DayTrading: Piątek 07.07.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Black Owca pisze:
07 lip 2023, 18:21
Info z TMS
" Witam
Panie XYZ nie mamy swap
na wszystkich surowcach oprócz złota srebra i gazu
oraz na indeksach amerykańskich niemieckim i polskim
na reszczie instrumentu zgodnie z tym co wspominalem oplata jest naliczana "
owca szkoda pisac
nie da sie przekonac niedowiarkow
oni maja i wiedza swoje
pokaz licznik :P
miszcz jest tylko jeden :P :P :P
ja nigdy nie przeczylem ze nie mam konta demo tez a na ktorym zarabiam a wielki chaj im do tego :evil:
nie mam czasu ale pokaze historie miesiac w tmsie na ropie moze jutro od czerwca do dzis nara
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Pako5033 pisze:
07 lip 2023, 17:22

Lol. To ty miałeś USD/PLN po 4,46 ? Tyle czasu . To dużo zapasu zostawiasz skoro cię nie wywiozło . Ja zostawiam max 20-25 groszy w zalezności o tego gdzie cena się znajduje i jak nie idzie po moje myśli ucinam, chyba ze pójdzie w jeden dzień z 2% wtedy czekam az zrobi korektę .

A co do złotówki to raczej to jeszcze potrwa , bo Pan dollarek się zbiera, ale coś słabo mu idzie chodź ten rajd był niezły w porównaniu z EUR/USD który ewidentnie nie chciał spadać co widać po dzisiejszym odbiciu
Tamte poziomy (4,46) były bezpieczne w sensie technicznym. Dzisiaj wiadomo, że USD/PLN będzie kierował się w okolice 4 zł, a nawet niżej.
Teraz realnie trejduję w oparciu o AT, wcześniej tylko dokładałem kapitału w celu obrony margin call. Teraz na pozycjach przeciwstawnych odrobiłem sporo strat. A mam sporą pozycję long, której szkoda mi zamykać ze względu na słabą dźwignię.

Byki na USD/PLN są w czarnej d....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Black Owca
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2022, 21:25

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: Black Owca »

baxik pisze:
07 lip 2023, 18:32
pokaz licznik :P
miszcz jest tylko jeden :P :P :P
proszę :)

poprzednio 30.06
post1046414.html#p1046414
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Tu już nie ma złudzeń. To jakaś abstrakcja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

Czesto jak nie ma już złudzen rynek zawraca, wystarczy iskra. Jak windowali sp500 to tez mialo byc juz za raz 5500 a wieksze szacunki sie pojawialy od gurusów.... Wyborow nie bedzie tak sadze jednak. Bedzie zamordyzm zamiast mitologi i propagandy sukcesu. Wladza tych skur-synow musi jeszcze trwac bo teraz bedzie II etap czyszczenia terenow u bandery... i kolejne fale naplywu... putek to jidowska marionetka a ta cala hucpa to ustawka.jak mediamact i saturn. Dziecko chyba juz to widzi.... wyleczyl z fikcyjnego virusa swiat w 1 dzien a teraz toczy 2 lata bitwe majac 10krotna przewage. to teatr a w tle akcja przesiedlencza i oczyszczanie terenow dla nowych wlascicieli. przy okazji jeszcze robia inne rzeczy ale to juz inny temat. USD pln ok moze zrobia nawe 3,80 ale dlugo to nie potrwa.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1197
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

FreeWay pisze:
07 lip 2023, 16:15
Ja mówiłem że to mitoman co otwiera S na jednym kącie L na drugim , to jeszcze taka stara zaniedbana mężatka lub samotna matka nie wiem dokładnie , z japa do mnie że nie mam prawa tak mówić xd :D
Kłamczuszek 8)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Taśma z dziennego nie powinna zostać pokonana -niestety tam dużo jeszcze miejsca do dalszych wzrostów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

baxik pisze:
07 lip 2023, 00:09
Bemowo
spoko z tego kanalu wyjda z hukiem dobranoc
moze juz jutro :P
us100
bp
nie mysle czekac oczekujace tez zdjałem
TAK WYSZLI Z KANALU :p

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Bemowo1 pisze:
07 lip 2023, 13:37
baxik pisze:
07 lip 2023, 11:30
Bemowo1 pisze:
07 lip 2023, 11:02
Ale mącą...... :evil:
to jest gra na spadki
tylko nie ma kto tych spadkow zrobic moze usrance pod
Zmiana zatrudnienia w sektorze pozarolniczym 14,30 :idea:
:569: :569: :569: :569:
Tu jest long jak BYK
TAK LLLL ALE BAX WIDZI SPADKI :p

Awatar użytkownika
Pako5033
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 03 lip 2023, 16:31

Re: DayTrading: Piątek 07.07.2023

Nieprzeczytany post autor: Pako5033 »

Dobra, powiem tak. Ten USD/PLN to jednak jest jakaś pomyłka. EUR leci, Dollar leci, Idexy nurkują od 3 godzin dollar praktycznie się nie rusza.

Wczoraj podbijał pod 4,15 i nie widział problemu . Wiedziałem ze to moze być koniec i czekałem na podbitkę, która nie nastąpiła. Spychali do rana gdzie jest najmniejszy ruch . Zamiast ciągnąć do góry. Coraz bardziej się zastanawiam czy to nie jacyś idioci na nim robią " PUMP and DUMP" czy jak,
bo innego wytłumaczenia nie wiedzę , pomijając fakt, ze spreed od 23 u mojego brokera to juz 3 grosze xD . Nie gram juz na tym gównie bo niedługo będzie 10 groszy i huj mój rachunek strzeli . Dał zarobić nie powiem, ale gorszego gówna w życiu nie miałem w pozycji . Nawet Ropa przy tym to Super para chodź jej nie gram. Tego szczocha USD/PLN to nie ma kto łapać i blokować wczoraj z z 4,12 do 4,15 zrobili w niecałe 30 minut a potem spuścili wszystko kiblu xD .

500 euro w plecy dzisiaj.

OSTANIA MOJA POZYCJA NA TYM GÓWNIE CHYBA ZE SPADNIE PONIEZEJ 4 ZŁ NA JAKIEŚ 3.90-3.94 TO JAK MNIE POPROSZĄ TO KUPIĘ
HUJ W TEGO GNIOTA PRZE ZNIEGO OMIJĄ MNIE INNE OKAZJE


BTW

MOZE JESTEM PIJANY, ALE CZASAMI MI SIĘ WYDAJE, ZE NA FOREXIE TRZEBA MIEĆ FARTA, JAK NP;

Rafał Zaorski . Typ brał dzisiaj o 16 US100 po 15088 mozna by powiedzieć ze na dnie . Był na minusie prawie 400k a teraz jest na plusie i nie mam pojęcia dlaczego wchodzi. Bo gra na zasadzie , jest za drogo biorę . Jest tanio biorę longa xD. Im człowiek dłużej się zastanawia nad zagraniem tym mniej zarobi. Tutaj trzeba być chyba debilem, ale inteligentnym żeby czasami zarobić, bo jak się zacznie za dużo zastanawiać to się jeszcze straci. Kupujesz bo jest tanio, jak z USD/PLN któremu każdy wieszczy, w co nie wierzyłem i wiedziałem ze prędzej podbije do góry niz zaliczy to 4 zł za jednym susem i tak było, tylko szkoda, ze mało z tego rajdu wyciągnąłem . Dzisiaj czekałem na podbite, która jak wiadomo nie wystąpiła i się wyruchałem sam. Zamiast zarobić to 500 euro w pelcy na takim ruchu. Teraz trzeba czekać na 4 zł lub 4.16 xD, bo branie w połowie to kula w nogę
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
www.forex-nawigator.pl

Zablokowany