DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 08 mar 2013, 00:05

Wzrost
27
52%
Bez zmian
6
12%
Spadek
19
37%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

Tommy_Boss pisze:Mam 23 pipsy spredu na Edku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:
BOCZEK pisze:padnę ze śmiechu jak napisze ze ma kwotowania do 5go miejsca po przecinku
Tommy_Boss pisze:
5 miejsc
hahahaha, padlem ze śmichu, te 5 miejsce to jest ułamek pipsa, dokładnie 1/10 pipsa, czyli spread masz 2,3 pipsa a nie 23

http://mbrokers.pl/rynek-kapitalowy/for ... -jest-pips

http://bossa.pl/index.jsp?layout=2&page ... s_id=14839
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
laktor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 663
Rejestracja: 26 sty 2013, 14:21

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: laktor »

ale przy kwotowaniach 5 miejsc to masz spread liczony z przesunięciem przecinka w lewo,czyli nie 23 tylko 2,3 pips.
a xemarkets ma spready ok i nawet na m5 można zlecenie na edka na plus uzyskać

w ogóle witam Wszystkich:P

-- Dodano: 07 mar 2013, 22:38 --

chodziło mi że nawet jeden ruch waluty w podstawowym kwadraciku na m5 daje więcej niż wynos spread:P
Aut viam inveniam aut faciam
Stultus non serunt, INVENIRE FORO NAVIGANTI

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 867
Rejestracja: 11 sty 2012, 16:55

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Tommy_Boss »

AAAAAAAAAAAAAAAA le jaja

NIE WIEDZIAŁEM

DZIĘKI !!!!!!!!!! :564: :564: :564: :564: :564: :564:

NA co dzień mam DUKASA ale wzięło mnie na MM i masz ci los !!!!!!! :wink:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2013, 22:40 przez Tommy_Boss, łącznie zmieniany 1 raz.
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO ROZ.........!!!!!!!!!

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

趋势线 فارچیون جرات مندانہ حق میں

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

nie wytrzymam...

:509:
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

pewnie chodził i się dziś chwalił, ha, dziś wygrałem 500 słownie; pięćset pipsów a te spece z forum tylko 80 :mrgreen:
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 867
Rejestracja: 11 sty 2012, 16:55

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Tommy_Boss »

BOCZEK pisze:pewnie chodził i się dziś chwalił, ha, dziś wygrałem 500 słownie; pięćset pipsów a te spece z forum tylko 80 :mrgreen:
Oj tak to nie było ugrałem 52 bo się spóźniłem !!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO ROZ.........!!!!!!!!!

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

趋势线 فارچیون جرات مندانہ حق میں

Mpapiez

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Ni huya spadków nie widzę.

Ten nowy support się zdaje dobrze uformował, a na m15 widać flagę / chorągiewkę, jak kto woli.

Z resztą jak by popatrzeć na H4, to korpusy są jedne po drugich. A to przypomina formacje 3 rycerzy.

Korekta pewnie przy 1.3150 , o ile po prostu sobie nie przejdą przez to jak przez masło ;).

Żeby było zabawniej, to index dolara dodatkowo jest pod presją.

szamantak
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 24 lut 2011, 21:01

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: szamantak »

Nowy500 pisze:
BOCZEK pisze:sory ze nie w temacie, ale potrafi ktoś rozwiązać taką nie równośc

F1*b>F1*a ??? mam dane tylko F1 i a, ewentualnie b=a/2

-- Dodano: czw 07-03-2013, 23:05 --

czyli że F2=2*F1 ??? dobrze?

b=a/2

f1*b>f1*a /f1
b>a
a/2>a /a
1/2>1 co jest false nie pamietam jak to sie nazywalo ale chyba nie ma rozwiazania dla tej nierownosci
Na forexie się nie bardzo znam i jak na razie dopłacam do biznesu, dlatego też na forum się nie odzywam, ale ta nierówność wydaje mi się rozwiązywalna:

dla liczb ujemnych 1/2 z takiej liczby jest większa niż całość, np. -2 jest większe od -4. W zapisie to ostatnie równianie by było, że
przy założeniu że a<0 (co oznacza automatycznie, że a <> 0 oczywiście, co jest warunkiem dzielenia obu stron)
1/2<1,
bo skoro obie strony dzielimy przez liczbe ujemną, to znak nierówności zmienia się na przeciwny.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2013, 22:57 przez szamantak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

laktor pisze: w ogóle witam Wszystkich:P
dziń dybry, masz jakąś wizję

tomi, na jamniku dziś 260 pipek na edku koło 100 a ty tylko 5 ugrałeś ??stawiasz browary dziś

szmatak, tam jest błąd. powinno być F1*a>F2*b
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 867
Rejestracja: 11 sty 2012, 16:55

Re: DayTrading: Czwartek 7.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Tommy_Boss »

BOCZEK pisze:
laktor pisze: w ogóle witam Wszystkich:P
dziń dybry, masz jakąś wizję

tomi, na jamniku dziś 260 pipek na edku koło 100 a ty tylko 5 ugrałeś ??stawiasz browary dziś

szmatak, tam jest błąd. powinno być F1*a>F2*b

Gram na lapku i kilku walut na raz nie ogarniam ( jeszcze ) ale ugrałem tyle ile klikałem :wink:
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO ROZ.........!!!!!!!!!

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

趋势线 فارچیون جرات مندانہ حق میں

Zablokowany