FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

grafikk pisze:witam
odnosnie konkursu, nie doszukalem sie daty do kiedy mozna zakladac konkursowe konto, czy tez nie ma takiej daty?

Konto można zakładać również w trakcie trwania konkursu. Także nawet jak się spóźni ktoś to może wejść nawet w trakcie trwania.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

connormacloed
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:42

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: connormacloed »

Witam,mam takie pytanie do was.Dostałem dziś maila od fxsalt ;
http://www.fxsalt.com/trading/fxsalt-ctrader/

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym ctrader i calgo?
Czy to jakieś nowe platformy tradingowe różniące się od tej ktora jest obecnie dostępna po zainstalowaniu platformy mt4 z ich strony czy też to jakieś upgrady.Prosił bym o pomoc,bo teraz się pogubilem skoro w tym linku piszą o tym że ctrader to full stp to w takim razie jak to dotąd działalo jeśli nie rownież jako full stp?

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

connormacloed pisze:Witam,mam takie pytanie do was.Dostałem dziś maila od fxsalt ;
http://www.fxsalt.com/trading/fxsalt-ctrader/

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym ctrader i calgo?
Czy to jakieś nowe platformy tradingowe różniące się od tej ktora jest obecnie dostępna po zainstalowaniu platformy mt4 z ich strony czy też to jakieś upgrady.Prosił bym o pomoc,bo teraz się pogubilem skoro w tym linku piszą o tym że ctrader to full stp to w takim razie jak to dotąd działalo jeśli nie rownież jako full stp?

cTrader to inna platforma. A chodzi o to, że w MT4 teoretycznie możesz zainstalować różne "pomoce" dla brokera. W cTraderze tego nie ma, więc można mieć pewność, że broker choćby chciał to nas nie oszuka.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

typer99
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:05

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: typer99 »

Czy fx salt pobiera jakieś opłaty za przelewy na konto bankowe? Bo założyłem konto i wpłaciłem 500 pln żeby popykać w tym konkursie ale mam zaksięgowane 498pln... Czy muszę dopłacić jeszcze, orientuje się ktoś?
Obrazek

connormacloed
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:42

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: connormacloed »

Z tego co się orientuje i co mi odpisał support gdy z nimi mailowałem to od każdej wpłaty niezależnie od kwoty jaką wpłacisz czy jest to 500zł czy 500tyś pobierają 2zł prowizji jeśli mnie pamięć nie myli.Więc nic więcej nie musisz im dopłacać a oni i tak pobierają automatycznie prowizje od każdej Twojej transakcji,ale to groszowe sumy,dla odmiany dodam ze w plus500 gdy grałem tam chwilę to zostawienie pozycji na noc skutkowało każdodobowo naliczeniem premii o 22 i gdy miałeś otwartą pozycje podczas premii to naliczali dodatkową opłatę,kompletne zdzierstwo,bo za kilka dni teretycznie otwartej pozycji uzbierała sie spora sumka.FXsalt pobiera drobne prowizje przy otwarciu każdej pozycji i nic więcej.

Wracając do wątku ctrader,można założyć konto na platformie ctrader nie instalując mt4 jako prywatny gracz?Czy na tym ctrader mam podstawowe funkcje typu fibo,swiece itp? Czy jest to kompletnie surowa platforma i bez dodatkowych narzędzi z zewnątrz bezużyteczna?Rozumiem że gdy otwieram konto rzeczywiste to automatycznie instaluje mi się mt4?Więc jak założyć konto rzeczywiste z użyciem ctradera?

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Otwarłem dziś to konto c trader . Ściągasz platformę na komputer i tyle . Na razie jest tylko demo z kilkoma parami ,konto w USD i dźwignią 1:100 . Podstawowe wskaźniki ( jak MT4) znajdziesz na platformie - nawet trochę więcej ,jak Cię to nie satysfakcjonuje jest opcja ściągania z strony internetowej. Pewnym plusem jest - ustawianie SL i TP z wykresu przesuwając linie kursorem lub zlecenia jednym kliknięciem z ustawione z SL /TP - jak kto woli .Zamykanie wszystkich pozycji jednym kliknięciem . Chodzi narazie bez problemowo , w pomocy znajdziesz filmiki z instruktażem .To chyba tyle na pierwszy dzień

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

typer99 pisze:Czy fx salt pobiera jakieś opłaty za przelewy na konto bankowe? Bo założyłem konto i wpłaciłem 500 pln żeby popykać w tym konkursie ale mam zaksięgowane 498pln... Czy muszę dopłacić jeszcze, orientuje się ktoś?

Prowizja od wpłaty pobierana jest przez bank - nie ma to nic wspólnego z FxSalt.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

typer99
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:05

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: typer99 »

Akhh pisze:
typer99 pisze:Czy fx salt pobiera jakieś opłaty za przelewy na konto bankowe? Bo założyłem konto i wpłaciłem 500 pln żeby popykać w tym konkursie ale mam zaksięgowane 498pln... Czy muszę dopłacić jeszcze, orientuje się ktoś?

Prowizja od wpłaty pobierana jest przez bank - nie ma to nic wspólnego z FxSalt.

Ok, dzięki za info. A można jakoś sprawdzić czy moje zgłoszenie do konkursu zostało przyjęte? Czy muszę dopłacić brakującą kwotę, czyli 2 zł? Nie dostałem żadnej informacji od Fxsalt na ten temat.
Obrazek

MostWanted
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 21 gru 2012, 02:54

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: MostWanted »

Myślę, że nie musisz już nic dopłacać... ale jeśli się obawiasz to zadzwoń do obsługi klienta i zapytaj -> +48 532 484 054

arturma
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2013, 19:10

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: arturma »

A wie ktoś może kiedy FXSALT na MT4 będzie miała coś w stylu BRE Smart Orders ? Chodzi o możliwość ustawiania TP i SL za pomocą myszki ? Tego mi u nich brakuje. Testuję to w BRE Traderze i bardzo dobrze to się sprawuje.

ODPOWIEDZ