Opcje Binarne

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

Witam,
1.wsrod podmiotow oferujacych opcje binarne, ktorych uzywacie(lub znacie) sa posiadajacy wlasna platforme opcyjna?
(bo z tego co obserwuje wiekszosc dziala w oparciu o przegladarke internetowa)

2.pozwolilem sobie takze obserwowac jakis czas temu podmiot optionfair.com.
i zauwazylem ze na peyrolsy wylaczyli oni mozliwosc skladania zlecen na wybicia z kanalu cenowego. skladanie zlecen bylo mozliwe dopiero 14:38. czy u innych takze sie to zdaza?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

hej - m.in. xtb ma wlasna platforme.

co do wylaczania mozliwosci skladania zlecen to nie spotkalem sie, moze po prostu ryzyko osiagnelo 0 ?
a czy mozliwe bylo zagranie na kanal uzywajac dwoch zlecen ?
Nie wierz w trendy.

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

Vanguard pisze:hej -

a czy mozliwe bylo zagranie na kanal uzywajac dwoch zlecen ?
ogolnie skupilem sie tylko na tej jednej opcji tzn w jednym zleceniu dwie linie(tzn kanal) , nie wiem jak w przypadku dwoch oddzielnych.
co do wylaczania mozliwosci skladania zlecen to nie spotkalem sie, moze po prostu ryzyko osiagnelo 0 ?
sprawdze to przy innych danych jeszcze


m.in. xtb ma wlasna platforme.
dzieki, o nich akurat pamietalem ze maja.

malsehen
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:30

Nieprzeczytany post autor: malsehen »

daromanchester, nie popłynąłeś czasami przez ostatnie dwa dni na tych opcjach "kanałowych" ? Wieczorami zmienność była wyższa niż zwykle, więc jestem ciekawy co słychać.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Skubie dalej zgodnie z planem. Nie odzywam się bo to nie jurnal.
Wczoraj pisałem w DT o tym wczorajszym wybiciu na koniec sesji iż zamknąłem wcześniej. Tak samo w piątek.
Poniżej stat za ostatnie 7 dni. Na razie wygrywam z kasynem ale jak długo to potrwa to nie wiem. Póki co +270%

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

witam witam

dawno sie nie odzywalem w temacie
ale powiem wam ze XTB zmniejszylo w miedzy czasie stawki na swoje opcje DIGITAL i DIGITAL RANGE.
aktualnie z tego co widze jest to 20 USD czyli okolo 63zl

wczesniej z tego co pamietam na walutach i indeksach bylo 50USD, na surowcach 100USD..teraz wszedzie maja po 20USD.
czyli jak znajdziemy jakas najtansza opcje za 10 pkt to bedzie nas kosztowala ok 6,30zl, a do zgarniecia wtedy bedzie 56,70zl

vaniliowe tak samo jak byly. nadal najmniejsza 0,1 lota i nadal nie mozna grac na W20

:)

PS. kto pierwszy sie odwazy zalozyc jakis dziennik oparty tylko o opcje?
albo opisac jakas konkretna strategie: co, kiedy, jak, na ile, za ile?
:)

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

nie moge juz edytowac powyzszego posta wiec pisze kolejnego :)

otworzylem dzis nowy dziennik w ktorym beda tylko opcje:
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=19473

zobaczymy co z tego bedzie
:D

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

seba to super będę zaglądał, chociaż mnie ostatnio może być mniej na forum.
Ale może mnie to zmobilizuje bardziej poważnie traktować opcje bo mają naprawdę spory potencjał.
Ja dobiłem dzisiaj do 500% na tym mikrolotowym koncie ale ostatnie 2 tyg kręciłem się w kółko :)
Są momenty w grze keep in range że wchodzisz w ciemno i zarabiasz a są też takie że szkoda gadać. :)
Na przykład wczoraj zmienność na wallst była taka że po raz pierwszy skasowało wszystkie poziomy ale ja i tak zarobiłem.
Ale wynika to z mechanizmu wyceny z którym trzeba się obyć.
Wczoraj otwarłem pozycje niedługo po otwarciu indeksu poczekałem trochę i skasowałem łatwo 20 pkt.
Ale za to funta zepsułem totalnie :( Opcja otwarta w nocy tylko w jedną stronę, poszło ładnie ale.....
No właśnie pomimo że potrafię ocenić kierunek opcji to już dużo ciężej jest ocenić czy ona się tam utrzyma do godziny 20GMT.
Więc efekt jest taki że zamykam za wcześnie, czyli jak cena jest delikatnie za moim poziomem.
Rozwiązaniem byłyby opcje onetouch ale są drogie.
Dzisiaj zaś brakowało 2 pips na kilka minut przed wygaśnięciem żeby mnie wywaliło z keepinrange ale przetrwałem.
Oczywiście zacząłem kombinować z różnymi walutami i innymi instrumentami więc dlatego na razie wynik taki marny.
Ale mam nadzieję że Twój dziennik zmotywuje mnie do przyłożenia się i pogłębiania wiedzy o opcjach oraz że zacznę traktować je poważnie. :)
Pozdrawiam
Darek

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Cześć opjarni :)
Mam konkretną propozycję zanim zrobi się burdel. daromanchester pogadaj z pozostałymi modami czy adminami aby powstał osobny dział na głównej stronie pod tytułem opcje binarne
W tym dziale mam już kilka propozycji podtematów:
opcje wprowadzenie
systemy i strategie
brokerzy...... i ich wałki :evilbat:

Skoro powstała dyskusja o opcjach i coraz więcej osób się tym interesuje i interesować będzie, warto wszystko w tym temacie zgromadzić w jednym miejscu. W końcu któryś mod na to wpadnie, ale wtedy będziecie mieli więcej roboty z przebudową forum.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

sardo nunspa ankieta w dzienniku seba jasno pokazuje że opcjami binarnymi mało kto się zajmuje.
Jedna osoba w ankiecie zaznaczyła że gra na opcjach regularnie i całe forum ją od pewnego czasu szuka :mrgreen:
Może i by się przydał dział co do opcji ogólnie ale myślę że to musi dojrzeć w narodzie. :)
I jak coś to jest to tylko w mocy admina bo ja tu tylko sprzątam.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ