JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W weekendy czasem platforma Dukascopy nie pozwala się zalogować, bo wprowadzają update'y więc stąd ten problem...
W razie co na naszej stronie jest polskojęzyczna instrukcja obsługi JForex ;). Dział Download.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
kasztan
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2009, 17:54

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: kasztan »

Witam, czy ma ktoś problem z przesunieciem, rozciągnieciem okienek wykresów w jforex? "Odczepione" okienka bez problemu można rozciągać, ale te którą należą do jforex tak jakby się zacieły....

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

kasztan pisze:Witam, czy ma ktoś problem z przesunieciem, rozciągnieciem okienek wykresów w jforex? "Odczepione" okienka bez problemu można rozciągać, ale te którą należą do jforex tak jakby się zacieły....
Potwierdzam, mam coś podobnego od niedawna. Czy ktoś może wie, co z tym fantem zrobić?
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

Awatar użytkownika
kasztan
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2009, 17:54

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: kasztan »

RAY of Sunshine pisze: Potwierdzam, mam coś podobnego od niedawna. Czy ktoś może wie, co z tym fantem zrobić?
Hmm... czyli to nie jednostkowy przypadek.
Sprawdziłem jeszcze na wirtualnej maszynie z XP i jest to samo. Najnowsza java wgrana i takie jaja, trzeba będzie to zgłosić do dukasa.

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

kasztan pisze: Najnowsza java wgrana i takie jaja, trzeba będzie to zgłosić do dukasa.
Zauważyłem, że coś się zaczęło chrzanić po zainstalowaniu nowej javy
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

O które okienka kokretnie chodzi? Dolne bez problemu mogę rozciągnąć. Boczne w przypadku chęci rozciągnięcia w bok chowają się ale z tego co pamiętam to tak było zawsze...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
kasztan
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2009, 17:54

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: kasztan »

raposo pisze:O które okienka kokretnie chodzi? Dolne bez problemu mogę rozciągnąć. Boczne w przypadku chęci rozciągnięcia w bok chowają się ale z tego co pamiętam to tak było zawsze...
Chodzi o okienka z wykresami.

Chyba już mam, odinstalowałem wszystkie instancje JAVY (java 8 i java 7) i zainstałowałem czystą JAVA 7.
I teraz działa elegancko.

MNL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 28 paź 2013, 13:37

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: MNL »

witam
szukam wskaznika do wykrywania formacji harmonicznych...
ma ktos? wujek google sie wyklada na plecy :/
pozdrawiam wszystkich

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

MNL z poziomu praformy wybierz Usługi => JStore Borad masz wskaźniki poszukaj może znajdziesz.

MNL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 28 paź 2013, 13:37

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: MNL »

dzieki za odp.
szukalem juz i jest tam tylko jeden pattern i jeszcze dodatkowo nie chce sie uruchomic :/

ODPOWIEDZ