FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Kerad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2012, 14:19

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Kerad »

Brak odzewu z strony brokera, a tym bardziej przelewu.

SONQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2015, 06:26

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: SONQ »

I CISZA jednak tym śmiecią i knurom ujdzie wszystko na sucho.Nic tylko zacząć robic podobny biznes i dymach ludzi.Miałem bardzo małe depo wiec az tak Mnie to nie zaboli ale ludzi ktorzy mieli duzo kasy tam są dla Mnie idiotami ze nic z tym nie robią,juz dawno organizowałbym pozew zbiorowy.pozdrawiam:)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: green7 »

SONQ pisze:I CISZA jednak tym śmiecią i knurom ujdzie wszystko na sucho.Nic tylko zacząć robic podobny biznes i dymach ludzi.Miałem bardzo małe depo wiec az tak Mnie to nie zaboli ale ludzi ktorzy mieli duzo kasy tam są dla Mnie idiotami ze nic z tym nie robią,juz dawno organizowałbym pozew zbiorowy.pozdrawiam:)

No widzę, że nie masz pojęcia o tym, że co jak co ale pozew zbiorowy im nie grozi.
W naszym prawie jest to tak kulawie zrobione, że zbiorowo można kogoś pozwać ale pozywający muszą żądać dokładnie takich samych kwot.
Co raczej jest w tej sytuacji jest ciężkie ..... Tym niemniej ja bym im nie odpuszczał. W wątku o Ironie szykuje się jakieś pozwy może by się znalazł przy okazji ktoś kto by to ogarnął.
Green
Obrazek
Obrazek

sosinek1980
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2015, 23:13

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: sosinek1980 »

Witam,

W związku z brakiem jakiekolwiek reakcji w temacie chciałbym go odświeżyć i mam parę pytań:z

1. Czy komukolwiek udało się skontaktować z tym brokerem i uzyskał jakieś nowe informacje w sprawie zwrotu pieniędzy ?
2. Czy ktoś odzyskał swoje pieniądze ?
3. Czy ktokolwiek ma jakikolwiek pomysł co można by dalej zrobić z tą sprawą ?
4. Czy ktoś jest w posiadaniu jakichkolwiek nowych informacji na temat aktualnego statusu brokera ?
5. Czy ktokolwiek podjął jakiekolwiek (nawet nieskuteczne) działania w kwestii odzyskania kapitału ?
6. Czy ktoś zna radcę prawnego, adwokata lub inną firmę konsultingową, która może mieć pomysł na działanie w tej sprawie ?

Proszę wszystkich zainteresowanych o odpowiedź na jakiekolwiek z powyższych pytań. Wiem, że sytuacja nasza jest nieciekawa, ale może jest coś co możemy razem lub każdy z osobna zrobić.

Pozdrawiam
Bartek

Kubeklodz
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2016, 18:25

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Kubeklodz »

Jestem też poszkodowany i zainteresowany pozwem albo inną forma odzysku
???

cichowski
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2016, 08:31

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: cichowski »

Witam wszytkich,

Widzę że wątek umiera śmiercią naturalna, więc może mała dawka informacji , jako że również starciłem pewne środki postanowiłem wydać kilka groszy żeby się dowiedzieć gdzie to wszytko poszło. Wygląda mi na to że były właściciel firmy Sean Carl Bundock ma się całkiem dobrze prowadzi spokojny żywot w tarnowie i jest osobą dość rozpoznawalną i w 100 tysięcznym mieście nie było wiekszego problemu żeby go zlokalizować ,mało tego nie było też większego problemu żeby zlokalizować osobę która z nim współpracowała . Udało mi się nawet zdobyć numer telefony i o dziwo po krótkiej rozmowie zostałem poinformowany że owszem współpracowali ale nie miał on nic wspólnego z firma fx salt ( a jak jest prawda?)
Pozatym wygląda mi również na to ze nasz interesant ma też całkiem przyzwoitą przeszłość na wyspach oraz jest "dyplomatą " w organizacji IHRC wystarczy wrzucić w google...
"albo my ich albo oni nas " i kto w tym wypadku kogo?!

Nie wiem czy to ktoś czyta..wiec w razie pytan prv.

MarkSantos
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2016, 18:33

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: MarkSantos »

Sean Carl Bundock.
This man posed as a builder in the UK before becoming a financial "Expert". He walked away from a building contract with over £50,000 PLUS £4000 obtained by deceit. It cost a young family a further £65000 to fix the sickening and life-threatening mess left by his "team". He then ran off to New Zealand where he attempted the same sickening scams, before becoming a "financial expert " with FxSalt in South Africa and Poland.
We understand he has ceased trading with FxSalt. But where has all the money gone?

We have exposed this man on our website http://www.cowboytrap.co.uk with links to our facebook pages and a tv film on YouTube.

We receive many messages from people around the world who have suffered from this man's greed and lack of conscience.
He has cost this young family their pension, plus loans from close family which are difficult for them to repay.

ANY INFORMATION REGARDING THIS MAN WILL BE WELCOMED. feedback@cowboytrap.co.uk

FXP
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2015, 18:58

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: FXP »

Nie wiem czy kojarzycie FXSalt zamknięty w 2015r? Później był następca Hydramarkets.com ... no to na ich stronie jest już informacja że nie działają, a rachunki klientom wyłączyli. Tak to Pan Sean z Fx Salt sobie wymyślił razem z Panem Tonym żeby po cichu wszystko zamknąć.

ODPOWIEDZ