DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 08 mar 2013, 00:05

Wzrost
27
52%
Bez zmian
6
12%
Spadek
19
37%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

źródłem problemów w strefie euro jest samo euro, może nie samo euro ale różnice w krajach, to jest porblem, jak to wyrównać, bo minimalna płaca a niemcach to 12 euro za godzinę, chyba, paliwo po 2 euro, wiec moge za godzinę pracy kupić 6 litrów bezynki, w PL najmnijsza płaca to 8 za godzinę to po godzinie pracy kupię sobie litra paliwo i pół hot doga na orlenie , i to mu chodzi, w ameryce są takie różnice miedzy stanami, jak w ue miedzy państwami??
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Mpapiez

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

rafmax pisze: Mozesz mi pokazac support i z jakiego TF pochodzi
aaa i jeszcze ta flage jakbys mogł rysnac


PS: lepiej powiedzcie co z kablem bo stanał na wsparciu. kusi mnie zeby zamykac sella i małym lotem kupic...

Lookaj - to mój aktualny punkt widzenia.

Ciekawe jest, że na forexlive wcześniej pisali że oporem jest rejon 1.3100-10 powyżej 10 miałby być buy stopy.

Jak poszarpało ten rejon, to piszą teraz o oporze na 1.3115 ^^. Nacinanie frajerów imo. Nie rozumiem dlaczego azja miała by sprzedawać po takich fundamentach i świecach jakie dziś były. Na moje pewnie podbiją do góry jeszcze.

Z resztą moja średnia prawdę mi powie %-)...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

S zamkniety +50 a teraz pokusiło mnie zagrac kontra... mam nadzieje ze nie bede załował ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
laktor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 663
Rejestracja: 26 sty 2013, 14:21

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: laktor »

BOCZEK pisze:źródłem problemów w strefie euro jest samo euro, może nie samo euro ale różnice w krajach, to jest porblem, jak to wyrównać, bo minimalna płaca a niemcach to 12 euro za godzinę, chyba, paliwo po 2 euro, wiec moge za godzinę pracy kupić 6 litrów bezynki, w PL najmnijsza płaca to 8 za godzinę to po godzinie pracy kupię sobie litra paliwo i pół hot doga na orlenie , i to mu chodzi, w ameryce są takie różnice miedzy stanami, jak w ue miedzy państwami??


z tego co wiem mamy już 10 zl za godzine :P
Aut viam inveniam aut faciam
Stultus non serunt, INVENIRE FORO NAVIGANTI

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

netto?
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
laktor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 663
Rejestracja: 26 sty 2013, 14:21

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: laktor »

nie:P
Aut viam inveniam aut faciam
Stultus non serunt, INVENIRE FORO NAVIGANTI

Mpapiez

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

BOCZEK pisze:netto?
Z tego co wiem to wszystkie płace są podawane w kwocie brutto.

Poza tym nie wiem skąd macie to 10 zł, jak moja kobita pytała o pracę, to jej w kinie zaproponowali 5,80 brutto/h %-).

Po całym dniu pracy zarobiła by na bilet %-)...

Awatar użytkownika
laktor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 663
Rejestracja: 26 sty 2013, 14:21

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: laktor »

(10 zł x 8h) x 5 =400 razy 4 (4 tygodnie) 1600 brutto.

a kino to inna bajka tak samo jak kasa itp

-- Dodano: 07 mar 2013, 23:32 --

ciekawe jakby podawać wynagrodzenie w pipsach na godzine xD
Aut viam inveniam aut faciam
Stultus non serunt, INVENIRE FORO NAVIGANTI

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

Mpapiez pisze:
rafmax pisze: Mozesz mi pokazac support i z jakiego TF pochodzi
aaa i jeszcze ta flage jakbys mogł rysnac


PS: lepiej powiedzcie co z kablem bo stanał na wsparciu. kusi mnie zeby zamykac sella i małym lotem kupic...

Lookaj - to mój aktualny punkt widzenia.

Ciekawe jest, że na forexlive wcześniej pisali że oporem jest rejon 1.3100-10 powyżej 10 miałby być buy stopy.

Jak poszarpało ten rejon, to piszą teraz o oporze na 1.3115 ^^. Nacinanie frajerów imo. Nie rozumiem dlaczego azja miała by sprzedawać po takich fundamentach i świecach jakie dziś były. Na moje pewnie podbiją do góry jeszcze.

Z resztą moja średnia prawdę mi powie %-)...
hehe z ta flaga to mnie teraz rozbroiłes :) a gdzie odbicia? i troche nachylenie kursu jakby nie ta strone co trzeba
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
omi7
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:26

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: omi7 »

szamantak pisze:
Nowy500 pisze:
BOCZEK pisze:sory ze nie w temacie, ale potrafi ktoś rozwiązać taką nie równośc

F1*b>F1*a ??? mam dane tylko F1 i a, ewentualnie b=a/2

-- Dodano: czw 07-03-2013, 23:05 --

czyli że F2=2*F1 ??? dobrze?

b=a/2

f1*b>f1*a /f1
b>a
a/2>a /a
1/2>1 co jest false nie pamietam jak to sie nazywalo ale chyba nie ma rozwiazania dla tej nierownosci
Na forexie się nie bardzo znam i jak na razie dopłacam do biznesu, dlatego też na forum się nie odzywam, ale ta nierówność wydaje mi się rozwiązywalna:

dla liczb ujemnych 1/2 z takiej liczby jest większa niż całość, np. -2 jest większe od -4. W zapisie to ostatnie równianie by było, że
przy założeniu że a<0 (co oznacza automatycznie, że a <> 0 oczywiście, co jest warunkiem dzielenia obu stron)
1/2<1,
bo skoro obie strony dzielimy przez liczbe ujemną, to znak nierówności zmienia się na przeciwny.
Dokładnie, widzę, że niektórzy tu matematyki nie ogarniają... Dziwi mnie to trochę, bo ze znajomością matematyki można wiele więcej zdziałać. Rozumiecie chociaż skąd biorą się jakieś wskaźniki czy tylko wchodzicie jak RSI przejdzie poziom???
:564:
"Pieniądza nie należy gonić, należy wyjść mu naprzeciw"

Zablokowany