FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

raposo pisze:
ForexTig3r pisze:Pierwsza strona już raczej mało aktualna, cTrader ECN to rzeczywiście wypas. Polecam!
Faktycznie pierwsza strona wątku zawiera już sporo nieaktualnych informacji więc przygotuję nową jeszcze dziś.
Chyba we wszystkich albo przynajmniej większości przyklejonych wątków z platformami sytuacja ma się podobnie.

:arrow: Jest problem z ustawianiem S/L-i nie mogę ustawić go tak aby zabezpieczyć pozycję gdy jestem na zysku.
raposo pisze:Na równi się nie da ale 1.0 pips (uwzględniając spread) już tak.
Ja jakoś miałem 6-12 pipsów zysku i nadal nie mogłem przenieść S/L-a, czy używasz wersji WEB?? Jest możliwe ustawienie S/L-a nawet o 0,00001 od wartości ceny otwarcia jednak nie tak aby pozycję zabezpieczyć.

Platformę sobie bardzo ceniłem na początku i nadal cenię za to iż jest lekka, wykresy bardzo dokładne (ich komiksowy styl sprawia, że inwestor trochę nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji). To jest napisane w Javie??

Jednak w czasie jej używania napotkałem niestety na wiele niedoróbek.
:arrow: W Historii Transakcji nie ma możliwości zobaczenia dokładnego czasu zamknięcia i otwarcia pozycji, kolumn nie da się ustawić/przestawić, nawet przy najechaniu na wartość myszką i odczekaniu dymek z odczytem się nie pojawia.
:arrow: Przy koncie REAL w Lewym górnym logu widnieje DEMO
:arrow: Na wykresie godziny są przesunięte w porównaniu do Polskiego o 1 do przodu (to jest UK, więc wydawało by się iż jeśli już to powinno być -1H).
:arrow: Ceny trochę niewyraźne

Ponadto Poziomów S/L oraz T/P nie idzie łatwo i szybko ustawić co jest wręcz podstawą chyba na grze ForeX, w czasie danych skok w ciągu sekundy może wynieść nawet 80 pipsów na edku.
Aby to zrobić należy na otwartej pozycji kliknąć trybik przy niej i ręcznie wpisywać, a ceny niestety nie są za bardzo wyraźnie i przyznaję iż trochę mi to zajmuje.
W poprzedniej Platformie miałem na otwartej pozycji przyciski dodaj i wyskakiwało okienko z już określonym najmniejszym możliwym odstępem pipsowym wystarczyło kliknąć ENTER, lub OK, bardzo fajnie i szybko działają również linie, które umożliwiają przesunięcie poziomów S/L oraz T/P.
I mimo iż jest to broker z Dealing Desk wymagający potwierdzenia, idzie to przeprowadzić znacznie sprawniej w większości wypadków.
Jak podejrzewam olanie pewnych rzeczy wynika właśnie z tego, iż nie jest to DealingDeask tylko wolna Amerykanka - nie leży to aż tak bardzo w interesie brokera, bo jest prowizja a nie cena otwarcia.
Tutaj też tak powinno być z tą przewagą iż wartość domyślną odstępu pipsowego powinno dać się ustawić w preferencjach.
Tak samo podczas zmiany tych wartości po uzyskaniu zysku - w strzałeczki trudno natrafić.
Brak jest również linii na wykresie przy otwartych pozycjach z poziomami otwarcia, S/L-a oraz T/P.
Jest to natomiast tylko i wyłącznie przy zleceniach Future, choć też pozostawia to "trochę" do życzenia w porównaniu do platformy XStation.

Ponadto, gdy jest gorąco na rynku i cena skacze platforma mi niemiłosiernie spowalnia, czy Wam też?

Jak dla mnie to zdecydowanie najbardziej sprawdza się pod koniec dnia, po ważnych danych, gdzie jest ping pong w mniejszych przedziałach cenowych - dokładny wykres m1 - m5.
XStation za to raczej sprawdza się przy większych celach. No oczywiście tutaj też może fajnie to wyjść jeśli trafimy w futures, ale gorzej jeśli chodzi o ręczne otwarcie pozycji.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

ForexTig3r pisze:Chyba we wszystkich albo przynajmniej większości przyklejonych wątków z platformami sytuacja ma się podobnie.
Dlatego warto to aktualizować, bo oferta może się zmienić w ciągu roku diametralnie, a z reguły nikomu nie chce się czytać 100 czy 200 stron by dowiedzieć się jakie zaszły zmiany...
ForexTig3r pisze: Jest problem z ustawianiem S/L-i nie mogę ustawić go tak aby zabezpieczyć pozycję gdy jestem na zysku.
Możesz przesłać mi komunikat błędu, screen z wykresem oraz opis sytuacji na maila (dane na stronie Forex Clubu), a ja postaram się to zweryfikować.
ForexTig3r pisze:czy używasz wersji WEB??
Nie, normalnej ale funkcjonalność powinna być identyczna.
ForexTig3r pisze:To jest napisane w Javie??
Nie, bazuje na .Net4.
ForexTig3r pisze:Ponadto Poziomów S/L oraz T/P nie idzie łatwo i szybko ustawić co jest wręcz podstawą chyba na grze ForeX, w czasie danych skok w ciągu sekundy może wynieść nawet 80 pipsów na edku.
Prawdopodobnie można sobie zaprogramować coś jak LVOE dla MT4. Z resztą tak samo ustawia się SL/TP na tej platformie.
ForexTig3r pisze: W Historii Transakcji nie ma możliwości zobaczenia dokładnego czasu zamknięcia i otwarcia pozycji, kolumn nie da się ustawić/przestawić, nawet przy najechaniu na wartość myszką i odczekaniu dymek z odczytem się nie pojawia.
Przy koncie REAL w Lewym górnym logu widnieje DEMO
Te sugestie mogę przekazać brokerowi lub też możesz zrobić to sam w języku angielskim nawet poprzez platformę (zakładka Feedback).
ForexTig3r pisze: Na wykresie godziny są przesunięte w porównaniu do Polskiego o 1 do przodu (to jest UK, więc wydawało by się iż jeśli już to powinno być -1H).
To czas serwera brokera. Nie ma możliwości zmiany tego na żadnej znanej mi platformie FX.
Ceny trochę niewyraźne
To trochę małoprecyzyjne i subiektywne - pokombinuj z ustawieniami kolorystyki wykresów i dopasuj je do swoich preferencji.
ForexTig3r pisze:Aby to zrobić należy na otwartej pozycji kliknąć trybik przy niej i ręcznie wpisywać, a ceny niestety nie są za bardzo wyraźnie i przyznaję iż trochę mi to zajmuje.
Przy modyfikacji transakcji i zaznaczenia, że chcesz ustawić SL/TP automatycznie wskakuje on na poziom oddalony od aktualnego kursu o X pips.
X pips to odległość, która została wybrana przy ostatnim zleceniu.
ForexTig3r pisze: mimo iż jest to broker z Dealing Desk wymagający potwierdzenia, idzie to przeprowadzić znacznie sprawniej w większości wypadków.
Jest dział, który zajmuje się przyjmowaniem zleceń poprzez telefon ale nie jest to ten DD, który kojarzony jest z akceptowaniem zleceń przesyłanych przez klientów, co miałoby wpływ na opóźnienia w realizacji zleceń. Są one akceptowane automatycznie.
ForexTig3r pisze:Brak jest również linii na wykresie przy otwartych pozycjach z poziomami otwarcia, S/L-a oraz T/P.
No jak to? Są linie SL i TP.
ForexTig3r pisze:Jest to natomiast tylko i wyłącznie przy zleceniach Future, choć też pozostawia to "trochę" do życzenia w porównaniu do platformy XStation.
To teraz piszemy o MT4 czy cTrader? Na cTrader nie ma Futures - są waluty i od niedawna metale.
Ponadto, gdy jest gorąco na rynku i cena skacze platforma mi niemiłosiernie spowalnia, czy Wam też?
Nie, zobacz obciążenie procesora i wykorzystania RAM.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

raposo pisze:Dlatego warto to aktualizować, bo oferta może się zmienić w ciągu roku diametralnie, a z reguły nikomu nie chce się czytać 100 czy 200 stron by dowiedzieć się jakie zaszły zmiany...
Dokładnie :wink:, już wcześniej o tym wspomniałem.
Ale niestety ankiet chyba już nie zmienisz, a te wprowadzają w błąd.
raposo pisze: Możesz przesłać mi komunikat błędu, screen z wykresem oraz opis sytuacji na maila (dane na stronie Forex Clubu), a ja postaram się to zweryfikować.
Nie ma komunikatu błędu, po prostu gdy zmniejszę o wartość równą lub mniejszą (dla pozycji S w tym wypadku) od kwoty otwarcia znika przycisk zatwierdzenia "Protect".
http://i2.fmix.pl/fmi725/1f65fe740007065350379dfa
Pracujesz u nich??
raposo pisze:Nie, normalnej ale funkcjonalność powinna być identyczna
Może właśnie nie jest, odróżniać się może większą ilością błędów.
raposo pisze:Nie, bazuje na .Net4.
Pytałem o wersję WEB, Flash to nie jest bo mi FlashBlock nie blokuje.
raposo pisze:Prawdopodobnie można sobie zaprogramować coś jak LVOE dla MT4. Z resztą tak samo ustawia się SL/TP na tej platformie.
Wyraźnie mowa jest o Ctrejderze, MT4 to zupełnie inna platforma.
Myślę, iż to broker powinien zadbać o tak podstawowe rzeczy.
/Teraz dopiero widzę, że w MT4 też się tego nie da zrobić szybko i sprawnie (co prawda na trochę starej wersji MT4). No cóż do tej pory byłem przekonany, iż te wersje WEBowe to są takie zastępcze-gorsze, a tu jednak jest inaczej. W dodatku najpopularniejsza platforma na świecie... No, no założę się że gdyby ktoś zrobił klienta na MacOS X sprawa by się miała inaczej, a tutaj nawet nie pomyślano aby wypuścić to na więcej niż jeden system operacyjny, gratuluję producentowi/
raposo pisze:Te sugestie mogę przekazać brokerowi lub też możesz zrobić to sam w języku angielskim nawet poprzez platformę (zakładka Feedback).
"Sugestie" powiadasz??
To nie są sugestie tylko błędy i amatorszczyzna.
Oczywiście zrobiłem to zarówno w programie poprzez Feedback, jak i kontaktując się z Polskim Supportem.
Pan z Supportu jest rozmowny (aż za bardzo), ale jak dla mnie to robi on tylko po to aby właśnie pokazać że niby to go coś więcej obchodzi i chce problem załatwić. To są podstawy, a nie jakiś zaawansowany ciężko wyłapywalny bug.
Jak dla mnie sprawa jest wysoce niepoważna. Przecież ile to oprogramowanie już istnieje zanim ja zacząłem je używać??
Temat oprogramowania interesuje mnie nie od dziś i muszę przyznać iż większość oprogramowania z jakim ja się spotykałem (nawet to darmowe, bez jakiejkolwiek gwarancji działania) w różnych jego dziedzinach chyba zawsze była na znacząco wyższym poziomie niż to które spotykam tutaj.
A zdawało by się, iż tutaj chodzi o duże pieniądze, a co za tym idzie jakość oprogramowania powinna być niesamowicie ważna i na najwyższym poziomie.
raposo pisze:To czas serwera brokera. Nie ma możliwości zmiany tego na żadnej znanej mi platformie FX.
To co on w Rosji siedzi??
Co mnie to obchodzi, niech zrobi żeby było dobrze.
Ceny trochę niewyraźne
raposo pisze:To trochę małoprecyzyjne i subiektywne - pokombinuj z ustawieniami kolorystyki wykresów i dopasuj je do swoich preferencji.
Fakt mało precyzyjne i nie wiem czy subiektywne. Ceny są mało widoczne i nieczytelne.
Kombinowanie z ustawieniami kolorystyki? Wiesz nie da się zmienić koloru czcionki cyferek, a obecnie przeze mnie ustawiona kolorystyka wykresu i tła bardzo mi odpowiada. Powinno dać się zmienić kolor i styl czcionki (pogrubić), a ostatnia cyferka powinna być mniejsza od pozostałych tj. jest to w XStation.
raposo pisze:Przy modyfikacji transakcji i zaznaczenia, że chcesz ustawić SL/TP automatycznie wskakuje on na poziom oddalony od aktualnego kursu o X pips.X pips to odległość, która została wybrana przy ostatnim zleceniu.
A wiesz nie wiem, ale do tej pory za każdym razem gdy próbowałem modyfikować zlecenie w celu dodania S/L i T/P przy zaznaczeniu miałem poziom równy otwarciu.
Teraz w aktualnym zleceniu ustawiłem S/L na 2.2 pipsa, spróbowałem otworzyć Future Sell Limit i tam miałem już odstęp 6 pipsów, także ja nie wiem jak to działa, czy losowo, czy jak??
Jeśli ustawia te 6 pipsów w zleceniach przyszłych i w przy modyfikacji już otwartych zleceń jeśli jest zachowany odpowiedni odstęp to fajnie, ale to i tak do price action jest gorsze.
raposo pisze: Jest dział, który zajmuje się przyjmowaniem zleceń poprzez telefon ale nie jest to ten DD, który kojarzony jest z akceptowaniem zleceń przesyłanych przez klientów, co miałoby wpływ na opóźnienia w realizacji zleceń. Są one akceptowane automatycznie.
No szczerze Ci powiem, że nie wiem jakby to miało wyglądać przez telefon.
Czas samego połączenia byłby dość długi, jak "liczba konsultantów byłaby chwilowo zajęta i proszę czekać ..." było by jeszcze milej.
Zakładając, iż połączenie trwa 24h/d to też nie bardzo wiem bo jednak czas wypowiedzenia czegoś i później przyjęcia tego jeszcze przez drugą stronę (która z kolei może czegoś dobrze nie usłyszeć, poprosić o powtórzenie, zadać jakieś pytanie...)  i wykonania czynności byłaby znacząco dłuższa niż zarejestrowanie wykresu przez narząd wzroku i wykonanie odpowiedniego kliknięcia na komputerze samemu.
raposo pisze:No jak to? Są linie SL i TP.
Ano, tera rzeczywiście widzę. Ale wcześniej z tego co pamiętam to ich nie miałem. Może to kolejny "błąd techniczny", bo już sam Pan z supportu przy pierwszej rozmowie mi powiedział "iż takie się zdarzają"
Jak widać często bo już przy pierwszej mojej próbie logowania (w środku dnia) na serwer była awaria i nie mogłem się połączyć. Dziś nawet na otwarciu rynku nie dało się otworzyć pozycji i wyświetlało komunikat iż nie można bylo otworzyć pozycji z powodu kłopotów technicznych.
Aż strach pomyśleć jak się zachowuje FxPro w czasie ważnych danych, a jak mnie tak rozłączy??
Przy aktualizowaniu wątków radził bym poprawić przy XTB, iż oni nie mają w ogóle żadnych awarii NIGDY i zawsze zlecenia są zamykane zgodnie z ustawieniami (co wydawało by się powinno być oczywiste ale jak widać nie na FxPro). W FXPro natomiast koniecznie wspomnieć, iż występują awarie dość liczne, a pozycje miewają się nie zamykać po cenach jakie zleciliśmy.
Największą zaletą jest spread.
Linie są dla mnie bardzo niemrawe przy tych z poprzedniej platformy, ale może kwestia przyzwyczajenia.
No i ale wałek, da się nimi przestawić S/L tak aby poniżej kwoty otwarcia przy S, ale jak teraz chcę ustawić sobie (nieustawione) jeszcze T/P przez trybik to muszę również przestawić S/L-a powyżej kwoty otwarcia i dopiero potem ewentualnie liniami na wykresie.
raposo pisze:To teraz piszemy o MT4 czy cTrader? Na cTrader nie ma Futures - są waluty i od niedawna metale.
Widać pomyliłem pojęcia - sorry.
Chodziło mi o zlecenia, które ustawia się wcześniej i się same otwierają po osiągnięciu danego poziomu cenowego.
Ponadto, gdy jest gorąco na rynku i cena skacze platforma mi niemiłosiernie spowalnia, czy Wam też?
Nie, zobacz obciążenie procesora i wykorzystania RAM.
Wiem, wiem właśnie rośnie. Zasyfiłem chyba sobie komputer bo ma tylko 2GB a ja mu otwierałem rzeczy na 16GB, no i chyba najważniejsze raz mi miejsce na dysku się skończyło bo mam tylko 64GB SDD, spotlight nawet nie odnajdywał pozycji przez to i musiał od nowa indeksować. Czyściłem przeglądarki, czyli pamięć podręczną, ciastka... ale to chyba coś w systemie, bo działa globalnie.
Raz mnie coś strzeliło do głowy aby jakiś wygaszacz ekranu z neta instalować, co mi pierwszy raz w życiu zawiesiło MAC-a. I to pewnie to bo jest problem chyba z renderingiem grafiki, jak widzę.
Teraz nawet przy jednej karcie z tym ctrejderem mi zjada 70% :cry:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Jekert
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:15

Nieprzeczytany post autor: Jekert »

ForexTig3r pisze: :arrow: W Historii Transakcji nie ma możliwości zobaczenia dokładnego czasu zamknięcia i otwarcia pozycji, kolumn nie da się ustawić/przestawić, nawet przy najechaniu na wartość myszką i odczekaniu dymek z odczytem się nie pojawia.
:arrow: Przy koncie REAL w Lewym górnym logu widnieje DEMO
Mogę prosić o screen gdzie widać napis DEMO? Dokładny czas transakcji, tzn. z sekundami?
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Jekert pisze:
ForexTig3r pisze: :arrow: W Historii Transakcji nie ma możliwości zobaczenia dokładnego czasu zamknięcia i otwarcia pozycji, kolumn nie da się ustawić/przestawić, nawet przy najechaniu na wartość myszką i odczekaniu dymek z odczytem się nie pojawia.
:arrow: Przy koncie REAL w Lewym górnym logu widnieje DEMO
Mogę prosić o screen gdzie widać napis DEMO? Dokładny czas transakcji, tzn. z sekundami?
:arrow: http://i3.fmix.pl/fmi1702/b6c96d5f0013276c503b17b5
:arrow: No, niestety skoro nie mogę zobaczyć czasu transakcji to nie mogę i go podać, ale po co Ci to!? - przecież dotyczy to każdej transakcji jak widać.

Jeśli możesz to wytłumacz mi różnicę pomiędzu pojedyńczym kilknięciem, a podwójnym w Click$Trade oraz na górze.
Zmiana w prawym górnym roku ilości "ptaszków" na jeden lub dwa powoduje zmianę w postaci jednokrotnego i dwukrotnej konieczności kliknięcia na wykonanie zlecenia??
Ostatnio zmieniony 27 sie 2012, 08:53 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Jekert
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:15

Nieprzeczytany post autor: Jekert »

ForexTig3r pisze: :arrow: http://i3.fmix.pl/fmi1702/b6c96d5f0013276c503b17b5
:arrow: No, niestety skoro nie mogę zobaczyć czasu transakcji to nie mogę i go podać, ale po co Ci to!? - przecież dotyczy to każdej transakcji jak widać.
Ok, dzięki, teraz wiem o co chodzi. To wesja cTrader 'com' czy 'UK'? Najnowsza to 1.0.9.

Rozumiem, że czas dotyczy każdej transakcji. Pytam tylko czy zależy Ci na czasie wraz z sekundami?
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Jekert pisze:
ForexTig3r pisze: :arrow: http://i3.fmix.pl/fmi1702/b6c96d5f0013276c503b17b5
:arrow: No, niestety skoro nie mogę zobaczyć czasu transakcji to nie mogę i go podać, ale po co Ci to!? - przecież dotyczy to każdej transakcji jak widać.
Ok, dzięki, teraz wiem o co chodzi. To wesja cTrader 'com' czy 'UK'? Najnowsza to 1.0.9.

Rozumiem, że czas dotyczy każdej transakcji. Pytam tylko czy zależy Ci na czasie wraz z sekundami?
Adres URL to http://ct.fxpro.co.uk/ , więc chyba UK, lecz ustawiłem sobie język PL. Wersji w informacjach nie podaje, ale chyba jak WEBowa to najnowsza, jest inna wersja??

Oczywiście, że zależy mi na czasie wraz z sekundami.

:arrow: Nie mogę również zmienić dźwigni na koncie REAL. Zmieniłem 23 (czwartek) chyba po godzinie 24 (w więc 24) i do teraz nie uległa zmianie. Na kontach demo problemu z tym nie ma.

Mimo iż wytknąłem tutaj trochę FxPro to spread i CTrader na ECN naprawdę sprawiają, iż gra na Forexie to zupełnie inna bajka. Może to jest trochę tak, iż gorsi się bardziej starają bo muszą nadganiać, a Ci lepsi sobie trochę olewają pewne rzeczy?
Ostatnio zmieniony 27 sie 2012, 10:08 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 5 razy.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ale niestety ankiet chyba już nie zmienisz, a te wprowadzają w błąd.
Na to zaradzi tylko nowy wątek, który zostanie utworzony kiedy obecny rozejdzie się do większych rozmiarów (ponad 200 stron). Tak zostało przyjęte na forum.
ForexTig3r pisze:Nie ma komunikatu błędu, po prostu gdy zmniejszę o wartość równą lub mniejszą (dla pozycji S w tym wypadku) od kwoty otwarcia znika przycisk zatwierdzenia "Protect".
http://i2.fmix.pl/fmi725/1f65fe740007065350379dfa
Pracujesz u nich??
Nie pracuję. Współpracuję. Sprawdzę to i przekażę dalej w razie potrzeby.
ForexTig3r pisze:Może właśnie nie jest, odróżniać się może większą ilością błędów.
Jeśli masz konkretne uwagi to chętnie przyjmiemy ich dokładny opis wraz ze screenami na maila (dane na naszej stronie), co pozwoli na szybsze ich wyeliminowanie i cieszenie się z poprawnej funkcjonalności platformy w bliższym czasie.
ForexTig3r pisze:Pytałem o wersję WEB, Flash to nie jest bo mi FlashBlock nie blokuje.
Jeśli chodzi o wersję Web to jest w Javie.
ForexTig3r pisze:"Sugestie" powiadasz??
Zauważ, że to nie broker tworzy tę platformę tylko zewnętrzna firma więc wszystkie sugestie które są przekazywane do brokera trafiają potem do nich i to oni zajmują się wprowadzaniem poprawek. To sprawia, że sam broker nie ma bezpośredniego wpływu na czas ich wprowadzenia. Skoro zostały przekazane to trzeba czekać aż coś z tym zrobią, nic więcej się nie poradzi.
To co on w Rosji siedzi??
Co mnie to obchodzi, niech zrobi żeby było dobrze.
Mamy rozumieć, że polska strefa czasowa to ta jedna, jedyna właściwa na świecie? Siedziba jest na Cyprze i właśnie taka strefa jest na platformie brokera. Nie wiem ilu brokerów przerobiłeś w swojej karierze jednak z czasem zauważysz, iż wszyscy brokerzy na swouch platformach mają czas swoich serwerów i nikt nie oferuje zmiany tego parametru. Takie AM, które od lat intensywnie działa na rynku polskim ma na platformie czas londyński, mimo, że siedziba główna firmy jest bodajże w Estonii. Ale serwery mają tam więc czas jest tamtejszy. I tak jest z wszystkimi firmami.
ForexTig3r pisze:Powinno dać się zmienić kolor i styl czcionki (pogrubić), a ostatnia cyferka powinna być mniejsza od pozostałych tj. jest to w XStation.
Zgłosimy im taką sugestię.
ForexTig3r pisze:No szczerze Ci powiem, że nie wiem jakby to miało wyglądać przez telefon.
To spróbuj, a się przekonasz ;). Wszędzie funkcjonuje to tak samo. FxPro nie jest wyjątkiem. Telefoniczna realizacja zleceń to sytuacja awaryjna kiedy padł Ci komputer, internet bądź jesteś gdzieś daleko poza domem bez dostępu do platformy.
ForexTig3r pisze:A wiesz nie wiem, ale do tej pory za każdym razem gdy próbowałem modyfikować zlecenie w celu dodania S/L i T/P przy zaznaczeniu miałem poziom równy otwarciu.
Teraz w aktualnym zleceniu ustawiłem S/L na 2.2 pipsa, spróbowałem otworzyć Future Sell Limit i tam miałem już odstęp 6 pipsów, także ja nie wiem jak to działa, czy losowo, czy jak??
Jeśli ustawia te 6 pipsów w zleceniach przyszłych i w przy modyfikacji już otwartych zleceń jeśli jest zachowany odpowiedni odstęp to fajnie, ale to i tak do price action jest gorsze.
Nie, nie działa to losowo tylko tak jak napisałem. Z tym że domyślny poziom odległości jest zapamiętywany dla danego typu zlecenia, czyli:
- ustawiasz SL dla zlecenia rynkowego i przy kolejnym zleceniu rynkowym domyślna odległość będzie taka sama.
- przy ustawieniu SL dla zlecenia oczekującego Limit (nieważne czy Buy czy Sell) odległośc z rynkowego nie będzie zapamiętana tylko z ostatniego zlecenia Limit.
ForexTig3r pisze:W FXPro natomiast koniecznie wspomnieć, iż występują awarie dość liczne, a pozycje miewają się nie zamykać po cenach jakie zleciliśmy.
Wtedy klientowi przysługuje prawo do reklamacji. Broker wie o problemach i pracuje nad ich rozwiązaniem.
Widać pomyliłem pojęcia - sorry.
Chodziło mi o zlecenia, które ustawia się wcześniej i się same otwierają po osiągnięciu danego poziomu cenowego.
Czyli zlecenia oczekujące (pending orders).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

cayol
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 18 lut 2011, 10:10

Nieprzeczytany post autor: cayol »

Mam pytanie. Czy na MT4 Android są wbudowane wskaźniki typu ichimoku, rsi itp tak jak na MT4 windows mobile?. Co lepsze bo wybieram nowy telefonik?.

Awatar użytkownika
Jekert
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:15

Nieprzeczytany post autor: Jekert »

@ForexTig3r,

dzięki za wszystkie uwagi. Zapisałem, wyślemy zbiorczo do FxPro.

@cayol,

sprawdzę to i odpiszę Ci niezwłocznie.
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ