HotForex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
33%
Poza paroma minusami są ok
2
11%
Przeciętny
6
33%
Mają wiele wad
1
6%
Stanowczo odradzam:
3
17%
 
Liczba głosów: 18

jackub

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

aniacfiszan pisze:Nie na każdym pamm tak jest . Są pammy gdzie wszystkie zlecenia są z sl i to bez gridu itp., stały wolumen, a floating jest często na plusie.
Rzeczywiście tak jest AniuCF, dlatego podałem te dane pierwszej najlepszej trójki aby zwracać na ten fakt uwagę...
Bo chyba nie wszyscy zdają sobie z tego sprawe

A jak rozlicza sie opłaty za prowadzenie konta w przypadku ujemego (czasami MOCNO) float'u??
widzę tam 15% od zysku .... oczywiście z zamknietych zleceń, czy otwarte zlecenia zamyka sie na koniec okresu rozliczeniowego? Te ujemne też?
A jak psychicznie przeżyc wycofanie się z konta mając taki duzy ujemny float (a zdarza się że trzeba)? Domyślam sie że nie ma takich odwaznych, nikt chyba nie brał takiego scenariusza pod uwagę zakładając konto i widząc tysiące procentów zysku?
Ludzie widzą co chcą widzieć, odrzucają te fakty które są dla nich niewygodne, ale nie oznacza to że owe fakty nie istnieją i nie oddziaływują.
Nie moge sie oprzeć wrażeniu, że ten rodzaj tradingu ( o ile mozna to w ogóle nazwać tradingiem) jest pułapką dla osób leniwych ale "chciwych", nie obrażając nikogo ... no bo procenty zysku robia wrażenie

Czy istnieja statystyki ile osób (poza zarządzającymi owymi kontami) naprawdę na nich zarabia systematycznie?
Nie chcę być postrzegany jako przeciwnik PAMM,mam swoje doświadczenia z tego typu grą, ale wyrosłem już dawno z social tradingu. Odebrałem swoja nauke i sam za nią zapłaciłem .... moja konkluzja jest taka, czas jest najcenniejszym z kapitałów, jest kapitałem NIEODNAWIALNYM więc nie marnujcie go...

Miłego weekendu ....

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Pamm w hf rozliczaja się automatycznie i korzystnie dla inwestora bo nie jest tak że zarządzający weźmie swoje wynagrodzenie jak floating jest na minus lub na minus tak że nie nastąpiło jeszcze odrobienia ewentualnej straty z poprzedniego miesiąca. Może nie do końca dobrze to tlumacze, ale zamysł chyba jest zrozumiały. Co do pamm i inwestowania w to co ma najwięcej na słupkach zysków to faktycznie racja. Trzeba patrzeć na floating jaki max wolumen jest otwierany w stosunku do kapitału i czy nie ma gridu i martyngalu. Bardzo ciężko znaleźć coś stabilnego co ma stale niezmienne zasady i zawsze sl.

marcin48623
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 paź 2013, 19:24

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: marcin48623 »

Informacje dostalem ze odpalili platforme webowa. Ktos mial juz okazje testowac?

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

jak dla mnie dziala ok. na realu robilem tylko analize i pare testow. transakcje narazie na demo. wiadomo, najlepsze jest to ze masz wszystko gdziekolwiek sie zalogujesz.

rybus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2014, 20:03

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: rybus »

a ta webowa to ich autorska jakas czy od mety?

kamiecfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2014, 09:47

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: kamiecfx »

jak się loguje to interfejsem przypomina mt4. Ogolnie dość sprawnie działa i plus taki ze w pracy mogę spokojnie korzystać a nie tylko na tel siedziec

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

rybus pisze:a ta webowa to ich autorska jakas czy od mety?
Od mety. natomiast kazdy broker moze ma mozliwosc dodawania cos od siebie. nie wiem

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

bartek1916 pisze:
rybus pisze:a ta webowa to ich autorska jakas czy od mety?
Od mety. natomiast kazdy broker moze ma mozliwosc dodawania cos od siebie. nie wiem
Jak znam MQ to raczej wątpię... ;)

http://www.metaquotes.net/en/metatrader4/web-trading
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

czyli z tego wynika, ze kazdy broker ktory posiada w ofercie WebTrader to u kazdego jest dokaldnie to samo :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

bartek1916 pisze:czyli z tego wynika, ze kazdy broker ktory posiada w ofercie WebTrader to u kazdego jest dokaldnie to samo :)
Niekoniecznie. MQ wprowadziło WebTradera bodajże dopiero w zeszłym roku, podczas, gdy wielu brokerów zaczęło tworzyć swoje WT dużo wcześniej kiedy nawet MQ tego nie planowało. Daleko nie trzeba szukać, bo np. mForex czy XTB mają swoje webowe platformy. Czy lepsze/gorsze nie oceniam - ale na pewno ciut inne :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ