XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
juliasent
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 12 maja 2012, 21:45

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: juliasent »

Czy ktoś ze "starej" oferty przeszedł na nową (aktualną - to co jest od jakiegoś czasu na ich stronie) - czyli np. na Standard Zmienny Spread? Bo na szkoleniach tak to reklamują, że nie wiem, czy to dobry pomysł.

Teoretycznie po zmianie oferty na Standard Zmienny Spread miałyby zniknąć te odlegle od punktu wejścia stop lossy - o ile dobrze zrozumiałam. To akurat by mi się podobało.
Przegrałam z własnymi słabościami. Koniec z fx, zaczynam nowe życie i jestem zadowolona jak nigdy :)

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
andrzej_s
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2011, 14:33

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: andrzej_s »

Używał ktoś quick trader calculatora od xtb. Bo u mnie nawet nie chce się zalogować. Wie ktoś może w czym tkwi problem?

dzinks71
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2009, 03:28

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: dzinks71 »

Ja używalem, z tego co wiem to musisz mieć konto pod Xstation 3.0 zeby sie zalogowac (albo demo albo real), demo mozna zalozyc ze strony. Moze logowales sie na login metowy i dlatego Ci nie chcialo wejsc

R.I.P.
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2010, 14:35

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: R.I.P. »

czy tylko u mnie jest dziura w danych?
Na H1 brak jest świeczek między 5.11.2012 a 9.11.2012, na H4 nie ma tego problemu.

andrzej_s
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2011, 14:33

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: andrzej_s »

dzinks71 pisze:Ja używalem, z tego co wiem to musisz mieć konto pod Xstation 3.0 zeby sie zalogowac (albo demo albo real), demo mozna zalozyc ze strony. Moze logowales sie na login metowy i dlatego Ci nie chcialo wejsc

Ten sposób też nie działa. Ma ktoś jakąś receptę? Bo samo xtb na pytanie w mailu nie chce odpowiedzieć.

FAZZI_PS
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 06 lip 2008, 13:47

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: FAZZI_PS »

Czy da się jakoś zmienić na platformie demo w xtb żeby kwotowanie było do 4 a nie 5 miejsc po przecinku ?

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: gucio »

FAZZI_PS pisze:Czy da się jakoś zmienić na platformie demo w xtb żeby kwotowanie było do 4 a nie 5 miejsc po przecinku ?
Nie

tere
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2013, 15:04

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: tere »

XTB zamknęło mi ostatnio zlecenie przez stop out tyle,że pół godziny po czasie. W ciągu tej pół godziny wykonałam inne zlecenia w czasie rzeczywistym. Siedzę sobie i cieszę oczy rosnącym wykresem, a tu bach! czas się cofnął :). Zlecenie zamknięte trzysta punktów niżej! Za to z czasem obecnym. Napisałam reklamację, odpowiedzieli, że mają prawo, a jak mi się nie podoba to mogę iść do sądu.:) Po prostu nie do wiary.Dla ciekawych przytaczam sprawdźcie sobie jaki był kurs o godzinie zamknięcia:
TICKET / CLOSE TIME / ITEM / CLOSE PRICE
19582182 / 2013.03.17 23:27 / eurjpy / 122.108
To nie pierwszy raz.Mam dość. Poszukam innego brokera. NIE POLECAM!

jinx1984
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2013, 12:33

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: jinx1984 »

Witam,

podajcie mi proszę cenę jaką macie na platformie REAL

na EURJPY o godzinie 1:49:54
tak w XTB jak i u innych brokerów
mnie zamknęło transakcję po cenie 125.091 (otwartą po cenie 128.051)

gdyby jej nie zamknęło byłaby do teraz otwarta i przynosiła zysk

jak napisałem reklamację to zaproponowali jej zamknięcie po cenie 127.727 co mnie nie satysfakcjonuje

ciekawi mnie też, czy ktoś miał otwartą krótką pozycję w XTB o tej godzinie z TakeProfit powyżej 125.091 i co się z nią stało

Pozdrawiam.

Adam

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

jinx1984 pisze:Witam,

podajcie mi proszę cenę jaką macie na platformie REAL

na EURJPY o godzinie 1:49:54
tak w XTB jak i u innych brokerów
mnie zamknęło transakcję po cenie 125.091 (otwartą po cenie 128.051)

gdyby jej nie zamknęło byłaby do teraz otwarta i przynosiła zysk

jak napisałem reklamację to zaproponowali jej zamknięcie po cenie 127.727 co mnie nie satysfakcjonuje

ciekawi mnie też, czy ktoś miał otwartą krótką pozycję w XTB o tej godzinie z TakeProfit powyżej 125.091 i co się z nią stało

Pozdrawiam.

Adam
Popatrzyłem i kilku brokerów i minimum jest 127.30.
Rozumiem, że chodzi Ci o dzisiejszą noc? Bo 125.091 na EUR/JPY było ostatnio w piątek o 15:00 i od tego czasu o takiej cenie nie może być mowy. Jeśli miałbyś Sell to powiedzmy rozjazd spreadu (o kilkaset pipsów ;) ) mógłby Ci ją zamknąć.

Jak tu kiedyś Cyb radził w takich przypadkach. Pisz reklamację do wiadomości KNF.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

ODPOWIEDZ