Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

Masakra, 3 koła za kurs. Nawet nie można w żaden sposób ostrzec innych. Niech kupi kurs 100 osób to jest 300 tysiecy :D Właśnie poznaliście ten jego magiczny biznes. Stworzył strone mojmilion, gdzie opłacone osoby nagrały rekomendacje... W jego kursie nie mogą brac udziału osoby z kredytami, ponieważ bedą chciały za chwile zwrotu kasy

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

Cóż, jeżeli są ludzie, którzy wierzą w te pierdoły które Jacek ciśnie na YouTube i chcą zapłacić mu 3000 zł, nie szukając nawet informacji o nim, niech płacą za swoją naiwność. Niebawem pewnie przybędzie tu forumowiczów... :D
Jacek dobrze wie że jest spalony, więc póki się da, idzie po trupach, byle tylko się nachapać.
Nikt normalny takiego kolesia na etacie nie zatrudni a z czegoś żyć musi...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

oglądało go 1800 osób. Myślę, że ok 100.000 zarobi.

http://www.mojmilion.pl/

Sami milionerzy przyszli opinię dają:)

Kierwa teraz o pieluchach tych gada. Znam już jego opowieści na pamięć hahahahha zaraz się spyta: "No za ile sprzedali swój sklep internetowy? Za ile? Zaraz konkurs ogłosi, że osoba, która odgadnie, że to było 3 miliardy dolarów to przewiezie pewnie sportowym samochodem. Piszę z wyprzedzeniem:D:D:D

HAHAHA nie pomyliłem się;]

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

Mówi, że szkolenia to nie jego źródło dochodu tylko "fajny dodatek" (hahaha). Który biznesmen uważa setki tysiecy za nieistotne zyski i robi 4-godzinne konferencje na YouTube?

Mówi o Marszałkowskim, że za jego filmik jest poszukiwany przez prokurature (hahaha). Przecież tam są same fakty, którym nawet nie można zaprzeczyc, a i tak nie pokazał wszystkiego.

Te same historie i wyuczone aktorstwo, już tyle razy powtarzał to wszystko, że sam w to uwierzył. Trzeba przyznac, że stworzył niezłą machine, która niby działa zgodnie z prawem, a pieniądze łatwiejsze niż z nielegalnych źródeł.

Swoją drogą, jego osoba przypomina mi tego gościa od "Rece, które leczą", kiedyś leciało to w telewizji. To też był magik bo wyleczył wszystkich z pieniedzy i znikł :D

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jak to ejst fajny dodatek to Jacek powinien być w setce najbogatszych Polaków. Kurde, nie ma tam Wiśniowskiego. Nie widzę go. HA HA HA

HAHAHAHAHA

ŻE CO? Marszałkowski jest poszukiwany przez prokuraturę? Od kiedy prokurator zajmuje się takimi sprawami HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA LEŻE I KWICZĘ AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHAHA


NO NIE MOGIE HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Przez prokuraturę HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

Ziomek serio? Tak powiedział? Bez kitu? AHAHAHHAHAHA Bo nie oglądałem do końca tego, bo już znam na pamięć wszystkie jego opowieści.

Piotr Marszałkowski. To prawda? Piotr Marszałkowski, wiem że to czytasz. To prawda, że prokurator Ciebie ściga? HA HA HA

Jaca trzeba przyznać ma łeb. Tak czy siak go podziwiam.

-- Dodano: 11 paź 2017, 10:39 --

Mam firmy, które zarabiają miliony, ale nie powiem jakie ;-) Działam w USA. W Polsce moje firmy mają milionowe obroty. Dawno temu miałem portal z pizzą, biura podróży, a teraz nie powiem wam jakie mam firmy, które zarabiają miliony. Za to zrobię kurs za 3000 złotych, który was tego nauczy. Kurs to taki dodatek, tak hobbistycznie, bo zarabiam na nim drobne.

Grube miliony zarabiam w USA, ale nie powiem jakie mam firmy. Nie powiem, bo nie!!!

Ja się dziwie, że ludzie naprawdę to łykają. Ja rozumiem jego początki. Sam go łyknąłem, ale on przecież powtarza w kółko to samo jak katarynka. Maratony, pieluchy, jeden pan, poznał pana, który znał trzeciego pana... ;)

-- Dodano: 11 paź 2017, 10:44 --

No ma łeb jak sklep kurde. Takim gadaniem jak katarynka, jedno i to samo zgarnął 113.000 subów. Wystarczy, że się ładnie ubrał, posmarował czoło kremem nivea, uśmiechnął. Pokazał się za granicą i na tle sportowych samochodów. Streszcza co chwilę przeczytane książki i to wystarczy aby sprzedawać kursy za 3000 złotych :) Szacun. Naprawdę szacun.

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

2:34:20 - mówi o filmiku Marszałkowskiego : "Pan, który nagrał filmik o mnie z rozmaitymi kłamstwami jest ścigany przez prokurature... " :D

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

UWAGA!!! UWAGA!!!! Piotr Marszałkowski jest ścigany przez prokuratora listem gończym. Żywy lub martwy. Nagroda to przejażdżka Lambo :)

Ach ten Jacek

michaal123
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2017, 17:24

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: michaal123 »

Ale jaja. Wchodze na strone mojmilion a w tytule Poznaj Kod Atrakcyjności. Patrze na kod źródłowy strony a tam pełno linków z domeny dopingseksualny, bibliaseksu, oswieconykochanek, kontrolawytrysku hehehe. Nawet keywordsy z jakiejs innej strony. Twierdzi że ma brata super programiste ale ja bym takiego informatyka zwolnił natychmiast.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

JA PIERDOLE

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Ja to już kurwa nie wierzę w to co czytam. Wchodzę w nowinkę ten mojmilion.pl ceny na dole pakietów.

A tam opcje, że jego kurwa platynowy od diamentowych cipek pakiet (najdroższy) UWAGA, że jego grafik kurwa czy tam brat chuj go wie, bo już pogubić się można POŚWIĘCI CI GODZINĘ MIESIĘCZNIE (KURWA MIESIĘCZNIE), ale dopłać 5000 PLN więcej.

No ja pierdole, co za bezczelny skurwysyn. Jego strona wygląda jak z prehistorii internetu lata 2002, z chujową grafika i całym layoutem, FB prowadzony jałowo jak i inne INSTA. A ten kurwa wyjeżdża, że JEGO GRAFIK CI POŚWIĘCI GODZINĘ W MIESIĄCU JAK WSTANIE PRAWĄ NOGĄ ZA 5 KOŁA.

Ja pierdole...

Jego obrazki motywacyjne z cytatami na fb, Adobe PS (ewentualnie za free gimp) wjeb tekst, obrys +5, na dole czerwona linia z tekstem domeny, a obrazki w tle pewnie za free zajebane z neta bo po kosztach Jacek tnie jak już wspomniał kiedyś o kłótniach o podłączenie pralki o 50 zł, czy tam jeansach w sklepach o rabat na kolanach błagał.

Kanał rozrywka/komedia/beka...

I te kurwa PROFESJONALE prowadzenie fejsa... Ja pierdole, sorry za wulgarne słownictwo, ale nic innego na usta się nie ciśnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

A Wy dalej o tym milionerze. Żal mi go i trochę Was. Ogarnijcie się. Szkoda czasu na niego. Ten temat ma 100 stron. On i tak dłuższy czas będzie zarabiał na tym kursie. Bo cały czas mu przybywa naiwnych subskrybentów. Ja już dawno wyłączyłem subskrypcje na filmy tego Pana. Wrzućcie na luz. Pisałem z Piotrem Marszałkowskim odnośnie tej całej prokuratury. Powiedział, że to fikcja, czyli kolejna bajka Jacka. Tyle tych bajek już opowiedział, że sam się gubi w tym wszystkim. A co do swojej strony mojmilion.pl. Tak, rzeczywiście. Strona tytułu oddaje rzeczywistość. To jego milion, a wasz czy nowych kursantów. Zastanawiam się ile zapłacił tym co występują w filmiku. A może obiecał im kurs za freeko. Tyle tych opinii o jego kursie na jego stronie, że nasuwa mi się jedno stwierdzenie - więcej was matka nie miała.

ODPOWIEDZ