FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Marta247
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2015, 13:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Marta247 »

Tambien he recidido esa respuesta. Yo personalmente no creo que exista alguna lista ...es solo otra mentira de Fxsalt :!:
http://prntscr.com/644t6g

I ja też chcę walczyć z nimi , oni mają moje pieniądze!! :evil:

Peener
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2011, 21:03

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Peener »

Marta247 pisze:Tambien he recidido esa respuesta. Yo personalmente no creo que exista alguna lista ...es solo otra mentira de Fxsalt :!:
http://prntscr.com/644t6g

I ja też chcę walczyć z nimi , oni mają moje pieniądze!! :evil:
Hi, problem w tej sprawie jest taki, że aby móc coś zdziałać potrzebna jest grupa osób pokrzywdzonych.
Jednostka tu nic nie zdziała.
A wiemy dobrze jako gracze, że połączenie się w grupę osób z roszczeniami nie będzie proste.
Fxsalt miał ponad 1000 klientów, albo i więcej. Więc kapitał idzie w miliony dolarów.
Jeśli stworzymy grupę osób w liczbie poważnej to dalsze działania mają szanse na sukces inaczej niestety fakt rozproszenia jest dla nich atutem.
Kto ma pomysł jak skrzyknąć poważną grupę, a co dalej to już inna kwestia.

miczek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2011, 15:04

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: miczek »

Witam

Również jestem pokrzywdzony przyłącze się do was tylko musimy zebrać grupę osób bo inaczej nie będziemy mieli siły przebicia.

Marta247
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2015, 13:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Marta247 »

więcej czasu mija, tym mniejsze szanse mamy :(

Byłoby miło , aby zablokować konta bankowego w banku w Polsce . Muszę znaleźć numer konta bankowego.

-- 13 Feb 2015, 11:37 --

FXSALT LTD

BANK ZACHODNI WBK S.A. http://www.bzwbk.pl/

PL75109020530000000115705896

00001
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 18 gru 2014, 08:46

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: 00001 »

Dostałem taką odpowiedź:
Dear Szczepan


Thank you for your email.


Our liquidity provider, Boston Prime, went into liquidation and have been appointed an administrator by the court. The administrators will how much money can be raised and which creditors can be repaid and when. FXSalt is just one of many companies that Boston Prime owe money to. Please see the articles in the following links

http://forexmagnates.com/exclusive-bost ... oceedings/

http://forexmagnates.com/traders-tears- ... ent-shuts/


Once the administrator releases funds to FXSALT the funds will be sent out to the traders.


We are not sure how long this process will take, we are working with the administrator to ensure this happens as quickly as possible.


As soon as we have any news we will inform you immediately.



Regards

Team FXSalt

sosinek1980
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2015, 23:13

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: sosinek1980 »

Marta247 pisze:więcej czasu mija, tym mniejsze szanse mamy :(

Byłoby miło , aby zablokować konta bankowego w banku w Polsce . Muszę znaleźć numer konta bankowego.

-- 13 Feb 2015, 11:37 --

FXSALT LTD

BANK ZACHODNI WBK S.A. http://www.bzwbk.pl/

PL75109020530000000115705896
Oczywiście ja również przyłączam się do grupy poszkodowanych i chętnie podejmę jakiekolwiek działania w celu odzyskania pieniędzy.
Z całym szacunkiem do powyższego pomysłu, ale na jakiej podstawie chciałbyś zablokować powyższe konto ? nie ma wyroku, więc nie ma prawa do działania.
Podobno klientami FXSalt byli głównie Polacy, więc proponuję umieścić jak najwięcej informacji na różnych forach o tym, aby skomunikować razem poszkodowanych i wnieść zbiorowy pozew. Na pewno jest potrzebna osoba kontaktowa do tego. Kolega Strateg zadeklarował wcześniej chęć podjęcia się tej funkcji.

Pozdrawiam
Bartek

darek74
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2013, 11:36

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: darek74 »

Witam, ja też bardzo chętnie przyłącze się do działań.

FXP
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2015, 18:58

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: FXP »

Peener pisze:
FXP pisze:Jestem otwarty na wszelkie działania... Strateg wyszedł z ciekawą propozycją pozwu zbiorowego, ale temat przycichl. Jestem otwarty na wszelkie propozycje konkretnych działań
Hi to jest nas dwóch, a gdzie reszta?
Pozew sądy czy inne takie działania zapomnij są inne sposoby.
Musi być przede wszystkim skutecznie, ja mogę odwiedzić przedstawicieli FXSalt w Tarnowie na przełomie marca/kwietnia, do końca lutego daję im czas na wyjście z konkretnymi propozycjami rozwiązania problemu. Może jako grupa spotkalibyśmy się w Tarnowie 1 kwietnia? ... i to wcale nie jest prima-aprillisowy żart.

Peener
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2011, 21:03

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Peener »

FXP pisze:
Peener pisze:
FXP pisze:Jestem otwarty na wszelkie działania... Strateg wyszedł z ciekawą propozycją pozwu zbiorowego, ale temat przycichl. Jestem otwarty na wszelkie propozycje konkretnych działań
Hi to jest nas dwóch, a gdzie reszta?
Pozew sądy czy inne takie działania zapomnij są inne sposoby.
Musi być przede wszystkim skutecznie, ja mogę odwiedzić przedstawicieli FXSalt w Tarnowie na przełomie marca/kwietnia, do końca lutego daję im czas na wyjście z konkretnymi propozycjami rozwiązania problemu. Może jako grupa spotkalibyśmy się w Tarnowie 1 kwietnia? ... i to wcale nie jest prima-aprillisowy żart.

PL75109020530000000115705896 ich konto jest zablokowane.
Ale to nie jest główne konto tylko subkonto informacja z banku.

polon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 13 lut 2015, 18:54

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: polon »

squaveq pisze:Dzisiaj taki mail od fxsalt.






Dear Customer,

You are receiving this email because you have a balance on your FXSalt MT4 account/accounts.

Please send us the following details to caredfor@fxsalt.com -  so that we can send your money back to you and zero your FXSalt MT4 account:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
3.    Your email address
4.    Your address
5.    Your banks name
6.    Your banks address
7.    Your bank account number

If you do not want us to transfer your balance to you, then please send an email tocaredfor@fxsalt.com with the following details:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
And a sentence please donate my balance to The Single Mothers Refuge

Your Name, Email address and MT4 balance will be given to the charity as a donation.


FXSalt need to clear all balances to zero before we can archive the MT4 accounts.

 

 

Most Sincerely,
Team FXSalt
 
http://www.fxsalt.com 
I co? Prosili o dane żeby mogli Ci przelać kasę i przelali złodzieje? Minęło już 11 dni i podejrzewam, że kasy nadal nie masz jak każdy.
Wogóle to się zdradzili krętacze, że są krętaczami bo zanim przysłali tu koledze tego maila to dzień czy dwa wcześniej porozsyłali maile, że ich dostawca płynności się zesr.. i odzyskanie kasy zajmie rok.

ODPOWIEDZ