DayTrading: Piątek 19.07.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

SEROL666 pisze:
20 lip 2024, 14:41
. Są też drudzy co grają grubszą kasą i to już jest inny poziom - i tych poważnie traktujących FX pewne zachowania irytują.
Niby niechcący ale sobie posłodziłeś że niby gruba kasa itp ;) w mojej opinii jest trochę odwrotnie, ci co mają grubą kasę mają to głęboko w D bo każdy sobie rzepkę skrobie. To co bax napisze w DT nijak nie przełoży się na moje depo więc dlaczego ma mnie irytować że koloryzuje ? Widzę że koloryzuje, mogę mu wypominać „manipulowanie” dla zabawy i tyle. Niestety w regulaminie DT nie ma czy można koloryzować czy nje

Hary
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 13 lip 2024, 20:50

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Hary »

belon pisze:
20 lip 2024, 15:04
Ink. pisze:
20 lip 2024, 14:02
To nie jego twórczość przyćmiła innych tylko inni mało co piszą. Ot cała filozofia
Tak naprawdę to koleś zrobił sobie z DT dziennik.
Dzienniki mają krótką żywotność bo zazwyczaj, tak w skrócie, treści i autor są do dupy i nikomu nie chce się tam udzielać.
I teraz wróć na początek.
EOT.
Obojętność ogółu jest dla pisarza stokroć przykrzejsza, niż
najostrzejsze pociski krytyków.
Kiedy ma się prawo do nieograniczonej liczby błędów, jest się pewnym, że pewnego dnia odniesie się sukces
Nie ma czegoś takiego jak idealny system! Nie ma czegoś takiego jak idealna strategia!

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

pozycje zamkniete w ub tygodniu
moze to koloryzowanie a moze realne dt
https://ibb.co/8xGF5jH
troszke za duzo zbyt wczesnych wejsc bylo i spore straty tez były wiec bilans cienki dlatego wg mnie bylo slabo ale z/s na plusie a to podstawa
te stratne wejscia tez pokazuje w dowod ze prawde piszę
https://ibb.co/K7pQrZc
jak widac wyraznie za wczesnie zacząłem lki na gazie /sporo za wczesna była piramida
wszystko na dt nawet tylko w tydzien /nie widze sensu pokazywac bo to juz by bylo kilka stron makulatury / na pewno wiecej niz 300 pozycji /
pisalem nie mam najmniejszego problemu pokazac kazdy dzien lub kilka po koleji :568: :568:
i jakim to cudem moze byc kilka kont to niestety ja tego nie potrafie pojac WY moze tak
Serol ty nie kombinuj tylko napisz coś merytorycznie o jkiejkolwiek parze na poniedzialek
naucz mnie drobnego zuczka niech zrozumiem o czym ty piszesz :P
Ostatnio zmieniony 20 lip 2024, 16:22 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

No to dawaj baz wrzuć ostatnie 30 dni i dadzą ci spokój. Mówisz że możesz to zrobić to proszę masz okazję

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Ink. pisze:
20 lip 2024, 16:14
No to dawaj baz wrzuć ostatnie 30 dni i dadzą ci spokój. Mówisz że możesz to zrobić to proszę masz okazję
i wierzysz ze dadza mi spokojh ha ha ha ha
widac ze dlugo cie tu nie było udanego dnia
przypomnij mi pokaze przyszly tydzien :568: pap
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Ale napisałeś że nie masz z tym problemu i możesz to zrobić a jak mówie zrób to odwracasz kota ogonem. Wrzuć bo mówiłeś ze możesz i to zrobisz a ja cię o to proszę a nie dla nich

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1475
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: belon »

Ink. pisze:
20 lip 2024, 16:29
Ale napisałeś że nie masz z tym problemu i możesz to zrobić a jak mówi zrób to odwracasz kota ogonem. Wrzuć bo mówiłeś ze możesz i to zrobisz a ja cię o to proszę a nie dla nich
W tym poście ma pootwierane pozycje na skrinach: post1057102.html#p1057102
Nie musi być statment. Wystarczy ten sam skrin z widocznym górnym paskiem tam gdzie widać czy konto real czy demo.
Dwa skriny i temat zamknięty.

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Przecież mówimy i bieżących 30 ostatnich dniach a nie o linku do starego posta. Nie kumam w czym taki problem skoro sam mówi ze problemu nie ma

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1475
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: belon »

belon pisze:
20 lip 2024, 16:33
Ink. pisze:
20 lip 2024, 16:29
Ale napisałeś że nie masz z tym problemu i możesz to zrobić a jak mówi zrób to odwracasz kota ogonem. Wrzuć bo mówiłeś ze możesz i to zrobisz a ja cię o to proszę a nie dla nich
W tym poście ma pootwierane pozycje na skrinach: post1057102.html#p1057102
Nie musi być statment. Wystarczy ten sam skrin z widocznym górnym paskiem tam gdzie widać czy konto real czy demo.
Dwa skriny i temat zamknięty.
Zresztą i tak się już nie spina. To zestawienie: https://ibb.co/8xGF5jH nie jest z konta, z którego są skriny w tym poście: post1057102.html#p1057102

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

1-pokazuje tu na forum to co ja chcę i to tyle / czyli 1dzień a gora z 10dni na statm sorki/
a ze to real a to widać i czuć
2 czy to tak ciezko pojac ze statm i to z wykresami i pozycjami to dwa inne swiaty /2brok/
3 nikogo nie zmuszam ani nie zachecam by mnie czytał :?: i kazdy moze pisac o czymkolwiek chce
4 pozycje otwarte są dzisiaj i bedą w poniedzialek dopoki coś nie skrocę lub nie zamknę
5 żadne zawody konkursy mboxy podpinanie kont i inne bajery mnie nie interesują
6 w zyciu bylem na 2portalach tu i na jednym byłem moderem bo w 3ch go załozylismy i sporo pisalem z 10lat temu na bankierze
7 A poniewaz gram dt to lubie czytać te wasze pogaduszki do poduszki szkoda ze nie o forexie
Kiedys o tym napisałem ze tego drugiego /gdzie wykresy/ historii nie bede pokazywał tu nigdy i nie bedę tłumaczył znowu dlaczego
ono jest ciągle te same
200 postow coraz lepiej :P eot
w załącznikach poz otwarte na weekend :568:
pisalem załozenia wyraznie i powtórze znowu :idea:
pozycjonuje piramid na spadki na ropie i na wzrost gazu i staram sie te pozycje trzymac /czyli gaz gdzies gora do do 23lipca
bo kontrakty :!:
kontr były po ok 2,7gaz czerwcowe i to wyznacznik na wrzesień :568:
ropa nie wiem do kiedy tu raczej zostawię strazaka moze do 15 sierpnia bo kontrakty
a kakao klikam lki na ski na dt :568: dla sportu
na indeksach interesuja mnie lki ale z nizszych poziomów dlatego dalej z boku i jak zacznę to napisze kiedy i to pokażę :568:
jak widac na dt mam otwarte juz lki na ropie ale to dt i tu stata pokazuje codziennie :568:
pokazałem z 10dni choc nie obiecywalem tu nigdy ze tak zrobię i powtórze 3dni mogę zawsze EOT
M am jeszcze konto gdzie mam tylko edka i dolce z dzwignią 1do 100 :568: i to wszystko co mam a na innych tzw dzwignie normalne
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Zablokowany