Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Fifi2016
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2020, 21:52

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Fifi2016 »

Karma zawsze wraca!
Szkoda tylko jesli ktoś ma poważne problemy z powodu takich palantów!
Ale na giełdzie nichdy sie nie spekuluje pieniędzmi które są potrzebne! Obojętnie czy to kasa na auto czy skarbonka w której są plany.
Pieniądze które się ma i można stracić bez większego obciążenia to te którymi się moz a posługiwać na giełdzie!

Oszukana
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2021, 22:33

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Oszukana »

Wiecie co, ten typ non stop wydzwania do mojego męża i pierdzieli żeby wpłacił więcej kasy bo na tym co robią nie da się zarobić za dużo. Ten mu odpowiada cały czas ze mowy nie ma a tamten swoje i tylko kiedy i kiedy. Naprawdę nie wiem po co ten moj facet to ciągnie bez sensu dalej.
Zastanawiam się tez czy powiadomić ta firmę której licencja się posługują, bo przecież to kradzież i podszywanie się

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Niech zagada o wypłatę.

Oszukana
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2021, 22:33

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Oszukana »

Zagada, cały czas mi mówi spokojnie poczekamy dalej co się będzie działo a ja go cisne żeby dał spokój. Ale on chce tego typa przeciągnąć jeszcze. Dzisiaj słyszałam jak gadali tamtego nerwy brały jak moj mąż mówił ze nie ma opcji żeby cokolwiek więcej przelać a ja jak słyszę ten głos to mam ciary na plecach

Oszukana
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2021, 22:33

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Oszukana »

Jeszcze jedna rzecz, do mojego męża dzwonią z tego numeru 020 8097 0607, na whats up wysyłają tylko wiadomości, ten numer może pochodzić albo z Londynu albo z Indii

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Nich pani mąż tego nie robi ja też jestem oszukana mimo że teoretycznie zarobiliśmy z bonusami 7 tys € nich pani do mnie zadzwoni. NA nr 797296672 nie chce pisać bo może też to kontrolują

joshkent123
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2021, 14:55

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: joshkent123 »

Czy dostawał ktoś z was zaproszenia na webinarium?Są one prowadzone przez panią Renatę Alvarez tak przynajmniej się przedstawia

kaska1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: kaska1234 »

Oszukana pisze:
17 lut 2021, 19:40
Jeszcze jedna rzecz, do mojego męża dzwonią z tego numeru 020 8097 0607, na whats up wysyłają tylko wiadomości, ten numer może pochodzić albo z Londynu albo z Indii
Nr jest z Londynu, do mnie tez z niego dzwonił albo końcówka 08.. oddzwonić na ten nr nie ma szans, w ogóle na jakikolwiek nie ma szans się dodzwonić. Pan Kowalski już więcej nie zadzwonił, pisałam maile do pani Eweliny Maj z działu finansowego, która zajmowała się moim przelewem i weryfikacją przed. Odpowiadała na maile ekspresowo jak zacięta płyta, że jej praca ze mną się skończyła, gdyż ona jest z działu weryfikacji. Szkoda tylko, że jak trzeba było upewnić się, że przelew pójdzie sprawnie to dzwoniła co pół godziny i mówiła, że jest z finansów zresztą zaznaczyłam to jej w mailu. Również zaznaczyłam do niej to, co do pana Kowalskiego, ze sprawa idzie na policję w UK. No dalej się upierała, że dziś już jest tylko z weryfikacji i teraz mam czekać na telefon od „opiekuna” xd
Telefonu od niego się nie doczekałam, ale zadzwonił do mnie dziś „prezes” pacifica group xd długa historia, bo pan Kowalski, który otwierał i zamykał pozycje do tej pory, ostatnia pozycje jaka miał wykonać nie zamknął zwalając winę na mnie, że niby ja miałam to zrobić i z +140€ zeszło na -900€ 😂 w każdym razie powiedział, że postarają się to naprawić by wyszło na zero, jutro będzie dzwonić i do końca tyg. wypłacą mi pieniądze, gdyż również jemu zaznaczyłam, że sprawa idzie na policję. Chciałabym w to wierzyć, że się przestraszyli czy cokolwiek, ale wątpię. Tak czy siak będę pisać, a Wy się nie dajcie. Póki macie z nimi kontakt zgłaszaj sprawę na policję. Skoro nagabuje koleś na więcej kasy tzn. że wie, że możecie więcej włożyć, więc powiedzcie, że już jednak nie macie :D U mnie też tak było, 250€ było za mało, bo wiedział, że mogę włożyć więcej, bo się pytał o maks. jakie mogę zainwestować potem. Po drugie zacznijcie mówić, że chcecie wypłacić wkład by się upewnić, ze są wiarygodni. Nie żadne 100€ lub 200€, bo to Wam nie daje żadnej gwarancji, że jak przyjdzie moment, że będziecie chcieli wypłacić całość to to zrobią - zobaczysz jak się wtedy wkur*wi i zacznie mówić, że jesteście niepoważnymi ludźmi i od razu śpiewka się zmieni.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Fifi2016 pisze:
17 lut 2021, 16:20
Karma zawsze wraca!
Szkoda tylko jesli ktoś ma poważne problemy z powodu takich palantów!
Ale na giełdzie nichdy sie nie spekuluje pieniędzmi które są potrzebne! Obojętnie czy to kasa na auto czy skarbonka w której są plany.
Pieniądze które się ma i można stracić bez większego obciążenia to te którymi się moz a posługiwać na giełdzie!
Karma, to jest dla kota i dla psa, albo dla innego zwierzaka.
Poza tym, to nie istnieje nic takiego jak powracająca karma.
To są kolejne bajki dla naiwnych.
Ludzie, którzy wierzą w takie bajki właśnie dają się łatwo oszukać, ponieważ brak im krytycznego myślenia.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

joshkent123 pisze:
17 lut 2021, 23:38
Czy dostawał ktoś z was zaproszenia na webinarium?Są one prowadzone przez panią Renatę Alvarez tak przynajmniej się przedstawia
Tak. Ja miałem takie webinarium

ODPOWIEDZ