MM MANCHESTER

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
marcin26
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 20 sie 2007, 16:52

Nieprzeczytany post autor: marcin26 »

diora odpusc sobie ten system,zainteresuj sie dolly,calkiem dobry i bardzo jasne sygnaly.tylko trzeba sie do nich bezwzglednie stosowac.i podastawa najpierw test na demo.co do mm manchester tez pewnie jest dobry skoro tyle osob z niego korzysta,chociarz mi osobiscie nie przypadl do gustu,zbyt wiele falszywych sygnalow.acha vegas jest tez ciekawy

Awatar użytkownika
nowicjusz123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 06 mar 2007, 18:49

Nieprzeczytany post autor: nowicjusz123 »

Oj Marcinie, jezeli chcesz zagrac Vegasem musisz miec na koncie naprawde sporo kasy gdyz ten system dobry jest na interwale 4H, a na nim stop loss nie moze miec 20 pips :/

Co do dolly to uwazam ze dopiero ten system daje duzo falszywek, a gdy sygnal juz wystapi to rynek czesto moze byc juz wykupiony lub wyprzedany. MOze daje i jasne sygnaly bo co za filozofia kupic jak jest zielone a sprzedac jak czerwone :) Watpie zebys w trendzie horyzontalnym pogral cos dolly zwlaszcza na M30.

Ile zarabiasz na dolly ?? Bo jezeli tylko testujesz na demo to kazdy system moze byc dobry. Wiadomo ze kazdy chwali swoje, nie mowie ze dolly czy vegas jest kiepski, wrecz przeciwnie, ale do nich trzeba miec twarde konto i mocna psychike. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
Małymi łyżeczkami, ale wciąż ...

marcin26
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 20 sie 2007, 16:52

Nieprzeczytany post autor: marcin26 »

zgadzam sie dolly to stres.gram nim real(zarobki?dolly to 15-20 pips na parze i uciekam)wczesniej 3 mce na demo.system troche zmienilem do swoich potrzeb(dolly generalnie wymaga pewnego wyczucia).podstawa to grac z glownym trendem i czekac na sygnal,zazwyczaj wchodzi.co do mm manchester sprobuje go jeszcze raz ugryzc,moze tym razem bedzie lepiej.pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Ja polecam Vegas 4H na nim można konkretnie zarobić,tylko trzeba być bardzo cierpliwym zresztą jak to na FOREXIE :mrgreen:
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

marcin26
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 20 sie 2007, 16:52

Nieprzeczytany post autor: marcin26 »

acha Diora dolly jest na tym forum po polsku,bardzo obszerny watek zreszta.poszukaj w systemach i strategiach.jakby co pisz tam,moze razem uda nam sie cos zwojowac....a i przepraszam wszystkich za bazgroly nie na temat

Awatar użytkownika
nowicjusz123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 06 mar 2007, 18:49

Nieprzeczytany post autor: nowicjusz123 »

NO widzisz, a MM wchodzisz w pare GBP/JPY np i ustawiajac TP tylko na nastepnym poziomie masz 40pips (- 10 pips spread okolo) pzy czym sredni dzienny ruch ceny na tej parze to okolo 180 pips ...

Ja tez kiedys probowalem dolly zale zauwazylem ze czasem jest juz za pozno mimo wystapienia sygnalu, nastepowal efekt chińczyka :D i trend jak na zlosc sie odwracal. Najwazniejsze to trzymac psychike w dobrej kondycji. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
nowicjusz123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 06 mar 2007, 18:49

Nieprzeczytany post autor: nowicjusz123 »

Osobiscie uzywam kopert jako "filtra", jezeli chcialbys grac na samych poziomach MM to popatrz na wtkresy, mialbys co chwilke sygnal, bo cena caly czas przebija te poziomy, ale sęk w tym, ażeby wyłapac ten ruch ktory nie skonczy sie na jednym poziomie, ale pojdzie troszke dalej. Ostatnio na parach jenowych w mocnych trendach MM sprawdza sie super. Uzywam tej metody do precyzowania wejsc w rynek. Pozdrawiam.
Małymi łyżeczkami, ale wciąż ...

ODPOWIEDZ