Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Wyprowadz 30 psów na raz!!! 30? Po co się ograniczać!!! Wyprowadz 3000 psów na raz!!! Przecież to takie proste. Nie szukaj wymówek.

mario2000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 07 gru 2018, 12:37

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario2000 »

fx-technik pisze:
22 maja 2019, 11:48
mario2000 pisze:
22 maja 2019, 10:35
Kolego ja mam 20-30 tyś miesięcznie, ale chce 50-60 tyś / miesiąc. Też pomożesz?
Ja ci pomoge tu i teraz, bezpłatnie:
Oto kilka pomysłów:
1. Weź drugi etat, taki sam,
2. Znajdź taki fach/posadę/interes, w którym zarobisz tyle, ile chcesz,
3. Znajdź takie miejsce, w którym za to co robisz teraz zapłacą ci tyle.
Jednym słowem, zrób Market Research i potem zrób, co trzeba zrobić.

Gadasz Jackiem:)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

mario2000 pisze:
22 maja 2019, 14:00
fx-technik pisze:
22 maja 2019, 11:48
mario2000 pisze:
22 maja 2019, 10:35
Kolego ja mam 20-30 tyś miesięcznie, ale chce 50-60 tyś / miesiąc. Też pomożesz?
Ja ci pomoge tu i teraz, bezpłatnie:
Oto kilka pomysłów:
1. Weź drugi etat, taki sam,
2. Znajdź taki fach/posadę/interes, w którym zarobisz tyle, ile chcesz,
3. Znajdź takie miejsce, w którym za to co robisz teraz zapłacą ci tyle.
Jednym słowem, zrób Market Research i potem zrób, co trzeba zrobić.

Gadasz Jackiem:)
Nie znam gościa, ale tak to się robi.
Warunek, że trzeba to zrobić!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Pewnie część ludzi się zgodzi za to, że im pomożesz, bez konkretnego gaży od razu, np 3 tyś czy 5 tyś za kurs, a dopiero po zarobku dadzą Ci część kasy. Następna sprawa. Czy ludzie będą na tyle uczciwi, że bez umowy dadzą Ci 10% zarobku i nie wierzę w to do końca, że będzie tak np do końca życia

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

pacioziom97 pisze:
22 maja 2019, 14:12
Pewnie część ludzi się zgodzi za to, że im pomożesz, bez konkretnego gaży od razu, np 3 tyś czy 5 tyś za kurs, a dopiero po zarobku dadzą Ci część kasy. Następna sprawa. Czy ludzie będą na tyle uczciwi, że bez umowy dadzą Ci 10% zarobku i nie wierzę w to do końca, że będzie tak np do końca życia
Dlatego istnieje coś takiego, jak Kodeks Cywilny i Kodeks spółek handlowych.
Dopóki tego nie zrozumiecie, młodzieży szanowna, to się za biznes nie bierzcie!!!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

pacioziom97 pisze:
22 maja 2019, 14:12
Pewnie część ludzi się zgodzi za to, że im pomożesz, bez konkretnego gaży od razu, np 3 tyś czy 5 tyś za kurs, a dopiero po zarobku dadzą Ci część kasy. Następna sprawa. Czy ludzie będą na tyle uczciwi, że bez umowy dadzą Ci 10% zarobku i nie wierzę w to do końca, że będzie tak np do końca życia
Hej, wiesz co, nie do końca tak jest. Nie mówiłem tez do końca życia tylko przez np. rok, zależy też od osoby, biznesu w który się zaangażuje.

Po pierwsze, jeśli ja pomagam szczerze, poświęcam swój czas, a ktoś się nie wywiąże z tej zasady, że odpala mi część ze swojego zysku, to po prostu to jego problem wobec siebie,który będzie mu utrudniał po prostu mentalnie życie - nie warto.

Takie 10% przez rok to wcale nie nie jakieś kosmiczne pieniądze. W przypadku start-up-ów i zewnętrznego inwestora nieraz jest tak, że odpalasz inwestorowi dużo większe kwoty i to do końca życia, Zależy.

Po drugie, wystartowanie z biznesem i osiągniecie optymalnych dla kogoś dochodów to dopiero pierwszy krok. Ktoś kto nie wywiąże się z uowy to automatycznie nie będzie mógł liczyć na kolejne wskazówki w przyszłości itd.

Mam też pewne produkty, usługi, które mogę komuś dać jako bonus, aby mógł podnieść wartość swoich usług, produktów o dodatkowe gratisy, wykorzystać je do promocji itd. Nie wywiąże się z umowy to zabieram taką możliwość.

To jest tak, jakbyś zaczął sprzedawać rowery i ja dałbym Ci kask gratis od siebie do każdego roweru, co by sprawiło, że zmiatał byś konkurencję. Zarabiasz, ale nie zachowałeś się uczciwie to zabieram taką możliwość, że udostępnię Ci kask jako argument podnoszący wartość Twojej oferty. Ale to tylko przykład.

Jest jeszcze więcej elementów, które sprawiają, że nikt nie będzie chciał się nie wywiązać z takiej umowy ;)

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

pacioziom97 pisze:
21 maja 2019, 23:46
Lorcan wytłumacz mi proszę jedno. Ci ludzie jaki zysk mają z tych szkoleń? Zarobiłem 100 tyś zł, mam firmę, która przynosi x kasy, jestem z dziewczyną rok? Jakie są konkretne wyniki, bo ja nadal nie wiem. Sam mogę prawić banały: jestem szczęśliwy, poznaje dziewczyny. Dla mnie liczą się konkretne efekty, a nie banały o jakich Krzysiu opowiada, Krzysiu odpowiedz nam ile ludzi uwierzyło w to co mówisz i stoczyło się, bo mam paru znajomych co uwierzyli w to, ze są tacy niezwykli i potracili tysiące, dziesiątki tysięcy, setki.
Gdy oglądam ,,recenzje" od ludzi, którzy brali udział w szkoleniach to mam wrażenie, że oni po prostu nagrywają te filmy tylko i wyłącznie po to aby otrzymać zniżkę na kolejny kurs.
Co za tym idzie większość z nich nie osiągnęła (być może ,,jeszcze") sukcesu, którym mogliby się naprawdę pochwalić.

A skoro dostali ofertę od swojego kołcza: ,,nagrasz film reklamujący to szkolenie to drugie dostaniesz za 50%" no to nagrywają co popadnie byleby tylko powiedzieć parę słów o kursie 8)

Zresztą jak oglądam filmy od tych kursantów to mam wrażenie, że większość z nich to osoby jakieś bardzo zakompleksione albo z niskim poczuciem wartości. Siedzi sobie jakiś ziomek w smutnym jak ten kraj pokoju, zgarbiony i mówi o tym, że ograniczył gazowane napoje i to jest jego sukces...

Ani jeden kołcz nigdy Ci nie powie, że ,,bawiąc" się w milionera możesz przepierdzielić oszczędności życia i wkopać się w długi na kilkaset kafli.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

mario2000 pisze:
22 maja 2019, 10:35
LowcaGlowMilionerow pisze:
22 maja 2019, 04:10
Nie chcę być gołosłowny więc mam propozycję bezpłatnego spotkania. Ale najpierw poznaj moje podejście...

Myślę, że aby się nauczyć biegać - zarabiać dużo, trzeba się najpierw nauczyć chodzić- zarabiać optymalnie i zyskać swobodę.

W temacie finansów chodzenie to dla mnie pokrycie podstawowych potrzeb... mieszkanie, samochód, jedzenie, rozrywki, przyjemności.

Obecnie około 8-12 tysięcy miesięcznie pozwala naprawdę fajnie funkcjonować, wiele doświadczać i bardzo dobrze się rozwijać w jakimś dalszym kierunku.

Wtedy jest to "chodzenie", ale tylko wtedy, gdy te pieniądze zarabiasz PASYWNIE, albo masz jakiś prosty system biznesu który Ci pokrywa te koszty z AUTOMATU.

To jest według mojego podejścia, ale rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie.

Wtedy masz CZAS na dążenie do większych pieniędzy, poznawanie ludzi, swobodę decyzji, nie masz stresów egzystencjalnych, masz otwarty umysł, tak w skrócie....

Moja propozycja jest taka, że pokażę 3 OSOBOM, jak osiągnąć tą swobodę i komfort finansowy oraz fundament finansowy na poziomie 8-12 tysięcy miesięcznie BEZPŁATNIE.

Nikt nic nie ryzykuje, nie oczekuję żadnego wynagrodzenia za dzielenie się swoim 10-cio letnim doświadczeniem w automatyzacji biznesu.

Jeśli okazałoby się, że moje metody nie są dla Ciebie, to po prostu możesz potraktować nasze spotkanie jako konsultację, podpowiedzi, wskazówki - nic nie płacisz, bo niby za co?

Ale jeśli będę potrafił sprawić, że uruchomisz automatyczny dochód na poziomie 8-12 tysięcy miesięcznie, to po prostu odpalisz mi 10 % z tego co zarobisz w pierwszym roku...

...i może kiedyś zorganizujesz jakąś fajną imprezę, na którą zaprosisz mnie z moją dziewczyną ;)

Przy okazji to będzie dla Ciebie okazja, aby poznać kogoś, dowiedzieć się czegoś ciekawego, poznać wiele prostych modeli biznesowych, z których korzystam - pokażę Ci kwoty i wyciągi z moich kont więc zobaczysz ile można zarobić nie inwestując praktycznie ani złotówki, tylko swój czas i chęci.

Ja mam swoje biznesy, moja dziewczyna ma też swój biznes i myślę że możemy spotkać się w trójkę, bo ona też może podpowiedzieć Ci jak ona doszła do fajnych pieniędzy od zera w branży "dbania o zdrowie i urodę".

Tu nie ma żadnego haczyka, perswazji czy techniki sprzedażowej.

Po prostu daj mi 8-10 godzin a pokażę Ci, jak zacząć "chodzić", a później Ty sam będziesz mógł zacząć "biegać", jeśli będziesz chciał i będziesz mógł "biec" w swoim kierunku, bo każdy musi odkryć swoją drogę - tak myślę, a kluczem jest czas, swoboda i komfort.

Będzie dla mnie ciekawym doświadczeniem spędzić z kimś kto będzie chciał cały dzień na rozmowach w tematyce biznesów, zarabiania i poznać się w ogóle itd.

Mam doświadczenie zarówno w e-biznesach, jak i w tradycyjnych modelach zarabiania. Większość metod które znam i z których korzystam nie wymagają kapitału.

Zapraszam 3 osoby, jeśli ktoś chce. Na pewno zaliczysz ten dzień do jednego z bardziej wartościowych, ja również.

Miło będzie poznać się osobiście z kimś kto chce pomagać innym swoją pracą, pomysłami, usługami.

Kraków lub Katowice to preferowane miejsce naszego spotkania.

Napisz na priv jeśli taki temat Cię interesuje.

Byłoby miło, gdybyś po naszym spotkaniu, gdy już zaczniesz fajnie zarabiać, po prostu podzielił się swoim nowym doświadczeniem na forum lub w innych mediach z innymi, jeśli będziesz chciał.

Myślę, że taka niepisana umowa, że płacisz tylko wtedy, gdy masz wyniki ma sens.

Jeśli jesteś podobnego zdania to pisz na priv, chętnie pomogę, podpowiem ;)
Kolego ja mam 20-30 tyś miesięcznie, ale chce 50-60 tyś / miesiąc. Też pomożesz?
Kolego, nic o Tobie nie wiem ani o Twoim biznesie, więc nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie. ;)

Ja potrafię zwiększać zyski na kilkanaście sposobów i po prostu trzeba się spotkać i zobaczyć czy moje metody są dopasowane do Twojego biznesu, czy nie.

Jeśli sprawdzą się u Ciebie to po prostu będziesz mógł się odwdzięczyć, jeśli nie to za co miałbyś się odwdzięczać?

Inna kwestia jest też taka, że nie pomogę nikomu, kto zarabia na ludzkiej naiwności, zagubieniu oraz niewiedzy jak na przykład w branżach para banków, kredytów chwilówek, tabletek odchudzających czy sztucznie stworzonych problemów i komu zależy wyłącznie na pieniądzach i na napchaniu jego kieszeni itd.

Biznes znaczy, że służysz, stąd nazwa usługi, albo rozwiązujesz problemy, a nie wykorzystujesz nieświadome osoby, aby się dorobić, albo ich desperację, kompleksy itd.

Możesz napisać więcej o swojej branży na priv, to ocenię wstępnie czy jest sens, aby się umówić na jakąś kawę i rozmowę, jeśli chcesz.

Nie raz spojrzenie na jakiś biznes z innej perspektywy wystarczy, aby zauważyć coś gdzie masz dodatkowe pieniądze, albo oszczędności, albo być może ja już obecnie korzystam z jakichś rozwiązań, których Ty jeszcze nie znasz i można by je wdrożyć u Ciebie.

Jedno jest pewne, podejście kasa za wyniki, wydaje mi się bardzo uczciwe i gdyby kilku "nauczycieli" albo po prostu osób chcących aby było lepiej, tak podeszło do tego tematu zarabiania (lub w innych branżach, gdzie da się to zrobić), to cały rynek szybko by się oczyścił z nieuczciwych praktyk, gdzie płaci się za iluzję wyników.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Lorcan pisze:
22 maja 2019, 17:18
pacioziom97 pisze:
21 maja 2019, 23:46
Lorcan wytłumacz mi proszę jedno. Ci ludzie jaki zysk mają z tych szkoleń? Zarobiłem 100 tyś zł, mam firmę, która przynosi x kasy, jestem z dziewczyną rok? Jakie są konkretne wyniki, bo ja nadal nie wiem. Sam mogę prawić banały: jestem szczęśliwy, poznaje dziewczyny. Dla mnie liczą się konkretne efekty, a nie banały o jakich Krzysiu opowiada, Krzysiu odpowiedz nam ile ludzi uwierzyło w to co mówisz i stoczyło się, bo mam paru znajomych co uwierzyli w to, ze są tacy niezwykli i potracili tysiące, dziesiątki tysięcy, setki.
Gdy oglądam ,,recenzje" od ludzi, którzy brali udział w szkoleniach to mam wrażenie, że oni po prostu nagrywają te filmy tylko i wyłącznie po to aby otrzymać zniżkę na kolejny kurs.
Co za tym idzie większość z nich nie osiągnęła (być może ,,jeszcze") sukcesu, którym mogliby się naprawdę pochwalić.

A skoro dostali ofertę od swojego kołcza: ,,nagrasz film reklamujący to szkolenie to drugie dostaniesz za 50%" no to nagrywają co popadnie byleby tylko powiedzieć parę słów o kursie 8)

Zresztą jak oglądam filmy od tych kursantów to mam wrażenie, że większość z nich to osoby jakieś bardzo zakompleksione albo z niskim poczuciem wartości. Siedzi sobie jakiś ziomek w smutnym jak ten kraj pokoju, zgarbiony i mówi o tym, że ograniczył gazowane napoje i to jest jego sukces...

Ani jeden kołcz nigdy Ci nie powie, że ,,bawiąc" się w milionera możesz przepierdzielić oszczędności życia i wkopać się w długi na kilkaset kafli.
Sami trenerzy e-biznesu radzą, aby nagrać opinię jeszcze na szkoleniu, gdzie jest największa euforia i jeszcze cała zasłona dymna nie opadła, a klienci są zachłyśnięciu wiedzą i pod wpływem energii grupy, na przykład.

I sami też tak robią. Albo po latach "edukacji" uda im się wygenerować komuś zyski i później cały czas wykorzystują ten 1 przykład, aby podpierać swój autorytet i twierdzenia "skoro on mógł to Ty też!". Więc jeśli trenerzy uczą przyszłych przedsiębiorców, aby tak robić to wszystko się jeszcze bardziej napędza w złym kierunku.

Lekarze powinni mieć płacone za wyleczenie lub utrzymanie w zdrowiu, a wszelkiej maści szkoleniowcy za wyniki. Tymczasem w obu przypadkach jest odwrotnie, a ten lekarz ma więcej klientów, którego stać na więcej kupionych opinii, których z mojej wiedzy na pewnym portalu jest ponad 80%. Nie jest też tajemnicą, że są firmy, które piszą komentarze za pieniądze, lub usuwają niekorzystne treści z internetu.

To co piszę to nie hejt, to po prostu budzenie świadomości.

Myślę, że pieniądze za wyniki to przyszłość, ale nie stanie się to zbyt szybko.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

@LowcaGlowMilionerow
A ty posiadasz licencję doradcy finansowego?
Co ciebie upoważnia do udzielania ludziom porad biznesowych???

@Reszta użytkowników
Jeżeli nie, to propunuję tym niezadowolonym złożyć pozew zbiorowy!
Niech gościu pozna czym jest Gniew Boży!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ