej stronie "lady". :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

mike_05 pisze:Coś mi się wydaje, że szukasz czegoś co mniej więcej tak wygląda.
nqm5.png
Podoba mi się to co robisz. Jeżeli to jest ALL manualnie, bez skryptów i innych pomocników, to szacun.
pozdrawiam

ps.
może już się kiedyś spotkaliśmy, tylko po drugiej stronie "lady". :lol:

Cześć Mike 05 nosem czuję zawodowca. :mrgreen: Screen w 100% odzwierciedla to co robię. :mrgreen: Z uwagi na wiek i wcześniejsze doznania życiowe nie było dane mi zżyć się z komputerami i programowaniem. Wszystko robię z palucha. Całe szczęście, że sa już tablety, komórki i laptopy. Coś zawsze mam przy sobie i w trasie, albo poza domem co nie co porobię. Niestety z uwagi na mało wolnego czasu, a właściwie nierównomierne rozproszenie go w ciągu doby trejdy są albo za szybko kończone, albo ciut przestrzelone. :564:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

A tak prezentował się dzisiejszy dzień graficznie, gdzie ewidentnie widać przestrzelenie na edku. Najważniejsze, że jak zawsze skończyło się plusem.

Obrazek

Obrazek

:mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Właśnie dziś takie amplitudy niespotykane od dawna i to w dłuższych ciągach.To akurat kontrakty. To ostatnio ćwiczę od dłuższego czasu. Ale zwróciłem uwagę na podobieństwo metody, dlatego skrobnąłem, a już się odżegnywałem od tego miejsca.
To taka wprawka w możliwości tej zabawki. Dwa dni pracuje.
Bez tytułu.png
W zasadzie nie wymaga nadzoru. Dziś dwa razy zainterweniowałem i niestety, nie w to tempo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Ładnie sobie Mike porabiasz. :shock: Robi wrażenie. "Kontraktorem" na "konikach" nigdy nie byłem. A niewiele brakowało. Już byłem przygotowany do wejścia, już miałem system na D1 ale na GPW wybuchła afera tych słynnych 60 czy 90 sekund. I sobie odpuściłem. Do tego wtedy płynność dawała wiele do życzenia.

A jeden z oskarżonych w tej sprawie jest teraz prawą ręką Korwina Mikke. :lol:

To powodzonka Mike. Taki robocik to niezłe cacko. Pisz na forum. Takich osób jest niewiele. Z takim nosem znaczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja to tutaj świeżak jestem. Siostrzeniec mnie namówił.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Zapomniałem się pochwalić, że do swojej świętej trójcy, czyli edka, szwajcara i kangura dorzuciłem japońca, czyli usd/jpy.

Obrazek
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

mlody87
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2012, 13:19

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: mlody87 »

Adrianoforex pisze: A jeden z oskarżonych w tej sprawie jest teraz prawą ręką Korwina Mikke. :lol:

Adriano, mógłbyś podać jakiś konkret? :) Bo aktualnie szukam "swojego miejsca" i nie chciałbym znowu postawić na złodzieja ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Zablokowany