DayTrading: Środa 27.02.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 27 lut 2013, 23:05

Wzrost
25
51%
Bez zmian
6
12%
Spadek
18
37%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

TGV pisze:E/J zasieg wybicia z trojkata 123
po drodze mamy motylka 121.6
pózniej podwojne uderzenie craba i batmana 122.5---123 i korekta fala3 zasieg 116.5
oczywiscie,
wszystko moze zanegowac boj, jednym małym strzałem na 127 :d
świetna analiza idealny poziom techniczny na SELL ok. 122.700 to jest też 61.8 fibo przy okazji co daje jakiś dodatkowy argument :564:

-- Dodano: śr 27-02-2013, 23:07 --
rafmax pisze:Zupełnie niezobowiazujaca analiza pary E/U. Niezobowiazujaca bo nie mamy jeszczy wyrysowanych na wykresie dwoch rzeczy ktore by ja potwierdzały. Poki co czysta spekulacja.
ja dla bezpieczeństwa zasadziłem SL na 1.322 sądzę po momentum wzrostowym że rośnie szansa na taki scenariusz zanegować go mogą grubasy niestety ale to jest wiadome ryzyko

-- Dodano: śr 27-02-2013, 23:12 --

jest to jakiś pomysł na ejka choć poziom nieszczególny jakimś wielkim oporem nie jest
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
windsurfing na falach trendu

Awatar użytkownika
klimokrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 27 lut 2012, 00:53

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: klimokrates »

rafmax pisze:
Ale elaborat...
Odniose sie do ostatniego. Nie, nie widze roznicy bo od tego jest odpowiednio dopasowany MM zeby nie obciazac psychiki i grac taka wieloscia z jaka czujemy sie swobodnie niezaleznie czy mamy na koncie 100 czy 100 000. Ale jak ktos ma na tyle zakuty łeb (nie mówie tu o Tobie) ze nIe potrafi odpowiednio dobrac MM do wielkosci posiadanego kapitału to pozniej sra w gacie ze strachu jak widzi ze na jednej transakcji traci 30%. I nie ma tu znaczenia czy bedzie to 30 czy 30 000. Sra w gacie tak samo bo widzi ze depozyt sie rozpływa.
Tak mam zakuty łeb, widać, że chyba nikt z was nie grał kwotami powyżej 20 tyś. Tak jest dla mnie różnica prze wielka czy stracę 300 czy 30000 jeśli dla Was na serio nie ma różnicy między tymi kwotami to nie wiem kto ma zakuty łeb. Tak % konta jest ten sam ale gdy tracisz taką kasę to patrzysz nie tylko % ale na to co za tę pieniądze można kupić. Tracę 30 zł dobra nie zjem obiadu czy tam nie kupię sobie BIG Maca, ale stracę 3000 to nie kupię sobie zestawu audio do salonu. Mam zakuty łeb aaaa !! :)
Kawa powinna być czarna jak smoła, słodka jak pszczoła i gorąca jak smoła

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

roberttheus pisze:jeśli u Ciebie inaczej działa psychika przy 100 zł i 1000000zł to daj sobie luz z inwestowaniem lub zmień kwotowanie w MT4 na punkty może łatwiej się oswoisz. Liczą się procenty i punkty a nie kwota jaką byś chciał wyjąć dla siebie tak myślałem jak zaczynałem przygodę na demie:-))))
tu sie z Toba musze zgodzic...Odkąd zmieniłem w MT4 na punkty zamiast kwoty psychika jakaś spokojniejsza się zrobiła... Zakładam że przy tylu i tylu punkach wyłaczam profit lub strate i sprawa zalatwiona... Łatwiej się wtedy podejmuje decyzję niezależnie od kapitału - ale ważna jest dyscyplina
Ostatnio zmieniony 27 lut 2013, 23:18 przez atlanticos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

klimokrates wiesz podobno największe szanse na rynku mają psychopaci dla których to nie robi różnicy jaki jest poziom depo tak żartem a serio to o co Ci kaman jeśli masz odpowiednie MM to przecież nie ma mowy o nadmiernej obsuwie kapitału

-- Dodano: śr 27-02-2013, 23:20 --

wiesz dyscyplina zasady i jeszcze raz dyscyplina i zasady... wiesz mi jest łatwiej bo jestem z Deutschland und ordnung muss sein
windsurfing na falach trendu

Awatar użytkownika
klimokrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 27 lut 2012, 00:53

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: klimokrates »

roberttheus pisze:klimokrates wiesz podobno największe szanse na rynku mają psychopaci dla których to nie robi różnicy jaki jest poziom depo tak żartem a serio to o co Ci kaman jeśli masz odpowiednie MM to przecież nie ma mowy o nadmiernej obsuwie kapitału

-- Dodano: śr 27-02-2013, 23:20 --

wiesz dyscyplina zasady i jeszcze raz dyscyplina i zasady... wiesz mi jest łatwiej bo jestem z Deutschland und ordnung muss sein
chłopaki ja się z Wami zgadzam ale nie długo dojdziemy do tego, że każdy na forum zarabia nikt nie ma strat nikt nie ma MC :D
Kawa powinna być czarna jak smoła, słodka jak pszczoła i gorąca jak smoła

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

:-) no komuś trzeba zabrać żeby do swojego garnuszka wlać ... no nie wiem myślę że każdy kiedyś tracił mniej czy więcej... ja również straciłem na początku bardzo dużą sumę ale czegoś mnie to nauczyło:)

-- Dodano: śr 27-02-2013, 23:35 --

kurczaki jutro ostatni dzień miesiąca i wygląda na to że miesieczne objecie bessy na edku sie zrealizuje co dla mnie zakłada bazowy scenariusz zejscia nawet do 1.265 okolic czyli poziomu 61.8 fibo korekty wzrostu z dołka 1.2045
windsurfing na falach trendu

Zablokowany