Dax/Nasdaq Daytrading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Wiesz co? Trochę bzdury piszesz! Brak w tym logiki. Piszesz, że teoretycznie się da, ale praktycznie się nie da. Jeżeli praktycznie się nie da, to teoria padła, po prostu się nie da. Nie może być inaczej! Logika na to nie pozwala. Wynika z tego, że ty sobie tylko wmawiasz, że się da na podstawie racjonalizacji post-hoc.
A jeżeli się da, to i praktycznie musi się dać to wykonać.
I wtedy potrzeba to praktycznie wykazać, że się da.
Jeżeli nie możesz praktycznie wykazać, że się da, to się nie da.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

ninjaproject pisze:
15 cze 2022, 14:40
Wiesz co? Trochę bzdury piszesz! Brak w tym logiki. Piszesz, że teoretycznie się da, ale praktycznie się nie da. Jeżeli praktycznie się nie da, to teoria padła, po prostu się nie da. Nie może być inaczej! Logika na to nie pozwala. Wynika z tego, że ty sobie tylko wmawiasz, że się da na podstawie racjonalizacji post-hoc.
A jeżeli się da, to i praktycznie musi się dać to wykonać.
I wtedy potrzeba to praktycznie wykazać, że się da.
Jeżeli nie możesz praktycznie wykazać, że się da, to się nie da.
Oczywiście NAJMĄRZEJSZY Z MĘDRCÓW !
Bzdury piszę, ty piszesz mądrości i to nie podlega dyskusji.

Szkoda, że z tych mądrości wynika, że nic się nie da. Czyli ten mentoring polega na uzmysłowieniu kadetom, że szkoda czasu na FX ?

Bo co się nie da ?
Zbierać 20-50 pipsów z DAXa i NASDAQ ?

Nie da się, to są nierealistyczne oczekiwania ?
Bo brać się da tylko SL-ki, za to TP są niemożliwe do zamknięcia?
Broker mi nie zamyka, czy co?
Tak się składa, że dzisiaj wystarczyło mi kliknąć pięć razy a krzywa kapitału byłaby w innym miejscu.

Ale będę miał to na uwadze, bo skoro SL już zamykam z łapy, to i TP się nauczę.

Zresztą, niedługo wątek - jak wiele innych - odejdzie do archiwum.
Tak więc uspokajam, przestanę publikować te bzdury

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 14:55
ninjaproject pisze:
15 cze 2022, 14:40
Wiesz co? Trochę bzdury piszesz! Brak w tym logiki. Piszesz, że teoretycznie się da, ale praktycznie się nie da. Jeżeli praktycznie się nie da, to teoria padła, po prostu się nie da. Nie może być inaczej! Logika na to nie pozwala. Wynika z tego, że ty sobie tylko wmawiasz, że się da na podstawie racjonalizacji post-hoc.
A jeżeli się da, to i praktycznie musi się dać to wykonać.
I wtedy potrzeba to praktycznie wykazać, że się da.
Jeżeli nie możesz praktycznie wykazać, że się da, to się nie da.
Oczywiście NAJMĄRZEJSZY Z MĘDRCÓW !
Bzdury piszę, ty piszesz mądrości i to nie podlega dyskusji.

Szkoda, że z tych mądrości wynika, że nic się nie da. Czyli ten mentoring polega na uzmysłowieniu kadetom, że szkoda czasu na FX ?

Bo co się nie da ?
Zbierać 20-50 pipsów z DAXa i NASDAQ ?

Nie da się, to są nierealistyczne oczekiwania ?
Bo brać się da tylko SL-ki, za to TP są niemożliwe do zamknięcia?
Broker mi nie zamyka, czy co?
Tak się składa, że dzisiaj wystarczyło mi kliknąć pięć razy a krzywa kapitału byłaby w innym miejscu.

Ale będę miał to na uwadze, bo skoro SL już zamykam z łapy, to i TP się nauczę.

Zresztą, niedługo wątek - jak wiele innych - odejdzie do archiwum.
Tak więc uspokajam, przestanę publikować te bzdury
Nie chodzi o to, czy ja jestem najmądrzejszy, czy najdurniejszy, tylko chodzi o prawa logiki.
Jeżeli nie zgadzasz się z prawami logiki, to możesz sobie marzyć ile chcesz - to nie zmieni rzeczywistości.

Jeżeli rzeczywiście wykażesz, że potrafisz to robić i będziesz to robić, jak piszesz, to wtedy będziemy wiedzieli, że się da. Warto, żebyś przynajmniej nas o rezultacie poinformował. Bo, jak znikniesz bez wieści, to tylko będą chodzić domysły, czy zniknął, bo mu się nie udało, czy może mu się udało i nie chce się ujawniać?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

K*rwa, a już chciałem zmienić hasło i emaila z konta na przypadkowy ciąg znaków, "zapomnieć hasło" i nie wracać tutaj.
Ale nie dzisiaj, czuję się wywołany do tablicy.
I uczciwie opowiem o rezultacie swoich działań w związku z tym. Niezależnie, czy będę zarabiał, czy nie. Dopiero później zniknę z przestrzeni FX i będę działał kompletnie anonimowo ze swojej chaty - bez chwalenia się.

Lubię pisać, ale nie robię tego aby udowadniać swoje racje. Moim celem nie jest chwalenie się, jaki jestem zajebisty i jak zarabiam, bo wtedy pokazywałbym tylko zyskowną część mojej działalności.

A ty ninjaproject, przypominasz mi z gadki człowieka, który ma taką narrację: jest skoncentrowany przede wszystkim na wytykaniu błędów.
Nie mówię, że nie pomagasz w wielu sytuacjach. Bo nie wątpię, że wiedzę posiadasz w wielu kwestiach.

Tak więc ja jestem łatwym celem dla takich, bo jestem szczery i masz na tacy całą moją nieudolność traderską.
Tak zostanie. Scio Me Nihil Scire.

Ale to nic, jakoś to przeżyję.
Najwyżej powstrzymam się od "wypracowań" tutaj, tylko raz na jakiś czas pochwalę się zyskownym tradem, żeby poczuć się zajebiście

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 15:27
K*rwa, a już chciałem zmienić hasło i emaila z konta na przypadkowy ciąg znaków, "zapomnieć hasło" i nie wracać tutaj.
Ale nie dzisiaj, czuję się wywołany do tablicy.
I uczciwie opowiem o rezultacie swoich działań w związku z tym. Niezależnie, czy będę zarabiał, czy nie. Dopiero później zniknę z przestrzeni FX i będę działał kompletnie anonimowo ze swojej chaty - bez chwalenia się.

Lubię pisać, ale nie robię tego aby udowadniać swoje racje. Moim celem nie jest chwalenie się, jaki jestem zajebisty i jak zarabiam, bo wtedy pokazywałbym tylko zyskowną część mojej działalności.

A ty ninjaproject, przypominasz mi z gadki człowieka, który ma taką narrację: jest skoncentrowany przede wszystkim na wytykaniu błędów.
Nie mówię, że nie pomagasz w wielu sytuacjach. Bo nie wątpię, że wiedzę posiadasz w wielu kwestiach.

Tak więc ja jestem łatwym celem dla takich, bo jestem szczery i masz na tacy całą moją nieudolność traderską.
Tak zostanie. Scio Me Nihil Scire.

Ale to nic, jakoś to przeżyję.
Najwyżej powstrzymam się od "wypracowań" tutaj, tylko raz na jakiś czas pochwalę się zyskownym tradem, żeby poczuć się zajebiście
Ja nikomu nic nie wytykam!
Dlaczego nie rozumiesz o czym piszę?
Czy jesteś tak bardzo pewny tego, że się da, bo ty to widzisz po fakcie, i że to jest na pewno to samo, co widzisz przed faktem?
W tym leży cała tajemnica!
Odpowiedz sobie szczerze na to pytanie!
Czy nie dopowiadasz sobie czegoś po fakcie, o czym przed faktem nie mogłeś wiedzieć???
Jeśli sobie szczerze odpowiesz na to pytanie, to ci gwarantuję, że to w efekcie zrobi z ciebie lepszego tradera!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

PS. Droga rozwoju człowieka polega na tym, że się nie poddaje, kiedy napotyka na przeszkodę, czyli porażkę, tylko traktuje porażkę jako lekcję, z której należy wyciągnąć wnioski i pokonać tę przeszkodę w kolejnym podejściu.
Dlatego, doprawdy dziwi mnie kiedy ktoś się obraża, albo ma jakieś inne negatywne emocje/myśli, gdy taki człowiek jak ja próbuje mu pomóc. Traktuje to jako "wytykanie błędów", a nie jako "okazję do wspięcia się na wyższy szczebel".
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

ninjaproject pisze:
15 cze 2022, 15:38

Ja nikomu nic nie wytykam!
Dlaczego nie rozumiesz o czym piszę?
Czy jesteś tak bardzo pewny tego, że się da, bo ty to widzisz po fakcie, i że to jest na pewno to samo, co widzisz przed faktem?
W tym leży cała tajemnica!
Odpowiedz sobie szczerze na to pytanie!
Czy nie dopowiadasz sobie czegoś po fakcie, o czym przed faktem nie mogłeś wiedzieć???
Jeśli sobie szczerze odpowiesz na to pytanie, to ci gwarantuję, że to w efekcie zrobi z ciebie lepszego tradera!
To ja nie zostałem zrozumiany!

Przecież posypuję głowę popiołem, że nie potrafię zabrać zysków ze stołu!

Przecież o tym mi pisałeś nie tak dawno temu, a dzisiaj się przyznaję bez bicia :D

****

Co do meritum sprawy, to nie rozumiem, skoro można brać po kilkaset procent zysków, to czemu nie dałoby się brać konsekwentnie po 10%
A to, że nie potrafię (jeszcze) tego zrobić, tak jak zapewne miliiony tych, którzy próbowali, to oddzielny temat.

Jakby nie było, spróbuję się podszkolić, stratne nauczyłem się zamykać z łapy, to teraz czas na zyskowne.
A jak się nie uda to jakoś z tym będę musiał żyć.
Naszła mnie refleksja odnośnie dzisiejszego tradingu, weź może pod uwagę, że piszę dziennik w takiej formie, bo takie przemyślenia opublikowane w sieci przedstawiają dla mnie większą wartość, niż to co sobie zapisuję w domu odręcznie.
Nawet powiem, że jest to równie ważne co wszystkie te cyferki i statystyki.
Przecież niedługo nie będzie mi się chciało tyle i tak często pisać. Taka kolej rzeczy.

A znowu wyskakujesz, że to co piszę jest nielogiczne.
Eureka! Nielogiczne, niespójne, niekonsekwentne i chwiejne emocjonalnie, to chyba nie podlega dyskusji.
Gdyby to było odwrotnością powyższego, to znajdowałbym się już na wyższym etapie tradingu, nieprawdaż?

Co do "wytykania". Brawo, pokazujesz konkrety: jaki typ zmiennych użyć, czym się różni "couch" od "coach", gdzie są błędy związane z logiką. Szanuję wieloletnie doświadczenie i światowe obycie.

Ale może pokaż coś więcej dla potomnych. Zajmujesz się mentoringiem, to pokaż jak podchodzisz do innych tematów.
Może ja nie jestem godnym rozmówcą, skoro takie rażące błędy popełniam w dziedzinach AT, logiki, języka i wielu wielu innych, ale zostawiłbyś coś po sobie na polskojęzycznym internecie. Nie ma tego za dużo, FB zmonopolizował rynek. A bądźmy antymonopolistami, wspierajmy niezależne fora, na FB cukierberg wejdzie i zabroni zaraz bo powie, że jest niezgodne z jego zasadami życia! A tutaj jest szansa, że ktoś zaopiekuje się tym jakże wartościowym materiałem, zawartym na forum. A jest to niesamowicie cenna wiedza! Ja staram się dodać swoją cegiełkę, ale i mój czas się skończy.

Wiem, że masz filmiki na YT, ale co by szkodziło zaprezentować się szerszemu gronu?

Może akurat potrafisz coś powiedzieć od strony mentalnej sensownego?
Czy to jest tak tajemna wiedza, że nie można jej zdradzić, bo brokerzy zwiną interes?
A może ja jestem niegodny i nie przyjąłbyś mnie nawet do swojej zamkniętej grupy?

Jak się przekodować z wysokiego RRR na takie 1:1 ????

Jaka jest opinia specjalisty i człowieka, który poświęcił wielką część życia na spekulację?
Bo sądząć po czasie spędzanym online, sądzę że wiele poświęciłeś?
No? Pomimo tego, że osobowościowo jakoś za tobą nie przepadam (tak na oko, a ja potrafię czytać między wierszami), to szanuję.
I jeśli powiesz mi coś, co teraz i tutaj nakieruje mnie na ostateczny cel, to odpalę ci znacznie więcej niż ci wpada od subskrybentów.
I nie jest to w żadnym wypadku naigrywanie z faceta w wieku moich rodziców, tylko ja autentycznie cenię zawartą na tym forum wiedzę. Nawet to wszystko, z czym się nie zgadzam!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
Ale może pokaż coś więcej dla potomnych. Zajmujesz się mentoringiem, to pokaż jak podchodzisz do innych tematów.
Może ja nie jestem godnym rozmówcą, skoro takie rażące błędy popełniam w dziedzinach AT, logiki, języka i wielu wielu innych, ale zostawiłbyś coś po sobie na polskojęzycznym internecie. Nie ma tego za dużo, FB zmonopolizował rynek. A bądźmy antymonopolistami, wspierajmy niezależne fora, na FB cukierberg wejdzie i zabroni zaraz bo powie, że jest niezgodne z jego zasadami życia! A tutaj jest szansa, że ktoś zaopiekuje się tym jakże wartościowym materiałem, zawartym na forum. A jest to niesamowicie cenna wiedza! Ja staram się dodać swoją cegiełkę, ale i mój czas się skończy.

Wiem, że masz filmiki na YT, ale co by szkodziło zaprezentować się szerszemu gronu?

Może akurat potrafisz coś powiedzieć od strony mentalnej sensownego?
Rzecz w tym, że ja to już zrobiłem. Książki nie napisałem, ale zarówno tutaj jak i na ForexFactory, jako Dadas głównie, i na innym polskim forum jako Dadas, a potem pod innym nickiem, pozostawiłem dosyć dużo materiału. Oczywiście, byłem cały czas notorycznie krytykowany, wyszydzany, itd., itp.
No i też miałem grupę zwolenników, ale ci nie wyrażali głośno swoich opinii.
Najbardziej słychać krzykaczy, którzy sami nic nie umieją i dlatego muszą dopierdalać tym, którzy umieją.
A te materiały na pewno jeszcze istnieją, ale kto je znajdzie?
No i dopiero jakieś 3 lata temu się zdecydowałem, że nie będę za darmo już nikomu swojej wiedzy oddawał.
A miałem grupy, ludzi się przez nie przewalało, nawet jest kilku dosyć znanych na polskiej scenie traderskiej, którzy u mnie byli, a nawet też jeden otworzył znaną ludziom firmę programującą narzędzia do MT4/5, a uczył się u mnie od podstaw.
Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29

Czy to jest tak tajemna wiedza, że nie można jej zdradzić, bo brokerzy zwiną interes?
Nie ma żadnej takiej tajemnicy - nikt nie posiada takich rzeczy.
I nikt nie spowoduje, że brokerzy zwiną interes, chyba że był to broker nieuczciwy totalnie, to się sam wysypie w końcu.
Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
A może ja jestem niegodny i nie przyjąłbyś mnie nawet do swojej zamkniętej grupy?
Raczej bym cię przyjął.
Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
Jak się przekodować z wysokiego RRR na takie 1:1 ????
Jedyny sposób to się przekonać rzeczywiście, że to działa i przynosi zysk, czyli powtarzać, powtarzać, i jescze raz - powtarzać.
Jedyny warunek to czas i twoja ośla upartość, czyli ile razy musisz otrzymać nokaut, żebyś się nauczył jak go unikać skutecznie. To może czasami zająć sporo lat.
Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
Jaka jest opinia specjalisty i człowieka, który poświęcił wielką część życia na spekulację?
Bo sądząć po czasie spędzanym online, sądzę że wiele poświęciłeś?
Już 11 lat na pełnych dwóch etatach. To znaczy, że non-stop, od rana do nocy, a też przez sporo lat nie było weekendów, świąt, nic. To by trzeba na dupogodziny przeliczyć, a nie na lata. No bo, ktoś może siedzieć 10 lat po 2 godziny dziennie oprócz weekendów i świąt, to taki i za 20 lat się nie nauczy, nie zdobędzie tyle dupogodzin, co ktoś taki, jak ja.
Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
No? Pomimo tego, że osobowościowo jakoś za tobą nie przepadam (tak na oko, a ja potrafię czytać między wierszami), to szanuję.
Powiem tak: Wydaje się ci tylko, że umiesz czytać między wierszami... :wink:
Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
I jeśli powiesz mi coś, co teraz i tutaj nakieruje mnie na ostateczny cel, to odpalę ci znacznie więcej niż ci wpada od subskrybentów.
Z tych moich subskrybentów, to ja mogę kotom żarcie kupić, co najwyżej.
Ja tobie już wszystko powiedziałem, tutaj, ale ty tego nie chcesz przyjąć do siebie!
Ty jesteś na etapie, że uważasz, że są tacy, którzy posiadają jakiś cudowny wskaźnik, szklaną kulę, albo wiedzę tajemną. Nie ma czegoś takiego.
Nie liczy się wykres, w ogóle.
Liczy się tylko i wyłącznie RRR!

Potrzebujesz znać 3 rzeczy:
1. Cenę TP,
2. Cenę SL,
3. Cenę Entry (wejścia).
Ad.1 Najpierw definiujesz cenę TP,
Ad.2 Potem definiujesz cenę SL,
Ad.3 Na bazie 1. i 2. obliczasz cenę Entry w taki sposób, żeby RRR było po twojej stronie.
Wchodzisz tylko po tej cenie.
Wykres ci służy jedynie do zdefiniowania cen TP i SL.
Nie ma żadnej innej tajemnicy.

Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
I nie jest to w żadnym wypadku naigrywanie z faceta w wieku moich rodziców, tylko ja autentycznie cenię zawartą na tym forum wiedzę. Nawet to wszystko, z czym się nie zgadzam!
:564:
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

ninjaproject pisze:
15 cze 2022, 18:10

Rzecz w tym, że ja to już zrobiłem. Książki nie napisałem, ale zarówno tutaj jak i na ForexFactory, jako Dadas głównie, i na innym polskim forum jako Dadas, a potem pod innym nickiem, pozostawiłem dosyć dużo materiału. Oczywiście, byłem cały czas notorycznie krytykowany, wyszydzany, itd., itp.
No i też miałem grupę zwolenników, ale ci nie wyrażali głośno swoich opinii.
Najbardziej słychać krzykaczy, którzy sami nic nie umieją i dlatego muszą dopierdalać tym, którzy umieją.
A te materiały na pewno jeszcze istnieją, ale kto je znajdzie?
No i dopiero jakieś 3 lata temu się zdecydowałem, że nie będę za darmo już nikomu swojej wiedzy oddawał.
A miałem grupy, ludzi się przez nie przewalało, nawet jest kilku dosyć znanych na polskiej scenie traderskiej, którzy u mnie byli, a nawet też jeden otworzył znaną ludziom firmę programującą narzędzia do MT4/5, a uczył się u mnie od podstaw.


Nie ma żadnej takiej tajemnicy - nikt nie posiada takich rzeczy.
I nikt nie spowoduje, że brokerzy zwiną interes, chyba że był to broker nieuczciwy totalnie, to się sam wysypie w końcu.


Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
Jak się przekodować z wysokiego RRR na takie 1:1 ????
Jedyny sposób to się przekonać rzeczywiście, że to działa i przynosi zysk, czyli powtarzać, powtarzać, i jescze raz - powtarzać.
Jedyny warunek to czas i twoja ośla upartość, czyli ile razy musisz otrzymać nokaut, żebyś się nauczył jak go unikać skutecznie. To może czasami zająć sporo lat.
Mistyfikator pisze:
15 cze 2022, 17:29
Jaka jest opinia specjalisty i człowieka, który poświęcił wielką część życia na spekulację?
Bo sądząć po czasie spędzanym online, sądzę że wiele poświęciłeś?
Już 11 lat na pełnych dwóch etatach. To znaczy, że non-stop, od rana do nocy, a też przez sporo lat nie było weekendów, świąt, nic. To by trzeba na dupogodziny przeliczyć, a nie na lata. No bo, ktoś może siedzieć 10 lat po 2 godziny dziennie oprócz weekendów i świąt, to taki i za 20 lat się nie nauczy, nie zdobędzie tyle dupogodzin, co ktoś taki, jak ja.


:564:
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź !

Szacunek za zaangażowanie w sprawę :564:

Wiem, że cała wiedza jest dostępna, istota tkwi w jej wdrożeniu !!!


Dzięki za poniekąd motywację, ja doskonale znam źródła nurtujących mnie problemów:

PRZEDŁOŻENIE CELU WYNIKOWEGO NAD CEL OPERACYJNY !


Problem tym większy. im więcej razy uda mi się zwielokrotnić depo.
Ale już wiem, że nietędy droga.

Nie można iść tak wyczerpującą strategią, to dla nielicznych.

Co mogę powiedzieć, czas porzucić stare nawyki i nie szukać wykrętki po długim weekendzie.

Zostawiam więcej czasu na przemyślenia

W tym tygodniu szybko uporałem się z depozytem przeznaczonym na spekulację.
To trwało kilka minut, zmiażdyło mnie niemiłosiernie, co tylko potwierdza fakt, jak niebezpieczny jest trading na eventach !!!
Trudno, w tej kwestii może ograniczę przyszłe EA jednak raczej do otwarć sesji .

Jakieś 400PLN w plecy. Straciłem prawie 50% zysków z ubiegłego tygodnia, bo jeśli się odkuję z obecnej sytuacji (a nie dopłacam już w tym tygodniu), to sam będę przecierał oczy ze zdumienia :D
A raczej szkoda czasu na odrobienie z 40PLN ;)

Moje ofensywne EA już DD 25% na rachunku DEMO.
Niby ostatnio tracę mniej niz zarabiam, ale ten tydzień jest bolesny tym bardziej, że jest świadomość niewykonania założeń.
Czas się ocknąć. Od przyszłego tygodnia wyłączam tryb oczekiwania ponadprzeciętnych zysków, nie będzie czegoś takiego u mnie.
Jeżeli cokolwiek więcej w tej dziedzinie osiągnę, to tylko poprzez konsekwentną realizację celów operacyjnych.

Tak więc tydzień zakończony na minusie.
Czas wreszcie wdrozyć nową strategię, kompletnie nowy MM. Jak widać, początki bywają ciężkie.
A trzeba wszystko przeprogramować od podstaw, by nie brnąć w wyrobione nawyki

Miłego weekendu ;)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dax/Nasdaq Daytrading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Jaki weekend? Gdzie, co, znowu!?
Pracować, nie opierdalać się!
:564: :564: :564:
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Zablokowany