Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
EdThorp
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:04

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: EdThorp »

U Jacka ciekawie mnie, że

- podobno czyta mnóstwo książek często pełnych wartościowej wiedzy, a jednocześnie
- od kilku lat gada wkółko to samo (że wszystko jest możliwe, wystarczy tylko chcieć + techniki o których wspominał w płatnych materiałach 4 lata temu)

Czyżby Jacek miał problem z czytaniem ze zrozumieniem? No bo czemu nie dzieli się wskazówkami z książek, które czyta (a może tylko ogląda)? Może skończyły mu się zapasy Geniusza?

Żeby nie być gołosłownym podam konkrektny przykład. Jacek mówi o tym jak stać się lepszym i podnosić swoje kompetencje. Tylko że stosując się do jego rad przeciętny pracownik z wyższym wykształceniem wcale nie podniesie swoich komptenecji, co najwyżej nacharue się i nic z tego nie będzie miał. Dlaczego? O tym można przeczytać w książce "Talent jest przeceniany" - idę o zakład że Jacek czytał (no dobra, oglądał) tą książkę. Ale nawyraźniej nic z niej nie zrozumiał.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

exp pisze:
Co to jest poważny biznes?
Z racji mojego zawodu znam od wielu lat przedsiębiorców, którzy prowadzą firmy o różnych rozmiarach w Polsce i na rynkach międzynarodowych, zatrudniają ludzi, mają ogromne kredyty prywatne i jeszcze większe firmowe w Polsce i za granicą, inwestorów wobec których trzeba się wywiązać. Do tego dochodzą działania operacyjne, terminy, plany, zmiany rynkowe, prawne, rządowe, pracownicze, technologiczne, finansowe, produkcyjne, współdziałania z dostawcami, odbiorcami, aspekty psychologiczne, i wiele innych czynników, które mają bezpośrednie przełożenie na płynność finansową przedsiębiorstwa.

Wiesz co to jest odpowiedzialność.. czy tylko krytyką kierujesz się w życiu dla połechtania swojego próżnego ego?
A może właśnie zdałeś sobie z tego sprawę.. :)
Tak tylko że to są kolesie z którymi pogadasz pare minut jak chcesz im wcisnąć ubezpieczenie czy coś w tym stylu ale ich biznesy nie dotyczą ciebie, nie masz z nimi nic wspólnego ani nie decydujesz o ich biznesach, nie są twoimi "mentorami". Tak samo Jacek opowiada o kolesiu co ma 5 tysięcy mieszkań ale nie ma z tym nic wspólnego. Też zaraz wyjde na dwór postoje przy drodze żeby wyczaic jak ktoś jedzie ferrari i przyjde sie ponapinać że znam ludzi co jeżdżą superbrykami.

NoSieZarejesturje
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2017, 00:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: NoSieZarejesturje »

Obejrzałem kilka filmów tego Pana. Stwierdziłem że zgrabnie manipuluje słowem.
Zacząłem szukać co to za Pan i dotarłem tutaj.

Jeżeli ktoś naprawdę chce kupić od niego kurs... to polecam mu tańszą i prawdziwą alternatywę. Brian Tracy takie nazwisko. Książki można kupić, zachęcam jak już nasłuchasz się czytanych książek z YT czy innych źródeł.

Ja kupiłem kilka jego książek wprowadzając w życie dosłownie kilka rzeczy i zaczęło się dziać. Naprawdę, ale zanim się zaczęło to dziać coś we mnie pękło i zacząłem szukać sam z siebie jak się zmienić. Uważam że bez tego nie ma co marnować czasu na czytanie czegokolwiek.

Pozdrawiam.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Ten Alex, kumpel Jacka to co by nie mówić, jak wyda tą książkę to naprawdę może zgarnąć kilka grubych baniek za jednym zamachem.

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Ja o tej książce już z 1,5 roku temu słyszałem, że już za miesiąc wychodzi.. może w ogóle nie wyjdzie i tylko szopka jest robiona

rebgar
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2017, 20:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: rebgar »

Może i wyjdzie ale mówił że sprzedała się 7 tys sztuk po 25 zł załóżmy to wychodzi 175tys zł odliczmy koszty to i tak wyszedł na swoje na tym. Lecz ja uważam że to będzie lanie wody tak jak wszędzie w każdym filmiku mówi to samo na tych konferencjach z live też się powtarza to co już mówił w filmikach no moim zdaniem to coś jest nie tak zacząłem się w to zagłębiać jak znowu wciska ten produkt na którym można zarobić miliony już to widzę

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Mi chodziło o książkę Alexa

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

NoSieZarejesturje pisze:Ja kupiłem kilka jego książek wprowadzając w życie dosłownie kilka rzeczy i zaczęło się dziać. Naprawdę, ale zanim się zaczęło to dziać coś we mnie pękło i zacząłem szukać sam z siebie jak się zmienić. Uważam że bez tego nie ma co marnować czasu na czytanie czegokolwiek.

Pozdrawiam.
ZGADZAM SIĘ. Człowiek bez wiedzy jest marzycielem, a bez pracy własnej nad sobą marzycielem pozostanie.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

Brian Tracy to jest światowa liga jeżeli chodzi o rozwój osobisty. Człowiek który wie co mówi, więc warto posłuchać...

Jacek Rusz-dupę do pięt mu nie sięga. Może co najwyżej przytoczyć jakiś cytat z jego książki jeżeli akurat coś przeczyta i tyle w temacie.

W niedzielę robił kolejną nagonkę na kurs 1 mln. Pewnie te miliony o których marzy od dzieciństwa mu wyparowały kiedy opowiadał swe bajki o strzelaniu gumką albo puszce od sukcesu na YT :lol:

Roxy
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2017, 22:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Roxy »

To wystąpienie można nazwać tylko w jeden sposób, żenada. Mnie tylko dziwi jak wiele jest naiwnych ludzi, którzy jeszcze wierzą w ten sam powtarzany bełkot. Takie akcje tylko zachęcają kolejnych naciągaczy na sprzedawanie śmieciowych infobuków i szkoleń, bo szybko się uczą, że wystarczy pomachać przed nosem publice kilkoma błyskotkami, aby ferajna składała zamówienia. Sprawdza się powiedzenie, że co minutę rodzi się nowy frajer. Szkoda tylko entuzjazmu tych młodych osób, które z taką ufnością i nadzieją słuchają "polskiego milionera" a jak widać jedyne, co potrafi, to naciągać ludzi na bezwartościowe kursy. Ciekawe, czy w trakcie tego szkolenia, to były kolejne zgłoszenia naiwniaków, czy to kolejna sztuczka ze sztucznym ruchem, aby wzbudzić niedostępność i presję czasową.

ODPOWIEDZ