JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
ted
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 17 gru 2013, 00:13

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: ted »

Umnie się nic nie zacina, jedynie w weekend jest problem z danymi historycznymi, tak jak by wyłączali główne servery. Jeżeli Nie masz history w cache, nawed do 10 min może potrwać wczytywanie. Ale tak już jest od 4 lat.
Kto błędy znajdzie może je zatrzymać :)

MNL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 28 paź 2013, 13:37

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: MNL »

jak ustawic tp1 i tp2? chodzi mi o to abym nie musial zamykac warunkowo polowy pozycji
bede wdzieczny za odpowiedz
pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie ma takiej możliwości. Opcje masz dwie:
1) tak jak robisz, czyli zamykać część pozycji warunkowo,
2) otwierać małe pozycje i ustalać im oddzielne TP. Ewentualnie potem możesz je połączyć i ustalić jedno wspólne TP.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

MNL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 28 paź 2013, 13:37

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: MNL »

dzieki za szybka odpowiedz, mam jeszcze jedne pytanie i juz nie bede trul wiecej tylka ;)
mam utworzone wlasne presety fibo i zakazdym razem gdy nanosze fibo startuje preset domyslny i musze go nastepnie zmieniac na swoj, mozna to jakos obejsc aby moj preset stal sie domyslny?

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

MNL prawy klawisz myszki wybierasz "edytuj poziomy" standardowo jest zapisane jako Default zmieniasz na własną nazwę i zapisujesz. Jeżeli chcesz zapisać inne zniesienia fibo nanosisz nowe oznaczenia Fibo i ponownie zapisujesz. Nanosząc gotowe już zapisane poziomy wybierasz Preset gdzie masz zapisane twoje ustawienia.

MNL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 28 paź 2013, 13:37

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: MNL »

krystian, chodzi mi wlasnie o to aby tak zapisany preset jak piszesz byl tym domyslnym, przeczytaj prosze moje pytanie jeszcze raz i podpowiedz jak wiesz ;)
dzieki

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

U mnie jest tak samo wybieram zapisane poziomy przez Preset. Może jest jakaś inna opcja o której my nie wiemy :(

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

Witam,

Dziwna rzecz: Otwieram rano platformę, wszystko jest jak należy. Wyłączam w południe, teraz się loguję i cały mój obszar roboczy wyczyszczony, dosłownie zero wykresów. Kiedy otwieram mój obszar roboczy z dysku nic nie wczytuje, a te wykresy miały naniesione linie gdzieś z rok w tył, ogrom pracy. Czy ktoś wie co się stało i mógłby pomóc?

Z góry dziękuję
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

U mnie jest to samo. Zasięgnąłem wiedzy i prawdopodobnie wiąże się to z wprowadzonym update'em platformy...
Please be informed that starting from Monday, 8th of December, 2014 Dukascopy will support only Java/Jforex version 2.42 on DEMO and clients attempting to use the older versions will not be able to access DEMO trading.

A similar update will take place on the LIVE trading environment in the near future. In order to try the latest version of Java/Jforex, simply proceed with demo login on our website.
Jeszcze czekam na potwierdzone info i znak czy da się coś z tym zrobić.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

Dzięki. Najbardziej zależy mi, czy można odzyskać utraconą historię. Nie miałem zapisanych szablonów, wszystko miałem zapisane tylko jako obszar roboczy. Tylko cholercia w międzyczasie sprawdzając o co kaman wyłączałem i włączałem platformę kilka razy tym samym mój obszar roboczy się "nadpisał", obawiam się, że moja historia mogła przepaść :(
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

ODPOWIEDZ