FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

pr7emo pisze:fxpro czy mbank? przypuszczam że mbank, tak?
FxPro nie ma nic do przewalutowań i opłat, jedynie bank w którym FxPro trzyma depozyty klientów i z których realizowane są wpłaty.

Odnośnie wypłat, wybierasz walutę w której ma zostać wykonana transakcja. Np. na koncie w FxPro masz euro, wybierasz euro to bank wysyła środki w euro i w momencie wpłynięcia ich na konto w mBanku, które jest w złotówkach, następuje przewalutowanie po kursie mBanku. W przypadku konta walutowego, nie ma przewalutowania.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

zgodnie z twoją wiedzą który bank gdzie fxpro trzyma środki klientów ma najkorzystniejsze dla klienta opłaty? jak ty byś skonfigurował optymalnie sfere przelewów?
widze że kurs EUR NBP ma znaczenie, wczesniej tego nie dostrzegałem.
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

pr7emo pisze:zgodnie z twoją wiedzą który bank gdzie fxpro trzyma środki klientów ma najkorzystniejsze dla klienta opłaty? jak ty byś skonfigurował optymalnie sfere przelewów?
http://forexclub.pl/brokerzy/fxpro/pane ... rectfxpro/
To wszystko powinno wyjaśnić.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
longmanus
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:16

Nieprzeczytany post autor: longmanus »

Raposo, plz przeczytaj mój post zamieszczony odrobinę wcześniej i zapytaj kogoś ze wsparcia technicznego czy ktoś spotkał się już z takim problemem i jak go rozwiązać.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

longmanus pisze:Raposo, plz przeczytaj mój post zamieszczony odrobinę wcześniej i zapytaj kogoś ze wsparcia technicznego czy ktoś spotkał się już z takim problemem i jak go rozwiązać.
Witaj,
Czytałem i niestety nie znam rozwiązania. Może być problem właśnie z dostarczycielem danych... Postaram się czegoś dowiedzieć ale u niejednego brokera widziałem tego typu problem dlatego wątpię żeby stał on po stronie firmy, a nie providera danych...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
longmanus
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:16

Nieprzeczytany post autor: longmanus »

Ok, thx za dobre chęci.

natraj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 lut 2008, 14:49

Nieprzeczytany post autor: natraj »

wplacilem przed chwila 200 euro i teraz doczytalem ze minimum to 500. Cofniecie mi wplate czy bede musial doplacic 300 zanim zajme pozycje?

Awatar użytkownika
wnosalik
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 11 lis 2008, 19:22

Nieprzeczytany post autor: wnosalik »

natraj pisze:wplacilem przed chwila 200 euro i teraz doczytalem ze minimum to 500. Cofniecie mi wplate czy bede musial doplacic 300 zanim zajme pozycje?
Będziesz miał na koncie 200 euro i będziesz mógł normalnie otwierać pozcyje, bo minimum jest 100 euro, tylko na stronie jest napisane, że 500 euro ( tak mi ktoś z ForexClub tłumaczył ).

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A więc dla jasności...
Kiedyś początkowy depozyt minimalny wynosił 100 USD, potem na 500 USD został ustalony depozyt sugerowany z minimum 100 USD.
Obecnie minimum to 500 USD więc może się zdażyć tak, że w przypadku pierwszej wpłaty FxPro będzie prosiło o uzupełnienie konta do wymaganego minimum.
Można podać mi na PW swój numer konta MT4, a spróbuję z nimi rano porozmawiać w Twojej sprawie... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

polonaise
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2008, 17:07

Nieprzeczytany post autor: polonaise »

Hej,
Jak jest z wypłatą. Zrobiłem kedyś depozyt kartą (taką wirtualną z mBanku). Czy mogę wypłacić kasę przelewem czy muszę też kartą? Co jeżeli chcę wypłacić więcej niż wpłaciłem, czy to przejdzie? Ile maksymalnie można wypłacić kartą?. W formularzu na ich stronce jest max $2,5k co jeżeli mam więcej? Muszę na raty to robić?
Pytanie w związku z komunikatem na ich stronie:
All deposits must be withdrawn back to the same credit/debit card before other methods may be offered for withdraw
The love of money is the root of all evil :!: :!: :!:

ODPOWIEDZ