Interbank FX

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
21
21%
Poza paroma minusami są ok
27
26%
Przeciętny
25
25%
Mają wiele wad
10
10%
Stanowczo odradzam
19
19%
 
Liczba głosów: 102

ulysse
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 05 gru 2009, 00:17

Nieprzeczytany post autor: ulysse »

Dzwonili do mnie wczoraj z IBFX z informacją że wprowadzają nowe regulacje CFTC od października, tzn. zmniejszają max. dźwignię do 1:50. Ciężkie czasy idą dla traderów, trzeba wracać z tej spekulacyjnej emigracji do kraju chyba :)

Awatar użytkownika
MikeLD
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 13 lis 2008, 02:01

Nieprzeczytany post autor: MikeLD »

Otworzyli oddział w Australii.
Lewar max 1:500 bez tych US regulacji. I tu jest Headging.

W zasadzie to musze ponarzekać na IBFX. Przeniesienie konta do Australii miało byc tylko kliknięciem, a w rzeczywistości musiałem słać tony skanów dokumentów. Zmieniłem dowód osobisty i adres zamieszkania, to dali mi tyle roboty, że kompletnie nie warto kilku dni poświęcać na mailowego ping ponga.
Każą nawet iśc do aptekarza żeby potwierdził na piśmie, że mój dowód wygląda autentycznie. Najbardziej upierdliwy broker ze wszystkich mi znanych.

Chyba nie polecam, właśnie ze względu na upierdliwe i długie procedury przy każdym kroku. Nawet rejestracja karty visa jest potrzebna i trwa, bo dodatkowo chcą wyciąg z konta z tej karty. Przeginka lekka.

polterge
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 gru 2009, 21:04

Nieprzeczytany post autor: polterge »

...zdaje sie ze to co chcialem napisac, juz bylo.

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

MikeLD pisze:Otworzyli oddział w Australii.
Lewar max 1:500 bez tych US regulacji. I tu jest Headging.

W zasadzie to musze ponarzekać na IBFX. Przeniesienie konta do Australii miało byc tylko kliknięciem, a w rzeczywistości musiałem słać tony skanów dokumentów. Zmieniłem dowód osobisty i adres zamieszkania, to dali mi tyle roboty, że kompletnie nie warto kilku dni poświęcać na mailowego ping ponga.
Każą nawet iśc do aptekarza żeby potwierdził na piśmie, że mój dowód wygląda autentycznie. Najbardziej upierdliwy broker ze wszystkich mi znanych.

Chyba nie polecam, właśnie ze względu na upierdliwe i długie procedury przy każdym kroku. Nawet rejestracja karty visa jest potrzebna i trwa, bo dodatkowo chcą wyciąg z konta z tej karty. Przeginka lekka.
Bzdura totalna. Miałem konta w USA i otworzenie nowych to było kliknięcie.
Przysłali mi maila w którym chcieli moje papiey ale skierowałem ich do
biura w USA i było po sprawie, po 10min miałem konto i otworzyłem 3 kolejne
bez żadnych problemów. Może trzeba było najpierw zapytać lub może porozmawiać
na chacie z IB ??? Są mili i pomocni, nie miałem żadnych problemów z nimi.
Jak do tej pory są jedynym brokerem, który akceptuje moje EA bez żadnych
problemów.
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
michael7
Gaduła
Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34

Nieprzeczytany post autor: michael7 »

Czy oni są tylko brokerem, czy mają też pozwolenie na wykonywanie działalności bankowych. Chodzi mi o to, czy jest to tak samo jak w przypadku Dukascopy, który jest pewnego rodzaju hybrydą.
Trade what you see, not what you think!

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Dziwne, ale niektóre automaty u nich w ogóle nie chcą na tej platformie wytarować, mimo braku jakiegokolwiek komunikatu w dzienniku czy strategiach?!
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
szarki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:38

Nieprzeczytany post autor: szarki »

Po założeniu konta na IBFX AU dostałem taką wiadomość:

Thank you for submitting your application. We received the copy of your government issued photo ID; however, the copy was not a certified copy. The copy of this document must be certified as a true copy by an authorized official, such as one listed in the document below. Please follow the link below for information on how to obtain an acceptable certified copy of your documents.

http://www.ibfx.com.au/Content/Forms/AU ... cedure.pdf

jak mam to zrobić przecież nie pójdę do "Police officer " jak piszą i poproszę żeby poświadczył że dowód jest prawdziwy (skoczy się to pewnie badaniem alkomatem) :lol:

Czy może dać sobie siana i założyć konto na IBFX US bo tam chyba nie ma takich pomysłów przy zakładaniu konta

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Możesz iść do notariusza. Koszt potwierdzenia dowodu to ok. 5-10zł i trwa 5min.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

robs
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 22 sty 2010, 03:05

Nieprzeczytany post autor: robs »

Przyznam że nie handlowałem u nich przez jakiś czas i dzisiaj zaglądam i wyparowało z konta $100. O co tu chodzi? Tak sobie wzięli za nieaktywność?
radical material simplification

ODPOWIEDZ