Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 lip 2018, 14:20     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
  • Autor
  • Wiadomość

KAZIKGAZIK

Gaduła

Gaduła

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post06 kwie 2018, 07:43

A po co chcesz usuwać? Nie wchodz po prostu

Macen

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post07 kwie 2018, 19:41

Znam dużo bogatych ludzi ale nie znam ani jednego który by korzystał z tych pseudo kursów i takiego pierdolenia jak Jacek mówi dla niego wszystko jest łatwe.
Zanim się ktoś weźmie za tzw sukces biznes itp polecam przeczytać książkę autora Kamila Cebulskiego; Biznes w kraju dziadów.
Setki przykładów.
Tyle w temacie.

Loonar

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post12 kwie 2018, 17:20

Postanowiłem wejść i zobaczyć, ile jest jeszcze niezadowolonych ludzi z powodu Jacka :D Osób ciągle przybywa. Obejrzałem też jeden filmik głównego bohatera, w którym dał się ponieść emocjom i powiedział, że całe fora powstają o jego osobie :D Jeszcze parę epitetów pod naszym adresem się znalazło.

Nie uważam, że jeżeli chce coś osiągnąć w życiu, to nie mam prawa interesować się tym co mnie bezpośrednio lub pośrednio dotyczy. Jakby nie patrzeć, kanał, który jest skierowany dla ludzi, którzy chcą prowadzić firmy jakby nie patrzeć mnie dotyczy. Więc dlaczego mam być kretynem, skoro wypowiadam się na forum, dyskutuję i staram się odfiltrować niektóre informacje, tak aby były użyteczne dla mnie? Rozumiem, że to próba kolejnej "cenzury", bo skoro blokowanie komentarzy nie pomaga, postraszeniem prawnikiem też nie pomogło, to czas na wejście na ambicję.

Dodatkowo wyskoczył mi taki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=F0AEvDy_UMs
Z ciekawości sobie obejrzałem i stwierdzam, że to jest trochę smutne. Młody chłopak, dał się zmanipulować kołczom, żeby kupić jego kursy sprzedał telewizor i parę innych rzeczy. Czyli za ostatnie pieniądze kupił kurs, na którym jak sam stwierdził nic jeszcze nie zarobił, ale mimo to warto było. Linki do jego stron już wygasły, ale reklamował swoją książkę, czyli chłopak w okolicy 20 lat, nie mający praktycznie żadnego doświadczenia w prowadzeniu biznesu, piszę książki o samorozwoju i to jeszcze wyglądająca jak podróbka. Nie róbmy sobie jaj, jego tytuł "Obudź w sobie giganta", serio ktoś to kupi? Mam wrażenie, że dzięki takim kursom, rynek jest zalewany chłamem. Nie wiem kto mnie czyta, ale wybaczcie szczerość, rękawice dla kota, książki pisane przez licealistów i parę innych. Chyba, że kanał tego chłopaka, to próba reklamy Jacka i w całości go sponsoruje, bo na 17 minut filmu, zamiast faktycznie promować swój produkt przez większość czasu gada o kursie, zamiast o swoich książkach, kursach itd. Taka mała dygresja ode mnie :)

ZywiecZdroj

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post14 kwie 2018, 11:22

Od opublikowania filmu tego młodego chłopaka minął rok i co ? Żadnym milionerem się nie stał.
Filmy istna kopia Jacka.
Nikt o nim nie usłyszał, ani o książce..

Jakie to przykre, że ludzie płacą takie pieniądzę wierząc , ze będą milionerami.
Jacek to stara wyga, doskonale wie jak wszystko zrobić żeby manipulować ludzmi i zachęcić do płacenia mu kilku tysięcy.

Kreaster

Gaduła

Gaduła

Autorzy książki "Mistrzowie"

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 14:05

Miałem sprawę i napisałem do osób z tej książki. Muszę przyznać, że 90% osób tych autorów 101 mistrzów, to szczerze na palcach jednej ręki można by pokazać jakieś realne biznesy tych ludzi (np. kwiaciarnia, fryzjerka). Większość z nich to osoby w okolicy 20-lat, z blogami, stronami które domeny nie działają, "w budowie", ewentualne są 3 wpisy na blogach (ostatni z przed kilku miesięcy), promowanie swojego instagrama z 7 zdjęciami czy Youtube z 2 filmikami, ewentualnie fanpage na Facebooku.

Cieszę się, że Ci ludzie coś chcą tworzyć, ale spójrzcie prawdzie w oczy jak to czytacie. To nie są żadne biznesy, to jest działanie nawet nie na 2% to tylko oszukiwanie siebie - że coś się robi, a reszta sama przyjdzie, tam nie ma żadnej wartości, porzucane projekty w większości robione na odwal. Z tego co wiem zaraz ma wyjść druga książka. Smutne jest to, że wielu z tych ludzi są niezwykle dumni z bycia jednym z autorów tej książki, prześledziłem te osoby, porobili zdjęcia, wpisy typu: "autor książki mistrzowie", czuć po prostu taką dumę. Tylko tak serio nie wiem z czego. Bo poza skopiowaniem biografii kogoś z Wikipedii, wysłania ją Jackowi, założenia Fanpage z 28 znajomymi wpisaniu sobie "autor książki" gdzie są 2-3 wpisy na krzyż, ostatni z lutego albo stycznia to nie jest żaden powód do chwały. To jest oszukiwanie samego siebie, że "ja się rozwijam". Gówno prawda niestety kochani.

Jest to smutny obraz ludzi z rozwoju osobistego - flanelowa koszula, sztuczny uśmiech and created success let's go! Muszę przeczytać nową rozwojową książkę!

Loonar

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 kwie 2018, 21:35

A jaką wiedzę ma się w wieku 20 lat? Tak jak napisałeś, fajnie, że coś robią. Niech zaczynają od małych biznesów, niech się uczą przydatnych rzeczy. Przydatnych rzeczy, tzn. czegoś co da im fachową wiedzę, żeby chociażby w jakimś stopniu być atrakcyjniejszym dla pracodawców bądź klientów, niż reszta rówieśników. Ale smutna prawda jest taka, że mając 20 lat, jeżeli ktoś nie poświęcił swojego czasu, to jedynym czym może się pochwalić to matura. Bo co innego może umieć 20 latek? Jaki biznes może założyć? Własnie kwiaciarnia, jakieś pranie dywanów itd. Później niech nabierze wprawy, zgromadzi kapitał w między czasie niech poszerza wiedzę i bierze się za coś nowego. Dopiero za kilka ładnych lat, niech bierze się za książkę o rozwoju, sukcesie i motywacji. O ile taki oczywiście nastąpi w jego życiu.

Kto jest na tyle naiwny, że sięgnie po książkę, 20 latka o "kołczingu"? Nie wspominając, że z wydaniem już będzie problem, ale można wyłożyć 5 tysięcy i zrobić to samodzielnie. Co on tam takiego napisze? Podstawy, które przeczytał z innych książek. A przykłady? Jakie przykłady przytoczy? Na czym to oprze? Jak zabrnie w samorozwoju osobisty, co jakby nie patrzeć jest dziedziną wiedzy, to zmarnuje tylko czas. Lepszym rozwiązaniem byłoby pójście na psychologię, jeżeli faktycznie go to interesuje i po jakimś czasie próba wyrobienia sobie nazwiska. Wychodzi na to, że na rozwoju osobistym może skorzystać tylko kołcz, gość w okolicach 40-stki, ze skończonymi studiami, jakimś biznesami, który wkłada młodym ludziom do głowy cytaty, powtarzane jak mantra i mami ich sukcesem. Nigdy nie byłem na takim szkoleniu, zawsze uważałem, że kołcz to ktoś, kto poklepie mnie po plecach za parę tysięcy i tyle mi to da. Ale może ktoś kto był, powie jaka tam jest średnia wieku?
W każdym razie mamy zniszczony rynek, jeżeli chodzi o młodych autorów, psychologię, kanały na yt itd. Nie żeby specjalnie mnie to dotyczyło w bezpośredni sposób, ale obstawiam, że może ktoś kto ma te 20 lat i trochę oleju w głowie, wejdzie na takie forum jak to i nie zrobi sobie krzywdy.

Kreaster

Gaduła

Gaduła

Rafael Indywidualista

Nieprzeczytany post19 kwie 2018, 23:11

A co sądzicie o nim o Rafaelu? Z tego co mi wiadomo to studiował kryptografię, w 2015 zakupił Bitcoiny, jako jeden z pierwszych w Niemczech miał sklep ze sprzętem sportowym, chyba rowerami, przewinął się w tym wątku. I tyle o nim wiadomo + te wyczyny sportowe. Też bardzo dużo mówi o innych przedsiębiorcach, a ani słowa praktycznie o sobie.

Co sądzicie? Ciężko coś o nim znaleźć tak mi się wydaje.

KAZIKGAZIK

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post20 kwie 2018, 10:10

Napisał książkę z Brianem Tracy też

Monster11

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post20 kwie 2018, 16:23

Kilka filmików o przedsiębiorczości miał ciekawych, ale dla mnie dużym minusem jest promowanie tego raka obecnego internetu czyli kryptowalut gimbusiarskich . Dla Jacka duży plus, że w ogóle o tym nie gada.

Bo kryptowalu na YouTube kojarzą mi się z takimi "asami" mądrości jak:

https://www.youtube.com/watch?v=FwzEkSSEgNg
https://www.youtube.com/watch?v=uSz--mJ3_fs&t=82s

Loonar

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 kwie 2018, 08:44

Kruszwil, to akurat jest kanał fake, trochę dla beki, trochę sprzedażowy koszulek itd. A co do kryptowalut, to akurat teraz to się kompletnie nie opłaca.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic