DayTrading: Środa 27.02.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 27 lut 2013, 23:05

Wzrost
25
51%
Bez zmian
6
12%
Spadek
18
37%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 867
Rejestracja: 11 sty 2012, 16:55

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Tommy_Boss »

Czekam na 119,00 na EJKU
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO ROZ.........!!!!!!!!!

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

趋势线 فارچیون جرات مندانہ حق میں

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

ok ok ok spoko nie na miejscu jest się chwalić więc wróćmy do sytuacji. Obecnie edka zatrzymała na h1 średnia wykładnicza MA100 w zależności jaki sygnał się pojawi na tym poziomie to naciskamy na spust oczywiście mówimy o DT
windsurfing na falach trendu

Awatar użytkownika
klimokrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 27 lut 2012, 00:53

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: klimokrates »

rafmax pisze: A czemu to Go wysmiewacie?
Nie wyśmiewam "Go" po prostu nie lubię jak ktoś zaśmieca wątek typu dałem S, L, zarobiłem tyle i tyle, ciul mnie to obchodzi od tego są journale, chwal się tam czym chcesz, ile zarabiasz, czym jeździsz i jaką masz pałę.
300% w dwa miesiace to jest wynik o ktorym niejeden na tym forum moze posnic, nawet grajac na demo a o realu nie wspominajac. Czyzby zazdrosc Panowie?
Tak jest to wynik o jakim można "pośnić" ale sztuka jest utrzymać taką stopę zwrotu, bo nie znam nikogo co utrzymał 300% i się nie wyzerował. Co do zazdrości, jak ktoś chce mogę ze 100 złotych zrobić mu 300% w tydzień.
Jak ktos potrafi utrzymac sie na rynku 2 m-ce i zrobic 300% dla mnie jest kims kto wie co robi, albo przynajmniej ma system/reguły ktorych sie trzyma. Inaczej tego nie widze.
Poczekajmy na 3 miesiąc czy z tą sama strategia nadal będzie taki dobry wynik (życzę jak najlepiej)
I nie jest wazne czy gra na koncie 100 czy 100 000 pln.
Chłopie jak masz 1000 pln i masz strate 100 złotych (10%) to pękasz ? i serio nie widzisz różnicy gdy na koncie masz 30 000 pln a strata 3000 ? nie uważasz, że inaczej działa psychika ? to samo w przypadku zysku, zamykasz jak już widzisz odpowiednią kwotę dla siebie a nie %
Kawa powinna być czarna jak smoła, słodka jak pszczoła i gorąca jak smoła

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Tommy_Boss pisze:Czekam na 119,00 na EJKU

jak na razie to mozesz czekac ale na retest czy to nie falszywka

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

jeśli u Ciebie inaczej działa psychika przy 100 zł i 1000000zł to daj sobie luz z inwestowaniem lub zmień kwotowanie w MT4 na punkty może łatwiej się oswoisz. Liczą się procenty i punkty a nie kwota jaką byś chciał wyjąć dla siebie tak myślałem jak zaczynałem przygodę na demie:-))))
windsurfing na falach trendu

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 867
Rejestracja: 11 sty 2012, 16:55

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Tommy_Boss »

Nowy123 pisze:
Tommy_Boss pisze:Czekam na 119,00 na EJKU

jak na razie to mozesz czekac ale na retest czy to nie falszywka
Może się mylę ale myślę że to fałszywka , w końcu już ktoś klikał że to jakieś sztuczne wzrosty
Skośne pewnie przycisną Ejka do dołu ( tak myślę )
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO ROZ.........!!!!!!!!!

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

趋势线 فارچیون جرات مندانہ حق میں

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

klimokrates pisze:
rafmax pisze: A czemu to Go wysmiewacie?
Nie wyśmiewam "Go" po prostu nie lubię jak ktoś zaśmieca wątek typu dałem S, L, zarobiłem tyle i tyle, ciul mnie to obchodzi od tego są journale, chwal się tam czym chcesz, ile zarabiasz, czym jeździsz i jaką masz pałę.
300% w dwa miesiace to jest wynik o ktorym niejeden na tym forum moze posnic, nawet grajac na demo a o realu nie wspominajac. Czyzby zazdrosc Panowie?
Tak jest to wynik o jakim można "pośnić" ale sztuka jest utrzymać taką stopę zwrotu, bo nie znam nikogo co utrzymał 300% i się nie wyzerował. Co do zazdrości, jak ktoś chce mogę ze 100 złotych zrobić mu 300% w tydzień.
Jak ktos potrafi utrzymac sie na rynku 2 m-ce i zrobic 300% dla mnie jest kims kto wie co robi, albo przynajmniej ma system/reguły ktorych sie trzyma. Inaczej tego nie widze.
Poczekajmy na 3 miesiąc czy z tą sama strategia nadal będzie taki dobry wynik (życzę jak najlepiej)
I nie jest wazne czy gra na koncie 100 czy 100 000 pln.
Chłopie jak masz 1000 pln i masz strate 100 złotych (10%) to pękasz ? i serio nie widzisz różnicy gdy na koncie masz 30 000 pln a strata 3000 ? nie uważasz, że inaczej działa psychika ? to samo w przypadku zysku, zamykasz jak już widzisz odpowiednią kwotę dla siebie a nie %

Ale elaborat...
Odniose sie do ostatniego. Nie, nie widze roznicy bo od tego jest odpowiednio dopasowany MM zeby nie obciazac psychiki i grac taka wieloscia z jaka czujemy sie swobodnie niezaleznie czy mamy na koncie 100 czy 100 000. Ale jak ktos ma na tyle zakuty łeb (nie mówie tu o Tobie) ze nIe potrafi odpowiednio dobrac MM do wielkosci posiadanego kapitału to pozniej sra w gacie ze strachu jak widzi ze na jednej transakcji traci 30%. I nie ma tu znaczenia czy bedzie to 30 czy 30 000. Sra w gacie tak samo bo widzi ze depozyt sie rozpływa.
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
TGV
Gaduła
Gaduła
Posty: 200
Rejestracja: 12 gru 2011, 16:22

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: TGV »

E/J zasieg wybicia z trojkata 123
po drodze mamy motylka 121.6
pózniej podwojne uderzenie craba i batmana 122.5---123 i korekta fala3 zasieg 116.5
oczywiscie,
wszystko moze zanegowac boj, jednym małym strzałem na 127 :d
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

hahaha ale mu dowaliles rafmax:-D pewnie już się osrał ale zakończmy ten temat bo nie ma sensu
windsurfing na falach trendu

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Środa 27.02.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

Zupełnie niezobowiazujaca analiza pary E/U. Niezobowiazujaca bo nie mamy jeszczy wyrysowanych na wykresie dwoch rzeczy ktore by ja potwierdzały. Poki co czysta spekulacja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Zablokowany