Eur/Usd & Gbp/Yen analizy i prognozy by crocopip part 3

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
trader0002
Gaduła
Gaduła
Posty: 208
Rejestracja: 26 lip 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: trader0002 »

mi sie zamknal na tp wczorajszy edek w sumie nie musze dzisiaj nic robic i tez mam oczekujace na sell i na szczycie buy gdyż o 14-15 hamburgerki sa nieprzewidywalne w poniedzialek wszystko sie może zdążyć

Awatar użytkownika
donny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 13 wrz 2010, 13:51

Nieprzeczytany post autor: donny »

Witam,
Jestetm tu nowy. Forum to polecił mi znajomy a dokładniej skierował mnie na ten temat. Co myślicie o takim scenariuszu?

Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

trader0002
Gaduła
Gaduła
Posty: 208
Rejestracja: 26 lip 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: trader0002 »

bardzo prawdopodobne odrobiles lekcje , rynek ci wszystko pokaze ....zobaczymy jak sie skonczy poniedziałek

Awatar użytkownika
donny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 13 wrz 2010, 13:51

Nieprzeczytany post autor: donny »

Z tym ze teraz pytanie czy zostawic sl tak jak jest? Czy go odsunąć. Skłąniał bym sie nad zostawieniem i ewentualenie wejde wyzej aczkolwiek po przebiuciu szczytu trend moze sie odwrócić na dłuższy czas.

Jestem w kropce... :)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2730
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

donny pisze:Z tym ze teraz pytanie czy zostawic sl tak jak jest? Czy go odsunąć.
Cześć !
Po pierwsze ja tam widzę dwa selle niezabezpieczone i sell stopa trochę ryzykownie jak na piramidowanie pozycji ?
A tak poza tym dzisiaj apetyt na ryzyko się obudził szkoda tylko że znów power play miał miejsce na Azji
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
donny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 13 wrz 2010, 13:51

Nieprzeczytany post autor: donny »

SEROL666
Witaj,
Obydwa mają sl z końcówką ..37, przepraszam miały ;)
Teraz mi zamkneło i siedzi na tym poziomie. Zastanawiam sie co dalej.

Pozdrawiam

Edit,
Linia trendu na h4 przebita drugi raz ale nie wygląda to na jakiegoś mocnego longa.

trader0002
Gaduła
Gaduła
Posty: 208
Rejestracja: 26 lip 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: trader0002 »

Panie kolego trzeba obserwować szczyt jakie były jak juz sprzedawałeś to sl tam gdzie sie beda bronic czyli 1.2840-54 jesli to wybija to mozna myslec o Longach ale to juz bedzie za pozno prawdopodobnie na dzisiaj a twoj sl byl w powietrzu jesli byl za duzy trzeba bylo nie obstawiac :)

Awatar użytkownika
donny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 13 wrz 2010, 13:51

Nieprzeczytany post autor: donny »

Moze i masz rację. Ja ustawiłem sie lekko nad ostatnim szczytem oczywiscie ten szczyt nie był jakis znaczący ale wynikał z kanału. Bynajmniej u mnie. Mam Schorta teraz z samego szczytu zabezpieczyłem go juz na BE. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Skłaniam sie cały czas ku dalszym spadkom ale jak widać mogę się mylić.

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

cel na dziś to chyba 1.2875 no ale zobaczymy

Awatar użytkownika
macius.forex
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 01 sie 2009, 02:35

Nieprzeczytany post autor: macius.forex »

Dzisiaj to jakas euforia po pozytywnych nowych probnozach dla eu i danych z chin. Dla mnie te prognozy to "wishful thinking" Jutro dane dla niemieckiej gospodarki powinny pokazac ile warte sa te wzrosty.

Zablokowany