Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
ADASKO2012 pisze: Dźwignia 1:25 spowoduje,że nadal w Polsce 80 procent ludzi będzie tracić pieniądze.Ale w totka nie ma jakoś żadnych ograniczeń,bo przecież kasa leci do państwa,a tracą prawie wszyscy.
Dlaczego nadal będzie tracić 95%? Nie będzie, skoro 1% obsunięcia przy pelnym wykorzystaniu dzwigni bedzie wart 1/4%, czaisz?

A więc wyjasnie to jak uposledzonemu:

Masz 1000zl i dzwignie 1:100. Kupujesz Edka za 0,20 lota czyli załóżmy max przy owej dzwigni i tym kapitale. Kupujesz go po 1.0200 a cena spada do 1.0130 i zaliczasz MC, jestes bez pozycji po czym cena mknie na 1.1200 tysiąc pipsów wyzej. Ewentualnie gdy juz troche zalapales to rozbijasz to 0,20 lota na 20x 0,01 lota i Twoj MC wytrzyma dluzej ale bedziesz i tak stopniowo zmniejszał kapitał a jednak i tak mozliwe ze wykoszą Cię całkiem. Natomiast gdy ktoś taki wplaci 1000zl przy dzwigni 1:25 bedzie mógł otworzyć max 0,05 lota przez co jest ogromna szansa ze rynek go nie wybije i zarobi 1000 pipsów. Powiesz no ale otworzy tylko 0,05 lota... no ale przynajmniej zarobi a nie straci :D Druga sprawa zawsze moze wplacić 4000 zł i otworzyć pozycję na 0,20 lota. Przy 0,20 lota kazde 100 pipsów na edku to niecałe 800zł wiec jest w stanie wytrzymać ''pojazdy czystki malutkich'' przed wlasciwym ruchem w górę.... Do tego gdy ktoś nie będzie w pelni wykorzystywał dzwigni 1:25 tak jak ktos nie wykorzystuje w pelni dzwigni 1:100 to zaliczenie MC jest praktycznie nieosiagalne. Cena w miedzy czasie moze dac wyjsc na zero. Trader ma wiecej czasu na zastanowienie ze jest po nie wlasciwej stronie rynku itp itd....

Gwarantuje ze statystyki zarabiający-tracący zmienią się diametralnie. :mrgreen:
Dawno takich bzdet nie czytałem.Większość jednak używa sl a nie liczy,że jego konto wytrzyma.Ten kto liczy,że nie zaliczy MC ,nie ma żadnej strategii i będzie czekał na zyski ,które będa 4 razy mniejsze. Zamiast MC w poniedziałek, zaliczy w środe.
Obniżenie dźwigni do 1:100 nie wpłynęło na grę większości bo właśnie taką grała i brokerzy oferowali.Obniżenie dźwigni do 1:25 dla wszystkich uderzy tych z małym kapitałem.Ktoś kto ma 50/100 tysięcy sobie pogra.Ktoś z tysiącem,będzie potrzebował 4 razy większych ruchów by zarobić 1 tysiąc złotych.Osobiście myśle,że większość brokerów wycofa się z Polski,ze względu na małe zyski lub straty związku z działalnością.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Za 1000 PLN to weź parnerkę na fajny weekend, nie wiem czego chcesz szukać na rynkach z taką kwotą.. To tak odnośnie bzdetów.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Pablo90 pisze:Za 1000 PLN to weź parnerkę na fajny weekend, nie wiem czego chcesz szukać na rynkach z taką kwotą.. To tak odnośnie bzdetów.
Wytłumacz dlaczego...?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Pablo90 pisze:Za 1000 PLN to weź parnerkę na fajny weekend, nie wiem czego chcesz szukać na rynkach z taką kwotą.. To tak odnośnie bzdetów.
Czytaj ze zrozumieniem.Ja mam na koncie forex ok 60 tysięcy złotych.Po zmianach będe musiał grać dużo mniejszą kwotą i do tego będe musiał dorzucić z 20 tysięcy do konta.A jeśli brokerzy zaczną się wycofywać z Polski to też dla mnie będzie problem.Czyli u brokera będe trzymał już 80 tysięcy złotych gdzie jeszcze 2 lata temu tylko 30 tysięcy.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

ADASKO2012 pisze:
Pablo90 pisze:Za 1000 PLN to weź parnerkę na fajny weekend, nie wiem czego chcesz szukać na rynkach z taką kwotą.. To tak odnośnie bzdetów.
Czytaj ze zrozumieniem.Ja mam na koncie forex ok 60 tysięcy złotych.Po zmianach będe musiał grać dużo mniejszą kwotą i do tego będe musiał dorzucić z 20 tysięcy do konta.A jeśli brokerzy zaczną się wycofywać z Polski to też dla mnie będzie problem.Czyli u brokera będe trzymał już 80 tysięcy złotych gdzie jeszcze 2 lata temu tylko 30 tysięcy.
Wniosek jest jeden:
Obniżenie dźwigni spowoduje wypływ kapitału z Polski.

Nie powiem, to jest baaardzo mądre!!!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Nieśmiertelny Trader

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

fx-technik pisze: Wniosek jest jeden:
Obniżenie dźwigni spowoduje wypływ kapitału z Polski.

Nie powiem, to jest baaardzo mądre!!!

Odpływ, pisze się odpływ...

Mądre..

Zmniejszona dzwignia jest dla tych 99% tracących a nie dla zarabiających. Brokerzy Mają gdzieś wasze obroty i zarobki bo największa kasa wpada im od drobnicy, ludzi którzy Sobie nie radzą a zmniejszenie dźwigni spowoduje wywrotkę o 180 stopni w tej kwestii. Alinoe to świetnie przekazał.

Nie wdaje się w dysputę bo Raposo pokasował Mi posty a nie chce sie powtarzać.

Tak więc jeszcze raz piona :D

VVVVVVV

Ejj była kiedyś taka eemotikonka jak ''zderzenie ze ścianą'' ale już jej nie ma :(
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, 18:44 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Nieśmiertelny Trader pisze:
fx-technik pisze: Wniosek jest jeden:
Obniżenie dźwigni spowoduje wypływ kapitału z Polski.

Nie powiem, to jest baaardzo mądre!!!

Odpływ, pisze się odpływ...

Mądre..

Zmniejszona dzwignia jest dla tych 99% tracących a nie dla zarabiających. Brokerzy Mają gdzieś wasze obroty i zarobki bo największa kasa wpada im od drobnicy, ludzi którzy Sobie nie radzą a zmniejszenie dźwigni spowoduje wywrotkę o 180 stopni w tej kwestii. Alinoe to świetnie przekazał.

Nie wdaje się w dysputę bo Raposo pokasował Mi posty a nie chce sie powtarzać.

Tak więc jeszcze raz piona :D
Beton pozostanie betonem.
A zmniejszenie dźwigni niczego nie zmieni.
Oprócz tego, że zniszczy brokerów w Polsce.
I spowoduje wypływ kapitału z Polski.

Wypływ: https://sjp.pwn.pl/sjp/wyplyw;2540212.html

Odpływ: https://sjp.pwn.pl/szukaj/odp%C5%82yw.html

Wypływ, pisze się wypływ! :shock:

PS. Weź pod uwagę, że być może jest wiele innych rzeczy, które ci się wydaje, że rozumiesz prawidłowo....
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Nieśmiertelny Trader

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

fx-technik pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:
fx-technik pisze: Wniosek jest jeden:
Obniżenie dźwigni spowoduje wypływ kapitału z Polski.

Nie powiem, to jest baaardzo mądre!!!

Odpływ, pisze się odpływ...

Mądre..

Zmniejszona dzwignia jest dla tych 99% tracących a nie dla zarabiających. Brokerzy Mają gdzieś wasze obroty i zarobki bo największa kasa wpada im od drobnicy, ludzi którzy Sobie nie radzą a zmniejszenie dźwigni spowoduje wywrotkę o 180 stopni w tej kwestii. Alinoe to świetnie przekazał.

Nie wdaje się w dysputę bo Raposo pokasował Mi posty a nie chce sie powtarzać.

Tak więc jeszcze raz piona :D
Beton pozostanie betonem.
A zmniejszenie dźwigni niczego nie zmieni.
Oprócz tego, że zniszczy brokerów w Polsce.
I spowoduje wypływ kapitału z Polski.

Wypływ: https://sjp.pwn.pl/sjp/wyplyw;2540212.html

Odpływ: https://sjp.pwn.pl/szukaj/odp%C5%82yw.html

Wypływ, pisze się wypływ! :shock:

Kapitał do Polski napływa już od roku ignorancie, spójrz na akcje.... Twoje poprzednie rządy wyprzedały nasze najpotężniejsze spółki za bezcen - na samym dnie. Zagranica już jest dwa razy bogatsza a to raptem rok. Jest potężny napływ kapitału z zagranicy a jedyne co wypływa to wiesz... mózg u kogoś tam ;) Kurcze i jak tu pisać by nie dostać bana za to, że to ja zostałem zaatakowany pierwszy? Raposo to trochę nieuczciwe. Ja wiem ze chronisz wlasne interesy, interesy forum, innych portali, innych firm ale wolność słowa to domena demokracji a tymczasem jak tu ktoś ładnie wczesniej napisał ''zalatuje komuną'' :) Tylko Ja martwię się o tracących? :) Czyli też o Was :) (99% procent uczestników tego forum)

Ktoś juz Mi wcześniej napisał że szkoda czasu na Was. Tak więc miód, cukier, miód i co tylko chcecie :) :mrgreen:

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Nieśmiertelny Trader pisze: Tylko Ja martwię się o tracących? :) Czyli też o Was :) (99% procent uczestników tego forum)
I kto tu mówi o komunie?
Ktoś cię prosił o to, żebyś się nim zajął???
Pomyliło ci się, człowieku.

Tu nikt nie potrzebuje twojej troski.
Idź się martwić do kościoła.

Powtórzę ci.
Zmniejszenie dźwigni niczego nie zmieni dla tracących.
Jak tracą, tak tracić będą.
Ponieważ po to jest SL i MM, żeby zarządzać, a dźwignia nie ma nic wspólnego z tym, że ludzie tracą.
Ludzie tracą, ponieważ nie mają pojęcia co robią, i nie mają do tego wrodzonych predyspozycji.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To nie prowokuj i dawaj się prowokować, bo czytanie i zamykanie dziesiątek raportów na forum z samego rana to ostatnie co chce mi się robić. Temat emocjonujący ale daruj sobie epitety i trzymaj poziom to może dotrwasz do końca tygodnia :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ