Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Słyszeliście co zrobił z propozycją Niemiec dla Polski dotyczące rozmieszczenia rakiet Patriot ten mały DEBIL?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
24 lis 2022, 19:06
Słyszeliście co zrobił z propozycją Niemiec dla Polski dotyczące rozmieszczenia rakiet Patriot ten mały DEBIL?
Ostatni raz na stanowisku szefa MON zasiadał wojskowy 30 lat temu. W polityce rządzi geriatria. Widziałem kilka wypowiedzi Jarka to jest coraz to bardziej odklejony od rzeczywistości. Na moje oko partią PiS rządzi Niemiec - Alzheimer.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Kurwa mać, wykres mi stanął. Bez obrazy Kochani :lol: Czytam co napisaliście i tak myślę jak to spuentować...

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Pomyślcie dlaczego w angielskim I piszemy z dużej litery a you z małej, a w polskim Ty z dużej a ja z małej :lol: 8)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
24 lis 2022, 21:29
Pomyślcie dlaczego w angielskim I piszemy z dużej litery a you z małej, a w polskim Ty z dużej a ja z małej :lol: 8)
Pewnie dlatego, że ty masz dosyć mierne pojęcie o języku polskim, a o angielskim, to pewnie coś tylko słyszałeś!

A wykres ci stanął, bo jest Thanksgiving w USA, ale ty (z małej litery) nawet tego nie wiesz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
24 lis 2022, 22:04
zakaven pisze:
24 lis 2022, 21:29
Pomyślcie dlaczego w angielskim I piszemy z dużej litery a you z małej, a w polskim Ty z dużej a ja z małej :lol: 8)
Pewnie dlatego, że ty masz dosyć mierne pojęcie o języku polskim, a o angielskim, to pewnie coś tylko słyszałeś!

A wykres ci stanął, bo jest Thanksgiving w USA, ale ty (z małej litery) nawet tego nie wiesz.
Siema ramolu, widzę że na Ciebie zawsze można liczyć :lol: . Też mi się nudzi.
Oczywiście mam swój pogląd na ową kwestię i nie omieszkam się nim podzielić, nie mniej ciekaw jestem co masz Ty masz do powiedzenia na ten temat poza prymitywną prowokacją, dziadu :lol:

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

zakaven pisze:
24 lis 2022, 22:39
ninjaproject pisze:
24 lis 2022, 22:04
zakaven pisze:
24 lis 2022, 21:29
Pomyślcie dlaczego w angielskim I piszemy z dużej litery a you z małej, a w polskim Ty z dużej a ja z małej :lol: 8)
Pewnie dlatego, że ty masz dosyć mierne pojęcie o języku polskim, a o angielskim, to pewnie coś tylko słyszałeś!

A wykres ci stanął, bo jest Thanksgiving w USA, ale ty (z małej litery) nawet tego nie wiesz.
Siema ramolu, widzę że na Ciebie zawsze można liczyć :lol: . Też mi się nudzi.
Oczywiście mam swój pogląd na ową kwestię i nie omieszkam się nim podzielić, nie mniej ciekaw jestem co masz Ty masz do powiedzenia na ten temat poza prymitywną prowokacją, dziadu :lol:
add
bo ja nie dziękuję :lol:

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
24 lis 2022, 22:04
zakaven pisze:
24 lis 2022, 21:29
Pomyślcie dlaczego w angielskim I piszemy z dużej litery a you z małej, a w polskim Ty z dużej a ja z małej :lol: 8)
Pewnie dlatego, że ty masz dosyć mierne pojęcie o języku polskim, a o angielskim, to pewnie coś tylko słyszałeś!

A wykres ci stanął, bo jest Thanksgiving w USA, ale ty (z małej litery) nawet tego nie wiesz.
I co ninja wszechwiedzący guru :lol: internety nie dały odpowiedzi :lol: Pomyśl dziadu, na to nigdy nie jest za późno :lol:
add
samodzielnie :569:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
24 lis 2022, 22:49
ninjaproject pisze:
24 lis 2022, 22:04
zakaven pisze:
24 lis 2022, 21:29
Pomyślcie dlaczego w angielskim I piszemy z dużej litery a you z małej, a w polskim Ty z dużej a ja z małej :lol: 8)
Pewnie dlatego, że ty masz dosyć mierne pojęcie o języku polskim, a o angielskim, to pewnie coś tylko słyszałeś!

A wykres ci stanął, bo jest Thanksgiving w USA, ale ty (z małej litery) nawet tego nie wiesz.
I co ninja wszechwiedzący guru :lol: internety nie dały odpowiedzi :lol: Pomyśl dziadu, na to nigdy nie jest za późno :lol:
add
samodzielnie :569:
Dziadu, ja akurat jestem dosyć biegły w angielskim i sporo wiem.
W tym wypadku nie należy tworzyć własnych hipotez z dupy wyjętych, tylko rzeczywiście warto zapytać fachowców od tego.
Ty i tobie podobni mają tendencje do "myślenia" - tłumacz: "wyjmowania opinii z dupy".
https://www.thesaurus.com/e/grammar/whycapitali/

I jeszcze jedno:
W jakim wypadku kapitalizujemy "Ty"?
Kapitalizujemy "Wy", i w angielskim też jest coś takiego, jak Royal "You".
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
24 lis 2022, 23:05
zakaven pisze:
24 lis 2022, 22:49
ninjaproject pisze:
24 lis 2022, 22:04

Pewnie dlatego, że ty masz dosyć mierne pojęcie o języku polskim, a o angielskim, to pewnie coś tylko słyszałeś!

A wykres ci stanął, bo jest Thanksgiving w USA, ale ty (z małej litery) nawet tego nie wiesz.
I co ninja wszechwiedzący guru :lol: internety nie dały odpowiedzi :lol: Pomyśl dziadu, na to nigdy nie jest za późno :lol:
add
samodzielnie :569:
Dziadu, ja akurat jestem dosyć biegły w angielskim i sporo wiem.
W tym wypadku nie należy tworzyć własnych hipotez z dupy wyjętych, tylko rzeczywiście warto zapytać fachowców od tego.
Ty i tobie podobni mają tendencje do "myślenia" - tłumacz: "wyjmowania opinii z dupy".
https://www.thesaurus.com/e/grammar/whycapitali/

I jeszcze jedno:
W jakim wypadku kapitalizujemy "Ty"?
Kapitalizujemy "Wy", i w angielskim też jest coś takiego, jak Royal "You".
Nudy są, czekamy do otwarcia...cytując klasyka to i, w gównoburzę pójdziem.
Musisz wiedzieć, że nie klikam na linki. Opinie fachowców, expertów, profesorów i chuj wie kogo jeszcze...a i Tobie zapomniałem :lol:, czytam niezmiernie rzadko, jeśli już to po to abym dowiedzieć się kto im za to płaci. Nie sposób nie przypomnieć w tym momencie Twojej zajadłej postawy nt. stosunku do zarazy.
Moja opinia nie jest wzięta z dupy, ani mojej a tym bardziej jakiejkolwiek innej. Wzięła się z mojej głowy, może być głupia, chujowa, denna, beznadziejna, naiwna, trafna, nie ważne, jest moja.
Koleś, bo już i tak wszyscy wiedzą że na drugie masz dziadu, proszę odpowiedz mi na pytanie, skoro tak świetnie znasz eng i pl: dlaczego w eng I piszemy z dużej litery a you z małej natomiast w polskim Ty z dużej a Ja z małej?

ODPOWIEDZ