Price Action - Asmodeus8 Journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
ArcherWWY
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 cze 2012, 06:53

Nieprzeczytany post autor: ArcherWWY »

napq10

Proponuję nie być zbyt zachłanny i brać co rynek daje, bo lepiej zyskać trochę niż stracić dużo, prawda??

aha... i proponuję wszystkim olać trading w oparciu o formacje świecowe, bo nawet ich twórcy twierdzą, że to bujda. Przykre, ale prawdziwe :lol:

sunday_87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 cze 2009, 20:15

Nieprzeczytany post autor: sunday_87 »

ArcherWWY pisze:napq10

Proponuję nie być zbyt zachłanny i brać co rynek daje, bo lepiej zyskać trochę niż stracić dużo, prawda??

aha... i proponuję wszystkim olać trading w oparciu o formacje świecowe, bo nawet ich twórcy twierdzą, że to bujda. Przykre, ale prawdziwe :lol:
ich twórcy już raczej nic nie twierdzą..sprawdź kiedy były po raz pierwszy wykorzystywane wykresy świecowe..choć zdarzają się bardzo długowieczni Japończycy to bez przesady
olać trading w oparciu o formacje świecowe.. :?

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

ArcherWWY pisze:napq10

Proponuję nie być zbyt zachłanny i brać co rynek daje, bo lepiej zyskać trochę niż stracić dużo, prawda??

aha... i proponuję wszystkim olać trading w oparciu o formacje świecowe, bo nawet ich twórcy twierdzą, że to bujda. Przykre, ale prawdziwe :lol:
Chłopaki komunikat na dzisaj. Olewamy świece, trading, Japonczyków i nie jesteśmy zachłanni. Zrobie film jak olewać Wykonać !
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

Awatar użytkownika
seb23mj
Gaduła
Gaduła
Posty: 304
Rejestracja: 13 gru 2010, 22:26

Nieprzeczytany post autor: seb23mj »

Pod lupę wziąłem srebro. Próba analizy, proszę o komentarz
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"ponosiłem porażkę za porażką-to dlatego odniosłem sukces" Michael Jordan

ArcherWWY
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 cze 2012, 06:53

Nieprzeczytany post autor: ArcherWWY »

Co to jest??? Przecież na tym wykresie nie widać najważniejszego czyli... wykresu. Ale jeśli ktoś by się uparł i jednak próbował coś na tym zarobić to MOIM ZDANIEM - za późno.

Wybicie było kwestią czasu i należało ustawić zlecenie oczekujące 1 pips powyżej tego niebieskiego trójkąta, a SL po drugiej stronie ostatniego bara przed wybiciem. Natomiast TP zgarnąć na koniec dnia wybiciowego.

Bardzo łatwo analizuje się takie rzeczy, bo wszystko jest jasne. Nigdy nie wiadomo co rynek zrobi dalej, a z mojego doświadczenia wynika, ze tym razem jest to szczególnie niejasne. W każdą stronę taka sama odległość do każdego zgrupowania SL.

Moim zdanie olać i cierpliwie czekać na kolejną okazję. Najlepiej na innym rynku. Ja nie polecam srebra.

napq10
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2012, 21:59

Nieprzeczytany post autor: napq10 »

ArcherWWY napisał:
napq10

Proponuję nie być zbyt zachłanny i brać co rynek daje, bo lepiej zyskać trochę niż stracić dużo, prawda??

aha... i proponuję wszystkim olać trading w oparciu o formacje świecowe, bo nawet ich twórcy twierdzą, że to bujda. Przykre, ale prawdziwe Laughing


Chłopaki komunikat na dzisaj. Olewamy świece, trading, Japonczyków i nie jesteśmy zachłanni. Zrobie film jak olewać Wykonać !

I'm still in that trade - stop lost pod S/R

Tu nie ma zachlannosci, tylko prosta analiza. Zalozeniem tej metody jest okreslenie jakis tam poziomow do jakiej cena moze dojsc choc nie musi.

Kolejnym zalozeniem tej metody sa pewne formacje swiecowe, można je olac ale wtedy to bedzie hazard.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

ArcherWWY pisze:Wybicie było kwestią czasu i należało ustawić zlecenie oczekujące 1 pips powyżej tego niebieskiego trójkąta
:lol: :lol: :lol:
Dzieki kolego , naprawde .
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

napq10
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2012, 21:59

Nieprzeczytany post autor: napq10 »

Troche pinami wysypalo na parach z jenem i wybralem jednego. Czemu ten? bo mial troche miejsca i poszedl do poziomu 83. Niestety trejd zakonczony na tym poziome. Bo czlowiek nie mial czasu przestawic TP wrrrr
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ArcherWWY
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 cze 2012, 06:53

Nieprzeczytany post autor: ArcherWWY »

rabit, a czego oczekiwałeś ? Człowiek poprosił o interpretację. Pomogłeś, że krytykujesz? Łatwo jest wyśmiewać innych nie przedstawiając swojej argumentacji. Napisałem to co mówi mi moje doświadczenie. Nie dbam o świece i poziomy, tylko o ogólny bizness plan.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

ArcherWWY przykro ale bzdury wypisujesz ...
Po pierwsze z tym jednym pipsem nad linia , wrecz oszalamiajaca precyzja i to jeszcze na srebrze .
Po drugie tam jesli byl trojkat to nie prostokatny ...
Po trzecie SL troche nizej lub wyzej ale nie w tym miejscu .
Coz pewnie glupoty gadam ale tak mi mowi moje doswiadczenie .
Pozdro.
P.S. ostatnio filmik na YT ogladalem na temat dlaczego nie ufac lucznikowi http://www.youtube.com/watch?v=WByYYMKSUZU
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ