FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Witam , mam takie pytanie bo wyczerpaly mi sie pomysly jak to zrobic . Mianowicie jak zainstalowac dodatkowy wskaznik na ctreder , na faq znalazlem taka instrukcje ;
Download or move the Indicator to My Documents > cAlgo > Sources > Indicators.
Open the cAlgo platform. If you don’t already have it, you can download cAlgo from your broker’s website (or download here if you’re just using the demo from Spotware.com)
Click on the Indicators tab from the Robots/Indicators menu on the left.
Find the Indicator you want to use.
Click the Build icon . If the build is successful, the icon appearance will change to
Ktore to okno idicators trzeba cliknac ?
Z gory dzieki i pozdrawiam .
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10014
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

rabit pisze:Ktore to okno idicators trzeba cliknac ?
Po umieszczeniu wskaźnika w w/w folderze, uruchamiasz cAlgo, następnie wybierasz Indicators w cAlgo z lewej strony, a potem ten wskaźnik. Klikasz Build, które jest w oknie głównym na górze i gotowe. Wskaźnik powinien pojawić się w cTrader -> wskaźniki -> niestandardowy (Custom).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

raposo pisze:uruchamiasz cAlgo
Dzieki Raposo tego wlasnie nie wiedzialem , troche "tajemniczo" to napisali .
Pozdrawiam .
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
Jekert
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:15

Nieprzeczytany post autor: Jekert »

cayol pisze:Mam pytanie. Czy na MT4 Android są wbudowane wskaźniki typu ichimoku, rsi itp tak jak na MT4 windows mobile?. Co lepsze bo wybieram nowy telefonik?.
Z tego co widzę to zestaw podobny do tego z wersji Mobile. Ichimoku, RSI są. Ja wziąłbym z Androidem.
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

cayol
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 18 lut 2011, 10:10

Nieprzeczytany post autor: cayol »

Jekert pisze:
cayol pisze:Mam pytanie. Czy na MT4 Android są wbudowane wskaźniki typu ichimoku, rsi itp tak jak na MT4 windows mobile?. Co lepsze bo wybieram nowy telefonik?.
Z tego co widzę to zestaw podobny do tego z wersji Mobile. Ichimoku, RSI są. Ja wziąłbym z Androidem.
Dzięki za informację Jekert, też zdecyduję się na Androida :)

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Jekert pisze:@ForexTig3r,
dzięki za wszystkie uwagi. Zapisałem, wyślemy zbiorczo do FxPro.
Ja również dziękuję za dyskusję, wiele informacji oraz za pomoc w ulepszeniu platformy i usług brokera.

Mam jeszcze pytanie. Próbuję zainstalować Ctradera na CrossOver i podczas instalacji uruchamia mi przeglądarkę, aby pobrać plik o nazwie xTrader.application.application. Pobieram go, później instalacja postępuje do końca, jednak finalnie program nie jest zainstalowany.

:arrow: Co to za plik?
:arrow: Co jest wymagane aby program działał, NET Framework (w jakiej wersji) ??
:arrow: Jakieś sugestie?
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Widzę, że dodano "live chat"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10014
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

ForexTig3r pisze: Co to za plik?
Tu niestety nie pomogę, bo nie mam ani Linuxa, ani Mac'a. Na Windows instaluje się w ten sposób, że pobierasz plik instalacyjny zajmujący mniej niż 0,5 MB, a następnie przy instalacji samoczynnie ściągana jest pozostała część i od razu instalowana na dysku.
ForexTig3r pisze:Co jest wymagane aby program działał, NET Framework (w jakiej wersji) ??
.Net Framework w wersji minimum 4.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Cześć

założyłem sobie konto oczywiście w PLN i teraz dostałem taką instrukcję do przelewu ( czy są jakieś opłaty później przy wypłatach itd? , czy po tym przelewie robią przewalutowanie na USD ? i później przy wypłacie z powrotem znowu jest jakieś przewalutowanie? )

2. Czy jakbym założył konto w innej walucie to będę mógł korzystać z opcji moneybookers? Bo dla PLN ( lub polaków ) jest niedostępne ;[;[ - szkoda
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10014
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:założyłem sobie konto oczywiście w PLN i teraz dostałem taką instrukcję do przelewu ( czy są jakieś opłaty później przy wypłatach itd? , czy po tym przelewie robią przewalutowanie na USD ? i później przy wypłacie z powrotem znowu jest jakieś przewalutowanie? )
Jeśli Twój bank oferuje możliwość dokonania przelewu zagranicznego w PLN to przewalutowanie nie nastąpi. Koszt wpłaty będzie wynikał z cennika Twojego banku i ew. banków pośredniczących, o ile będą musiały wziąć udział w transakcji.
Wypłata to przeważnie koszt ok. 10-15 USD (bez banków pośredniczących).
Hmm... Zalogowałem się właśnie do Direct.FxPro, wybrałem wpłatę przez MoneyBookers i mogę wybrać walutę PLN. Co prawda moje konto jest w EUR ale powinno być tak samo.
Jeśli jesteś klientem w grupie Forex Club to proszę podeślij mi screenshot z Panelu Klienta i swój numer konta w FxPro, a dowiem się gdzie leży przyczyna.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ