DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 08 mar 2013, 00:05

Wzrost
27
52%
Bez zmian
6
12%
Spadek
19
37%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
laktor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 663
Rejestracja: 26 sty 2013, 14:21

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: laktor »

nie nei tu sie wchodzi na spreadach 23 pipsy ( w tej chwili już 28) :P i tylko wtedy kiedy RSI 3 razy odbije się od poziomów granicznych;]
Aut viam inveniam aut faciam
Stultus non serunt, INVENIRE FORO NAVIGANTI

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

laktor pisze:nie nei tu sie wchodzi na spreadach 23 pipsy ( w tej chwili już 28) :P i tylko wtedy kiedy RSI 3 razy odbije się od poziomów granicznych;]
nawet o tym spredzie mi nie przypominaj bo spadłem z fotela jak przeczytałem :lol:
a drugi raz nie chce ;)
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 867
Rejestracja: 11 sty 2012, 16:55

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Tommy_Boss »

laktor pisze:nie nei tu sie wchodzi na spreadach 23 pipsy ( w tej chwili już 28) :P i tylko wtedy kiedy RSI 3 razy odbije się od poziomów granicznych;]
Grunt że humory dopisują !!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO ROZ.........!!!!!!!!!

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

趋势线 فارچیون جرات مندانہ حق میں

Mpapiez

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

rafmax pisze:
hehe z ta flaga to mnie teraz rozbroiłes :) a gdzie odbicia? i troche nachylenie kursu jakby nie ta strone co trzeba
Oj tam oj tam ;P, wcześniej miałem z tego chorągiewkę, ale słabo wybiło.

To jest moja flaga i ja je z reguły tak maluje :P. Jak widać Chodzi o to że cena porusza się w obrębie zielonego kwadratu.

I może wyjść albo w jedną, albo w drugą stronę.

Vanitas Vanitatum
Gaduła
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 11 lut 2013, 00:54

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Vanitas Vanitatum »

Ja mam obecnie spread 0,4 pipsa w aliorze ECN na edku (bid 1,31048 ask 1,31052), a czasami nawet spread jest ujemny (!?) Nie wiem jak to możliwe, ale rzeczywiście sie zdarza. W czasie ostrych jazd nie da się jednak kupować ani sprzedawać, bo z uwagi na opóźnienia (nawet kilka sekund się zlecenie potrafi realizować) kupuje się rzeczywiście kilkadziesiąt pipsów wyżej. Z tego też względu SL nie działają przy ostrych dzidach (np. w czasie publikacji danych itp.).

Mpapiez

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Vanitas Vanitatum pisze:Ja mam obecnie spread 0,4 pipsa w aliorze ECN na edku (bid 1,31048 ask 1,31052), a czasami nawet spread jest ujemny (!?) Nie wiem jak to możliwe, ale rzeczywiście sie zdarza. W czasie ostrych jazd nie da się jednak kupować ani sprzedawać, bo z uwagi na opóźnienia (nawet kilka sekund się zlecenie potrafi realizować) kupuje się rzeczywiście kilkadziesiąt pipsów wyżej. Z tego też względu SL nie działają przy ostrych dzidach (np. w czasie publikacji danych itp.).

Ujemny spread ? Toż to jakaś bzdura. To tak jak by ci broker kasę dawał.

Vanitas Vanitatum
Gaduła
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 11 lut 2013, 00:54

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Vanitas Vanitatum »

Mpapiez pisze:
Vanitas Vanitatum pisze:Ja mam obecnie spread 0,4 pipsa w aliorze ECN na edku (bid 1,31048 ask 1,31052), a czasami nawet spread jest ujemny (!?) Nie wiem jak to możliwe, ale rzeczywiście sie zdarza. W czasie ostrych jazd nie da się jednak kupować ani sprzedawać, bo z uwagi na opóźnienia (nawet kilka sekund się zlecenie potrafi realizować) kupuje się rzeczywiście kilkadziesiąt pipsów wyżej. Z tego też względu SL nie działają przy ostrych dzidach (np. w czasie publikacji danych itp.).

Ujemny spread ? Toż to jakaś bzdura. To tak jak by ci broker kasę dawał.
Nic mi nie daje, bo ECN za każdą transakcję pobiera prowizję, a na kilku ujemnych tickach nie zarobisz nawet gdybyś zdążył kliknąć widząc taki układ. Ale zapewne komputerowy arbitraż goldmanów dostrzega takie okazje...

Awatar użytkownika
omi7
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:26

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: omi7 »

omi7 pisze:Za to chyba będzie jeden z rekordowych tematów, sugeruję UP z TP na 38 stron (szalejemy bez SL) :)
Jeszcze 3 posty i wejdzie!
"Pieniądza nie należy gonić, należy wyjść mu naprzeciw"

Zablokowany