Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
overall

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: overall »

BM Alior Bank pisze:Witamy,
Z racji początku konkursu każdy wynik jest dodatkowo sprawdzany manualnie. Pracujemy nad większa częstotliwością publikacji już bez dodatkowych testów zgodnie z Państwa wskazówkami.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku

W koncu jestem w rankingu z tym ze o jakich godzinach jest weryfikowana stopa zwrotu? Moją pozycje zamknąłem kolo 11 (w tej chwili mamy prawie 16:00) a mimo to ranking wyswietla mi ze ugralem raptem 5,12% a powinno byc 33% mniej wiecej bo z 1500 zrobilem 2k. WTF ?

ps. ladne przetasowanie w czołowce, jest szansa :D chyba sobie wygram ten konkurs ;)

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

a mnie w rankingu brak pomimo ze na 100% grałem już przed 23 wczoraj i miałem komunikat ze rejestracja w konkursie była ok

wojtek1976
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 17 gru 2007, 15:25

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976 »

Mnie tez nie ma pomimo telefonu do centrali.

Awatar użytkownika
BM Alior Bank
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 13 kwie 2011, 13:59

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: BM Alior Bank »

Witamy,
W tym momencie stopa zwrotu weryfikowana jest o godzinie 23.00. Zgodnie z Państwa wskazówkami planujemy robić to częściej. Prawdopodobnie w tym tygodniu będzie to jednak niemożliwe.

:wojtek 1976 - prosimy na pw jakąś informację (np nazwisko), żebyśmy mogli zweryfikować sytuację.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
Biuro Maklerskie Alior Banku
mail: kontakt.bm@alior.pl
tel: 19503

overall

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: overall »

BM Alior Bank pisze:
W tym momencie wyniki, które Państwo widzą są wynikami na godzinę 23.00 z wczoraj. Wyniki z dnia dzisiejszego zostaną uaktualnione jutro przed południem.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku

Czasu Nowy York ?

Moze po prostu napiszcie, że wyniki podawane są po południu i nie będzie problemu, ewentualnie raz na tydzień albo najlepiej na sam koniec miesiąca...

Bez urazy ale jak sie nie jest gotowym do zorganizowania konkursu to się go po prostu nie robi...

edit. Do tego to nagłe info ze mimo ze dostalem potwierdzenie wziecia udzialu w konkursie o 19:00 w poniedzialek to i tak dopiero mój udział liczył sie od 23:00.... Teraz nawet nie wiem od jakiej kwoty naliczacie mi procent...

Bo o 22:30 w poniedzialek dalem zlecenie na gbpjpy, polecialo gdzies na 100zł o 23 wlasnie a o 23:20 okolo mnie wybilo na be + 4zł.... gdzie tu profesjonalne podejscie, rzeczą oczywistą jest ze wplacilem 1500 to chce zaczynac od 1500 a nie np od 1600...

w tej chwili mam na koncie 2200zł czyli prawie 50% bynajmniej dla mnie prawie 50% a jak wy to naliczycie to nie mam zielonego pojęcia...

ehhhh....




edit 2. o 12:30 pojawil sie ranking (mój nick - juz usuniete co by nie bylo presji ;) ) wyswietla mi sie ze zrobilem 28,14% , to chyba jakies jaja są ! Nawet nie ma mnie w rankingu dziennym a mam na koncie 2200zł do tego pozycja ciągle otwarta i bywało nawet wiecej.

Panowie z aliora, tu chodzi o poważną kase 100 tys zł, ja chce ją wygrać tak jak każdy ale prosze o uczciwe podejście bo inaczej zrobicie sobie tylko zajebistą antyreklame na najwiekszym polskim forum o forexie ;)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2013, 13:16 przez overall, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BM Alior Bank
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 13 kwie 2011, 13:59

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: BM Alior Bank »

Witamy,
1. Zgodnie z wcześniejszymi wiadomościami ranking jest publikowany raz dziennie ze stanem na 23.00. Na razie w tym temacie nic nie uległo zmianie. Stopa zwrotu może więc nie odpowiadać bieżącemu stanowi rachunku.
2. W konkursie bierze Pan udział od dnia 03.06.2013 (godzina 23.00). Stan Pana rachunku na ten dzień to saldo +/- niezrealizowany zysk/strata. Dla wszystkich zasady są identyczne (start zawsze o 23.00 ze stanem rachunku na tą godzinę).
3. Nasze podejście jest niezmiennie uczciwe, wszyscy uczestnicy grają na równych zasadach o których musieli wiedzieć akceptując regulamin konkursu.

Pozdrawiamy
Zespół Bm Alior Banku
Biuro Maklerskie Alior Banku
mail: kontakt.bm@alior.pl
tel: 19503

overall

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: overall »

BM Alior Bank pisze:Witamy,
1. Zgodnie z wcześniejszymi wiadomościami ranking jest publikowany raz dziennie ze stanem na 23.00. Na razie w tym temacie nic nie uległo zmianie. Stopa zwrotu może więc nie odpowiadać bieżącemu stanowi rachunku.
2. W konkursie bierze Pan udział od dnia 03.06.2013 (godzina 23.00). Stan Pana rachunku na ten dzień to saldo +/- niezrealizowany zysk/strata. Dla wszystkich zasady są identyczne (start zawsze o 23.00 ze stanem rachunku na tą godzinę).
3. Nasze podejście jest niezmiennie uczciwe, wszyscy uczestnicy grają na równych zasadach o których musieli wiedzieć akceptując regulamin konkursu.

Pozdrawiamy
Zespół Bm Alior Banku

Dziekuje za info na prive, w miedzy czasie uzyskalem te samą informacje dzwoniąc na infolinie. Przyznam ze gdybym wiedzial to zaczal bym grac dopiero po 23... no trudno, zaczynam od kwoty 1584zl i 93gr wiec nie jest tak zle zwlaszcza ze w czołówce nastąpiło kolejne przetasowanie.

pozdrawiam.

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

witam chciałbym się dowiedzieć jak działa na waszej platformie poziom stop-out pytam bo dziś miałem otwarte 3 pozycje po 10k na EURUSD w momencie gdy poziom dostepnych srodkow w "SALDO BIEZACE" wynosil okolo 1100-1200 została zamknięta 1 pozycja. Zostały 2 pozycje w szczegółach rachunku poziom Stop-out dla tych 2 pozycji wynosi 760 zl tylko saldo bieżące wynosi 160zl i nadal mam 2 pozycje otwarte. O co tutaj chodzi bo albo zle rozumiem definicje STOP-OUT albo jedna z tych pozycji powinna być już zamknięta przy poziomie 760

overall

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: overall »

Ja za to po raz pierwszy spotykam sie z tak szybkim MC w sensie procentowym. Pozycja na 0,30 lota byla otwarta przy balance 2 tys i po zaliczeniu MC zostalo 900 zl. po czym oczywiscie powrót, moj błąd ze dopuscilem do takiej straty bo trzeba bylo zamknac na 2500zł gdy byla mozliwosc ale kurde, zeby tak szybko MC, poziom stop out jest zdziebko wysoki.

Jestem ciekaw jaki on jest w koncu.

Fatality dzień :D

-- Dodano: pt 07-06-2013, 6:59 --

Jaja jak berety...


Opisuję sytuację:

stan konta 900zl

dwa wejscia na eurchf 0,10 i na usdchf 0,10


mc zaliczone na eurchf w postaci 65 zl, mają te dwie pozycje spadek o 63,33 zl wywołał mc na eurchf, pierwszy raz mam do czynienia z czym takim, ale co sie dzieje dalej...

patrze i na moich oczach zostala zamknieta pozycja numer dwa czyli usdchf na sume 69,54zl doslownie po godzinie 7 rano dzis czyli jakies pol godziny od tego posta zostala zamknieta nie z mojej ręki a nie byl to margin call....

to tez juz wkurwiony dzwonie na infolinie i najpierw wyjasniam skad tak szybki mc.... sie okazuje ze są tutaj zupelnie inne zasady i zabraklo mi ponoc ponad 2zl by nie zaliczyc tego mc, w ogole kurwa.... wczoraj zagranie 0.30 lota z 2K i MC dopiero na 900zl a dzis leciutka obsowa i juz mc? no jaja

idąc dalej rozmawiam z panem na infolinii i sie okazuje ze to niby z ręki zammnieta ta druga pozycja a jak mame kocham to kurwa jej nie zamykalem bo i na po co skoro usdchf sie odbijal...

na forexie jestem od 3 lat ale jeszcze nikt za mnie nie zamykal pozycji...

pan kazal mi wyslac reklamacje przez konto internetowe.... wiecie co? nie chce mi sie, ja chce zeby to zlecenie zostalo przywrócone i tyle... jak dla mnie platforma aliora to dziadostwo i kanciarstwo skoro robią takie numery.

Zaspany wlaczam dzis platforme... patrze widze juz tylko jedno zlecenie i mysle co jest grane, przeciez nie byly obsowy az takiej no ale na eurchf mc wiec mowie chuj tam... jest jeszcze jedna i nagle jej nie ma, nic nie dotykalem nic nie klikalem by ją zamknąć...

prosil bym o wyjasnienie sprawy....

znają panstwo moj nick, pisal mi pan wczoraj na priv wiec prosze to wyjasnic.

Mam juz gdzies wygraną, teraz chodzi o tzw sprawiedliwosc.

Dodam ze bralem udzial juz w przeroznych konkursach, raz wygrywalem raz przegrywalem ale po MC mialem to gdzies bo bylo ewidentne wyczyszczenie Depa a tutaj? MC = 16 pipsow ? do tego samo zamykające sie pozycje? pierwszy raz cos takiego widze....

slabo !

Awatar użytkownika
altmer
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 gru 2010, 00:04

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: altmer »

Czy jest możliwość żeby podawać datę i czas na jaki obowiązuje ranking? Bo chyba nie ma podanej

ODPOWIEDZ