Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

Nie wiem dlaczego nikt nie zauwazyl jeszcze na stronie http://www.mojmilion.pl/ jest w tytule zakladki przegladarki blad: "milon" zamiast "milion" (screenshot w razie jakby poprawili jest tutaj: https://imgur.com/PTUTqTl).
Jest: "Mój milon - kurs ebiznesu."
powinno byc: "Mój milion - kurs e-biznesu."
Chyba, ze chodzi o milon (cokolwiek by to znaczylo) albo melon.
To jest "prawdziwa profesjonalna strona".

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

On manipuluje wynikami i odbiorem jego książki czy kursu. To nie jest przypadek, że tu na 97 stronach nie ma żadnej pozytywnej opinii a na jego stronie opłacone osoby wciskają brednie. Książka natomiast jest napisana wręcz "patologicznie" i każdy kto się zna na pisaniu lub przeczytał przynajmniej jedną pozycję z rozwoju nie oceni tej książki na więcej niż 2 na 10 ... Mówiąc inaczej, każdy z nas jest w stanie taką książkę stworzyć bez wysiłku, pisząc co mu ślina na język przyniesie.

Tak samo ten limit 30 osób to też technika sprzedaży, takich grup może mieć dowolną ilość. Strona mojmilion to śmiech na sali, za takiego grafika czy tam programistę chce brać te absurdalne kwoty hahaha On cały swój czas poświęca żeby zarabiać na naiwnych subskrybentach, wiec nawet nie miałby czasu żeby prowadzić inne interesy, którymi tak się chwali.

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

Jego biznesy, kursy to fikcja, ale nie może przecież tego powiedzieć, bo momentalnie straci przyszłych subskrybentów, klientów. Grafika, informatyka może ma, ale jeśli to prawda to poziom ich jest żenujący. Zresztą tylko naiwni wpłacą na ten kurs. Nie ma wytłumaczenia. Sam kiedyś chciałem kupić to gówno, pamiętam, że kupiłem od jakiegoś gościa, chyba pierwszą edycje, za 500 zł. Aż tak bardzo mnie nie bolało. Ale i tak szkoda kasy. Dobrze, że jest taki Piotr Marszałkowski lub forum o forexie, to na prawdę można dowiedzieć się dużo o tych kołczach. Coś czuję, że niedługo ten wątek spokojnie 100 stron będzie miał. A do końca roku, ze 150 :P Żartuję :) Chociaż jak Jacuś coś wymyśli (,,zajebiste produkty") to pojawiają się posty i będzie ruch na tym forum. Z drugiej strony fajnie czyta się komentarze, którzy ludzie piszą pod jego filmikami, jak to zmienili się. Oczywiście, większość to zmyślona, napisana tylko po to, aby przejechać się wypożyczoną furą. Fakt, na pewno kogoś zmotywował do zmiany w jakieś dziedzinie na lepsze. Jedynie taki plus znalazłem w jego działalności. Ale reszta to praktycznie minusy. Cały ten youtube, a właściwie jego kanał na nim, to robione pod sprzedaż. Szkoda, że wiele osób nie myśli racjonalnie, tylko myśli, że naprawdę zostaną tymi milionerami. Tak na prawdę, nie wiele osób z nas nie zostanie nimi, czy chociażby wolnymi finansowo ludźmi. Tego ostatniego każdemu życzę. W sumie chyba lepiej zostać wolnym finansowo, niż być milionerem. Jednakże warto starać się, a może przy odrobinie szczęścia uda się osiągnąć sukces, jaki sobie ktoś postawi.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

https://www.youtube.com/watch?v=BLENm78xiP0
Boskie, kwintesencja kołczyzmu "uczysz ludzi - niczego"
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

tomeknowak pisze:Nie wiem dlaczego nikt nie zauwazyl jeszcze na stronie http://www.mojmilion.pl/ jest w tytule zakladki przegladarki blad: "milon" zamiast "milion" (screenshot w razie jakby poprawili jest tutaj: https://imgur.com/PTUTqTl).
Jest: "Mój milon - kurs ebiznesu."
powinno byc: "Mój milion - kurs e-biznesu."...
Widze, ze "jacek" czyta skrzetnie ten watek, bo jak rano podalem ten blad na stronie, a po kilku godzinach nie ma juz bledu.

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

Na pewno śledzi to forum i sprawdza systematycznie, by być na bieżąco, żeby móc jakoś to argumentować i wiedzieć co powiedzieć przy następnej konferencji. On swój cały czas poświęca tylko na kanał YouTube i całą otoczkę, bo jaki "biznesmen" ma czas żeby selekcjonować wszystkie komentarze na YouTube. Spróbujcie dodać u niego komentarz mówiący prawdę lub nieodpowiadający obrazowi człowieka, którego stworzył... w przeciągu max 3 minut już go nie będzie

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

TELEPIZDA

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Odnośnie tego postu:
http://forex-nawigator.biz/forum/jacek- ... ml#p887012

To przypomniał mi się klasyk Jacka, zatrudnij informatyków ZA KOSZT PIZZY...

Hawajskiej na wynos...

Szrapnel
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 paź 2017, 14:26

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Szrapnel »

Co do Jacka i całego tematu, niech trwa i jak najdłużej się ciągnie może nasze dyskusje uratują kilka osób od zakupu "kursu"

Odnośnie grafik jakie Jacek wstawia na swój fanpage, jego stron i filmów to zacytuje klasyka "To jest dramat kurwa"
Po pierwsze grafiki motywacyjne z fp,chamsko podpierdzielone tak Jacku PODPIERDOLONE! (wiem że to czytasz) jeśli masz choć kapke oleju w głowie to powinnieneś podać źródło skąd owego obrazki do twoich grażynacore motywacyjnych mrmemów pochodzą! Mówię to jako grafik z 8 letnim stażem.

Strony - Słodki Jezu w morelach kto to robił gimbus na infomatyce? Postawione na bieda serwerze na HTMLu pierwszym z grafikami robionymi chyba na mikrofalówce przez dzieci z syrii.

Filmy - bieda jak za Stalina na Ukrainie, co to ma być? Miniaturka sugeruje dobry kontent, kiljasz a tu jebs jakby mi ktoś chujem w potylice. Audio do bani zbierane wbudowanym w kamere/aparat mikrofonem w czasie gdy wiatr pizga jak na uralu, naucz się to odszumiać w prrogramie i załatw sobie lepszy mikrofon bo wychodzą gnioty jak z filmików Tigera bonzo. No druga sprawa to oprawa dlaczego cholera nie ma intra i outra? No bo żaden animator nie zrobi tego za koszt pizzy a jacyś taki nie obyty z oprogramowaniem, na pośladki Carycy Katrzzymy montaż tego jest banalny a oba można mieć za darmo z specjalnych stron ale no cóż Jacuś taka niedorajda internetowa i nie wie co to Internety.

Roxy
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2017, 22:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Roxy »

Jakość graficzna stron nie ma tu większego znaczenia. Na jego stronach sprzedaje tekst i zawarte w nich techniki. Piękne strony są często nic nie warte. Kłamstwa mu nikt nie udowodni wiec proceder będzie nadal funkcjonował. Takich cwaniaczków jest wielu. Imho, osoby które zakupiły ten kurs powinny zgłaszać sprawę na YT że promuje naciągaczy. Społeczność samodzielnie powinna się bronić przez takimi jednostkami żerującymi na ludzkim zaufaniu do drugiego człowieka i niewiedzy. W jakiś sposób to się dzieje tutaj, ale takie kanały powinny być również blokowane, że np. sprzedawca reklamuje towar niezgodny z ofertą. Oczywiście rozbawienie wzbudzić może fakt, że ktoś się nawet teraz na to nabiera. Założyć jednak trzeba, że jest wiele osób młodych, niedoświadczonych itp. które nie zostały dotychczas ofiarami podobnych praktyk i mogą dać się złapać na te NLP’owskie sztuczki.
Jako posiadacz książki Rusz Dupę jednoznacznie muszę stwierdzić, że ma wartość śmieciową i jest to najsłabsza pozycja z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia... :) na mnie podziałała metafora o Chińczyku. W końcu wiadomo, że opowieści sprzedają...
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 11:34 przez Roxy, łącznie zmieniany 1 raz.

tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

W przedostatnim filmiku znowu jedzie tym samym swoim samochodem. Szkoda tylko, ze mowi, ze go kupil w polskim salonie. Zapomnial, ze wczesniej powiedzial, ze on wie gdzie taniej kupic samochod tak, zeby potem sprzedac i na tym nie stracic, bo on na samochodach od 7 lat nie stracil. Rozumiem, ze wedlug niego, zakup w polskim salonie to korzystny zakup.

ODPOWIEDZ