BOSSAFX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
9%
Poza paroma minusami są ok
9
28%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
8
25%
 
Liczba głosów: 32

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Biorąc udział w konkursie chciałbym poznać troszkę rzeczywiste warunki handlu w bossa. W związku z tym mam pytanko, czy rachunki konkursowe są obsługiwane jak zwykłe rachunki real, czy może będą funkcjonowały w "warunkach laboratoryjnych"? Pytanie może głupie, ale kiedyś dawno temu zachęcony świetnym funkcjonowaniem platformy w konkursie u jednego brokera na rachunku real się nieco rozczarowałem, delikatnie mówiąc.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

W konkursie będą obowiązywały dokładnie te same warunki handlu co na wszystkich innych rachunkach real. Możliwość przetestowania naszej oferty to jeden z powodów organizowania konkursów real.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
schwede
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 19 gru 2006, 15:54

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: schwede »

Zabrakło mi rankingu dla portfeli optymalnych choć w zeszłym roku był niezły numer z uplasowaniem się na 1 pozycji osoby, która wykręcała 10 gr/ dziennie jeśli mnie pamięć nie myli. Chętnie bym wziął udział w tym rankingu a tak pozostaje tylko główny.
Giełda to gra o sumie dodatniej, gdy ktoś traci to ktoś inny zarabia-Punkt widzenia brokera. Giełda to gra o sumie ujemnej dla stron otwierających pozycję i dodatniej dla brokera. Mój punkt widzenia.
brak otwartej pozycji to też pozycja

Awatar użytkownika
Marcin30
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 09 lis 2011, 08:54

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Marcin30 »

Panie Sebastianie,

nie można zawierać transakcji na systemie iOS na rachunku konkursowym.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Marcin30 pisze:Panie Sebastianie,
nie można zawierać transakcji na systemie iOS na rachunku konkursowym.
Proszę zrestartować aplikację. Handel na rachunkach konkursowych został odblokowany dziś o 9:00, jeśli aplikacja była zalogowana przed 9:00 kiedy był on wyłączony, to takie objawy mogą mieć miejsce.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
Marcin30
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 09 lis 2011, 08:54

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Marcin30 »

Zalogowałem się ponownie. OD godz. 09.00 jest możliwość handlu i pojawiła się opcja TRADE, ale później, w następnym kroku nie ma możliwości wybrania volumenu transakcji.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Marcin30 pisze:Zalogowałem się ponownie. OD godz. 09.00 jest możliwość handlu i pojawiła się opcja TRADE, ale później, w następnym kroku nie ma możliwości wybrania volumenu transakcji.
Sprawdzaliśmy to i na pewno działa, także na rachunkach konkursowych. Problemem może być fakt, że najnowsza aplikacja MT4 dla iOS przy wyłączeniu cały czas pracuje w tle. Proszę spróbować przelogować się na inny rachunek i z powrotem na konkursowy, ewentualnie zrestartować telefon.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
Marcin30
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 09 lis 2011, 08:54

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Marcin30 »

Nie działa...

Proszę sprawdzić raz jeszcze w wolnej chwili. Kilka razy wyłączyłem urządzenie (Ipad), normalny rachunek działa, konkursowy niestety nie...

Awatar użytkownika
altmer
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 gru 2010, 00:04

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: altmer »

Gdzie znajdę kalkulator BossaFX, taki, aby nominał można było wpisać w mikrolotach?
Prośba o link, jakoś nie mogę trafić nań na stronie. Mam 2 stare kalkulatory i nominał jest tylko na części dziesiętne (miniloty).
PS Chodzi o indicator w platformie mt4.

@poniżej
Dziękuję, działa. Ja widać miałem jakieś przedpotopowe.

A jednak coś nie tak, np. spread na eur/usd podany jest 1.8 zamiast 18, ale reszta wygląda OK i to mi wystarczy.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 14:07 przez altmer, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Ten kalkulator jest już od dłuższego czasu na naszej stronie:
http://bossafx.pl/fx/narzedzia/wskazniki/kalkulator/
Wskaźnik zadziała prawidłowo (tzn. wykona obliczenia dla mikrolotów) jednak tylko wtedy, gdy zostanie uruchomiony na rachunku umożliwiającym handel mikrolotami. Program sam weryfikuje minimalną jednostkę, dostępną na danym koncie.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

ODPOWIEDZ