next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

To super, ale niby jak mam grać tak samo jak wy skoro to są wasze metody i doświadczenia, nie moje... Wstawiłem w niedziele opis co robie i jak i ten tydzien gram wg tego.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

-rookie- pisze:To super, ale niby jak mam grać tak samo jak wy skoro to są wasze metody i doświadczenia, nie moje... Wstawiłem w niedziele opis co robie i jak i ten tydzien gram wg tego.
Ano tak, że inaczej nie uda ci się zarabiać.
Wymyślasz rzeczy, które nie mają nic z rynkami wspólnego.
Wymyślasz jakieś gry komputerowe na wykresach, które się rządzą prawem popytu i podaży,
a do tego w ramach czasowych.
A ty zupełnie to ignorując jedziesz lewą stroną na jezdni o ruchu prawostronnym.
I do tego upierasz się, że będziesz dalej to robił, bo takie są twoje doświadczenia.

No to ja ci proponuję, wleź na dach jakiegoś wieżowca, im wyższego, tym lepiej, i
skocz z niego bez żadnych zabezpieczeń. W końcu, to twoje ma być doświadczenie...
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: next

Nieprzeczytany post autor: freakout »

-rookie- pisze:To super, ale niby jak mam grać tak samo jak wy skoro to są wasze metody i doświadczenia, nie moje... Wstawiłem w niedziele opis co robie i jak i ten tydzien gram wg tego.
cena chodzi nonstop wedle określonych schematów - tak było, jest i będzie, a Ty próbujesz wymyślać coś wbrew temu :) to po prostu nie ma szans na powodzenie, bo nie masz takiego kapitału żeby móc swobodnie samemu ustalać zachowanie ceny...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Weźcie te ustawienia stochastica i sobie prześledźcie wykres najpierw http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/147213 bo nie macie pojecia nawet jak to chodzi, a komentujecie bezsensu.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2017, 15:40 przez -rookie-, łącznie zmieniany 2 razy.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: next

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

każdy poucza a samemu efekty ma mizerne freakout gdyby co piszesz było prawdą to byś miał z tego pieniądze a tak się cieszysz że masz tylko stratę na 5000 zł i tacy z was specjaliści :shock:

musiał byś z tego robota stworzyć bo tak to się zapracujesz :wink: i w krótkim czasie efekty były by poznane

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: next

Nieprzeczytany post autor: freakout »

nemoofx pisze:każdy poucza a samemu efekty ma mizerne freakout gdyby co piszesz było prawdą to byś miał z tego pieniądze a tak się cieszysz że masz tylko stratę na 5000 zł i tacy z was specjaliści :shock:

musiał byś z tego robota stworzyć bo tak to się zapracujesz :wink: i w krótkim czasie efekty były by poznane
tak :lol:
eurcad-m15.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: next

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Pozamykajcie te paszcze :twisted:
rookie gra :!: :!: :!:
Wreszcie zrobił coś mądrego czyli obniżył lewara i gra za 0,01. Może swobodnie realizować różne scenariusze i szukać pomysłu za swój forex.

Graj rookie spokojnie nikim się nie przejmuj, wrzucaj staty po każdym dniu. Pod koniec tygodnia się to zsumuje i zobaczymy co dalej.
Obrazek

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Był teraz chyba ten twoj setup na dax freakout .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: next

Nieprzeczytany post autor: freakout »

-rookie- pisze:Był teraz chyba ten twoj setup na dax freakout .
no był, a Ty zamiast poczekać na pullback i reakcję ceny pod shorta, od razu wlazłeś w longa... bez sensu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Na koniec był fuck up. Coś tam wykręciłem dzisiaj ale potem w 30 minut straciłem cały utarg.

Zablokowany