Opcje Binarne

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

sardo nunspa pisze: Dagu
Czytałem też o Twoim systemie na 5 min., Ile ma skuteczności? bo trzeba 59% skuteczności by wyjść na zero przy zwrocie 70% . Też myślałem o systemie ale wiem o istnieniu takich opcji dopiero od 2 tygodni.
na 17 wejsc
3 stratne
wiec kolo 80%

dzisiaj + 1400

ps. daro dzieki za cenne info, oszczedziles mi czasu i kasy na ig markets
mam pytanko napisz mi na pw jezeli tylko masz chec jak wyglada sprawa opcji tygodniowych ? mozna zastosowac hedge ? jakie stopy zwrotu ??
z gory dzieki

ps. stosuje 3 stopniowa sztywna progresje, jezeli patrzec na to pod tym katem to skytecznosc wyniosla 100%
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

witam
nie moge juz odetyowac mojego wczesniejszego posta dlatego prosze moderatora o polaczenie

ale od poczatku
dzwonila do mnie babka z optionbit.com
ze wzgledu na male sukcesy zaproponowala mi pewne udogodnienia o ktorych raczej nigdzie nie ma informacji w zwiazku z tym chcielem udostepnic je szerszemu gronu

otoz
maja u siebie analitykow, koszt takiego analityka to 2 000 euro, jednakze jezeli ktos radzi sobie dobrze z opcjami tzn zarabia jest mozliwosc zeby taki analityk pracowal dla nas za darmo. Wspolpraca opiera sie na tym iz daje nam swoje infromacje i prognozy a my z nich korzystamy lub tez nie, zasada takiej symbiozy jest prosta, my zarabiamy zarabia tez on, jezeli my nie zarabiamy nie zarabia tez analityk wiec ma pracie na skutecznosc, nie wiem na ile dobrzy sa ich analitycy ale gdyby ktos potrzebowal rzeczowego wsparcia to jest taka mozliwosc, ja im podziekowalem bo uwzam ze nikt nie zrobi tego lepiej niz ja sam poza tym to moje pieniadze i ja za nie odpowiadam ale gdyby ktos byl zainteresowany taka opcja to owszem jest taka mozliwosc o ktorej nie ma oficjalnej informacji

poza tym sa bonusy startowe do 50% ale to juz jest raczej norma
broker jest z tych lepszych nie jest to krzak, mam znajomego ktory trzyma u nich 400 000 i do tej pory nie bylo problemu z obrotem kapitalu wiec raczej nie jest to internetowy chlam, kto chce niech korzysta kto nie chce niech nie korzysta, troche wynioslem z tego forum wiec na tym etapie chcialbym ja rowniez podzielic sie jakimis informacjami

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Płaski
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 05 cze 2008, 23:16

Nieprzeczytany post autor: Płaski »

Gdzie lepiej założyć konto - w IG Markets czy IG index?
Gdzie są mikroloty np 1$ i czy można mikrolotami grać na 5-minutówkach na DAX,ie???

@Dagu-co znaczy 3 stopniowa sztywna progresja?

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

1. 10$
2. 26$
3. 65$
4. 150$

nie udalo mi sie dojsc do 150$ na transakcje
moze kiedys dojde, najprawdopodbniej tak mimo wszytsko i tak jestem na ogromnym plusie, wczoraj zrobilem 20% depo ryzykujac jedyne 2% na wejscie
z reguly na 5 wejsc jedno jest stratne i musze posilkowac sie 2 stopniem
3 stopien zdarza sie raz na jakis tydzien zalezy od rynku

binarne sa bardzo proste i bardzo trudne zarazem
masz 50% na wygrana i tylez samo na przegrana i to jest latwe
trudne jest to ze wchodzisz na up i cena idzie do gory ale na kilka minut przed wygasnieciem opcji zawraca i siedzi pod twoim startem i to jest trudne

opcje maja swoje wady i zalety, odradzam 5 i 15 minutowki, to za krotki okres zeby cena faktynie poszla w jakims kierunku i tam zostala, ja gram na 30 minutowych i to jest dobre

zeby bawic sie w progresje twoj system musi miec przynajmniej 70% skutecznosci w innym wypadku wyzerujesz konto

pozdrawiam

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Płaski pisze:Gdzie są mikroloty np 1$ i czy można mikrolotami grać na 5-minutówkach na DAX,ie???
W IG Index możesz grać na 5 min za 0.30 $ i jest DAX.
Tylko 5 min działają troszkę inaczej w IG niż gdzie indziej. Pisałem już o tym tutaj.
Przez pierwsze 30 sek ustala się kurs i nie można zrobić transakcji.
Przez ostatnie 30 sek nie można zamknąć z palca tylko trzeba czekać do wygaśnięcia.
Zdarzyło mi się że w ostatniej sekundzie świeczka zmieniła kolor :)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Płaski
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 05 cze 2008, 23:16

Nieprzeczytany post autor: Płaski »

@daromanchester-mam takie pytania
1.Czy można na IG Index założyć konto demo?
Bo jak tam wchodzę to chce zakładać ale zdaje mi się że konto Real...
2. Ile trzeba wpłacić na początek?
3. Czy są opcje touch na EUR/USD i GPB/USD z czasem np. 15m i 30m i jaki jest minimalny zakład oraz ile pipsów od ceny zakupu?
4. To samo co w pkt 3 tylko chodzi mi o dax'a
pzdr

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Płaski demo jest tylko w IG Markets, zresztą zakładając je tak naprawdę zakłada się od razu reala tylko nie musisz go używać.
Z tego co pamiętam to nie było żadnego wymogu co do depozytu.
Są opcje daily one touch na edka, kabla i kangura.
Są daily one touch na daxa. Drabinka jest co 10pkt. Co do odległości od ceny to jest to zawiłe. Najlepiej załóż demo w IG Markets i popróbuj.
Pamiętaj że u angielskich brokerów podawaj że masz dużo oszczędności na koncie i duże doświadczenie w handlu.
Bo jak nie podasz to Ci mogą odmówić :D
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Pełnomocnik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 549
Rejestracja: 01 lip 2010, 00:12

Nieprzeczytany post autor: Pełnomocnik »

Co tak ucichło...? :( wszyscy trzepią kasiurę czy wrecz odwrotnie popłynęli... :lol:
ps mam pytanko gdzie znaleźć info dot. zmienności implikowanej edka czy ATR moze spełniać tą role?


Awatar użytkownika
Pełnomocnik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 549
Rejestracja: 01 lip 2010, 00:12

Nieprzeczytany post autor: Pełnomocnik »

o o dzięki :D
rozumie ze te wartości % to zmienność za ostatni okres..? ale czy mniej niż 1% to nie za mało ? nie ma tu zadnego błędu w tych obliczeniach lub moim rozumowaniu?
przeciez odchylenie od średniej o nie cały 1% to dziadoska zmienność

ODPOWIEDZ