Interbank FX

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
21
21%
Poza paroma minusami są ok
27
26%
Przeciętny
25
25%
Mają wiele wad
10
10%
Stanowczo odradzam
19
19%
 
Liczba głosów: 102

Awatar użytkownika
omet
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 18 lis 2008, 13:40

Nieprzeczytany post autor: omet »

jak nie grasz to po miesiącu zabierają 50$ ,ale z tego co sie orientuje to oddają jak wpłacasz lub grasz dalej.


A ktos gra dużymi sumami w daytradingu? Ciekawi mnie czy nie przerywa gry w czasie danych itp jak oanda.?

robs
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 22 sty 2010, 03:05

Nieprzeczytany post autor: robs »

OK po rozmowie z supportem oddali ale

Jak dużo trzeba grać w miesiącu żeby znowu nie zabrali? Czy wystarczy na przykład jeden krótki trade.
radical material simplification

Awatar użytkownika
omet
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 18 lis 2008, 13:40

Nieprzeczytany post autor: omet »

wystarczy jeden lub jedna wpłata na 9month itp. ,tylko po co trzymać kasę u nich jak sie nie gra http://www.ibfx.com/Trade/Funding-Options

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.

InterBank FX pozwany za rzekome oszukiwanie klientów: http://forexmagnates.com/interbank-fx-a ... g-clients/

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Szanowni Państwo,

Chciałbym na bieżąco informuje o niektóre z fascynujących rzeczy, które dzieją się na IBFX i jak mogą one wpływać na swoje doświadczenia handlowego.

Jak zapewne jesteś świadomy, Grupa TradeStation nabył IBFX Grupa w listopadzie 2011. Zostało to poprzedzone nabyciem TradeStation przez Grupę Monex w czerwcu 2011 roku.

Celem tych przejęć jest pomóc zrealizować wizję Monex Grupy stać się prawdziwie globalną firmą świadczącą usługi finansowe. Obejmuje to konsolidację swoich wielu operacji forex w jedną grupę, zapewniając lepsze zaplecze handlowe i produktów dla naszych handlowców. Idąc dalej, IBFX będzie globalna marka forex dla Grupy Monex.

Z przyjemnością ogłosić, że jesteśmy teraz w stanie zaoferować nagradzaną platformę TradeStation klientów IBFX. Ponadto, mamy uruchomienie TradeStation ifx, oferując ogromną płynność i wielkie rozprzestrzenia się dla naszych klientów instytucjonalnych.

Monex Grupa ma kapitalizację rynkową w wysokości ponad 500 milionów dolarów USD, co stanowi znaczną stabilność finansową. Ze wsparciem z Monex, IBFX więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej skupić się na tym, co najważniejsze: twoje transakcje.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
MikeLD
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 13 lis 2008, 02:01

Re: Interbank FX

Nieprzeczytany post autor: MikeLD »

Ach, muszę tu trochę żali wywalić na IBFX.
Pstrykałem sobie u nich od dobrych 3-4 lat i coś tam napstrykałem na spory plus. W zasadzie to poza wymogiem ton papierów żeby konto było w pełni funkcjonalne (ktoś już narzekał na nich o wymogi w dokumentach), to nie miałem większych zastrzeżeń... może dlatego, że mi rosło :)
Kilka dni temu trafiłem na lukę EJ i na początku tej luki był mój stoploss... nie został zrealizowany, tylko ze 20pips dalej. Owszem, ktoś mi później tłumaczył, że oni nie gwarantują SL, ale to był dla mnie kubeł zimnej wody na łeb. Przecież można tak stracić wielką kasę, a później ktoś tylko wzruszy ramionami.
To podjąłem decyzję: spadam stąd. Opłata za przelew 25$ - luz.
Przelew przyszedł w 24h (do mBanku), ALE IBFX i/lub BANKI POŚREDNICZĄCE OBCIĄŻYŁY MI TEN PRZELEW DODATKOWO NA 8% KWOTY!!!
To jest zwykłe złodziejstwo, przestrzegam przed pochopnym wyborem IBFX.
Brokerzy którzy kiedyś mi się wydawali ok, teraz okazują się być złym wyborem... nie tylko spread się liczy.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Interbank FX

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

ok rozumiem Twoje rozgoryczenie i ból ale musisz miec swiadomosc ze zaden broker nie zagwarantuje Ci stop lossa...szczegolnie w luce... niestety..dlatego skoro dobrze Ci szlo to nie rozumiem po co zmieniasz brokera?
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Re: Interbank FX

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

To cie bardzo dziwnie pokasowali, albo kwota była tak niska ze 25USD zrobiło 8%.
Przelewałem od nich pieniądze na konta w EU, AU i USA i nie zauważyłem jakiegoś wielkiego
narzutu a 8% na pewno by mi się rzuciło w oczy.
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: Interbank FX

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Ale jeśli szło do jakiegoś Polskiego banku, który nie miał umów lub wygasły, albo ktoś nie podał pośredniak stosownie to czemu nie.. hajda przez Kajmany do Szwajcarii i dopiero potem hehe.. jeszcze jak z przewalutowaniem na PLN lol..
8% ?
To pokaż bankowi odbierajcemu przelew.. poznaj nadawce.. brokera popros odpbiorce jesli co innego to niech dochodza czemu tak.. bo to ew. ich wina.
To Twój pierwszy taki wiretransfer?
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
MikeLD
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 13 lis 2008, 02:01

Re: Interbank FX

Nieprzeczytany post autor: MikeLD »

Nie nie... 25$ to skasowali mnie na dzień dobry, to wiadomo bo jest tabela fee, ale po drodze banki wzięły dodatkowo 8%.

Teraz to już po ptokach, przebolałem i olewam temat. Infolinia mBanku mówi, że nic nie może, IBFX tłumaczy, że to banki pośredniczące. Przecież można było wysłać ten przelew przez wszystkie banki na planecie, pewnie bym musiał dopłacić.

A SL mi nikt nie zagwarantuje? tylko w XTB bywały obsuwy, poza tym AM mam sporo używane konto i nie ma problemu, tylko luki weekendowe chyba były poślizgi. Zdaje się w takim razie, że po 8 latach nie rozumiem zasady działania SL.

No i tak, to mój pierwszy wiretransfer z taką opłatą, poprzednio (chyba 2 razy) nie było żadnego obciążenia poza fee.

ODPOWIEDZ