HFT Brokers - nowy polski broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

JAREK67 pisze:
raposo pisze:Najlepiej skontaktuj się bezposrednio z obsługą HFT (działem IT) w tej sprawie.
Pewnie tak zrobię jeśli sytuacja pozostanie bez zmiany. Nie jest to jednak odosobniony przypadek podawania różnych błędnych wartości przez brokerów. Podobną sytuację opisałem w wątku Admirala. Po 2 tygodniach naprawili swój błąd. Konsekwencją takiej dezinformacji mogą być "nieplanowane" wyższe straty. Ponieważ zjawisko nie dotyczy z pewnością tylko mnie dlatego upubliczniam ten przypadek i liczę na szybką reakcję.
Wysłałem maila, rozmawiałem przez telefon.
Chwilowo bez efektów :cry:

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

JAREK67 pisze:
raposo pisze:Najlepiej skontaktuj się bezposrednio z obsługą HFT (działem IT) w tej sprawie.
Pewnie tak zrobię jeśli sytuacja pozostanie bez zmiany. Nie jest to jednak odosobniony przypadek podawania różnych błędnych wartości przez brokerów. Podobną sytuację opisałem w wątku Admirala. Po 2 tygodniach naprawili swój błąd. Konsekwencją takiej dezinformacji mogą być "nieplanowane" wyższe straty. Ponieważ zjawisko nie dotyczy z pewnością tylko mnie dlatego upubliczniam ten przypadek i liczę na szybką reakcję.
Jarku dziękujemy za czujność, nie jest to błąd konfiguracyjny, ale rzeczywiście wygląda na to, że da się ustawić parametry bardziej intuicyjnie. Przy najbliższej zmianie specyfikacji dorzucimy również tę zmianę.

-- 13 kwie 2015, 08:13 --
MarioDM pisze:Rozumiem, że na wszystkich instrumentach w tym pakiecie można grać na krótko za wyjątkiem akcji polskich ?
Z przyjemnością odpowiadamy, że od piątku nasi inwestorzy mają możliwość krótkiej sprzedaży również na polskich akcjach.
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

To dobrze, że można już grać na krótko na polskich akcjach. To ma sens.

Z kontem Squaber już OK. Dane dostępowe zostały wysłane na maila.
Mam z tym pewien problem bo na konto mailowe, z którego ciągle korzystam założyłem demo i póxniej zakładajac konto aby móc korzystać z promocji musiałem założyć na inny mail, z którego niemal nie korzystam. Pytałem się juz swojego opiekuna konta i aby móc korzystać ze zniżki spreadu nie mogę zmienić maila.
Po prostu bede musiał częściej zaglądać na tamto konto mailowe.
Co do Squaber to lukam własnie na nie i chyba nie widze wszystkich obiecanych instrumentów. Nie ma indeksów : greckiego, indonezyjskiego i malezyjskiego. Poszukam jeszcze , ale jak na razie ich nie zlokalizowałem.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 13:15 przez MarioDM, łącznie zmieniany 2 razy.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10020
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MarioDM pisze: W pokoju inwestora w zakładce Poczta jest info, że aby aktywować to nowe konto musze kliknąć w podany link.
Klikam i ... lipa. Wyskakuje mi strona z napisem : "Połączenie nie jest prywatne." Wysłałem im info w tej sprawie.
Spróbuj z innej przeglądarki i upewnij się, że przy adresie strony połączenie jest bezpieczne/zaufane/szyfrowane.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

MarioDM pisze:To dobrze, że można już grać na krótko na polskich akcjach. To ma sens.

Z kontem Squaber już OK. Dane dostępowe zostały wysłane na maila.
Mam z tym pewien problem bo na konto mailowe, z którego ciągle korzystam założyłem demo i póxniej zakładajac konto aby móc korzystać z promocji musiałem założyć na inny mail, z którego niemal nie korzystam. Pytałem się juz swojego opiekuna konta i aby móc korzystać ze zniżki spreadu nie mogę zmienić maila.
Po prostu bede musiał częściej zaglądać na tamto konto mailowe.
Co do Squaber to lukam własnie na nie i chyba nie widze wszystkich obiecanych instrumentów. Nie ma indeksów : greckiego, indonezyjskiego i malezyjskiego. Poszukam jeszcze , ale jak na razie ich nie zlokalizowałem.
Z konta mail , z którego nie korzystasz ustaw sobie przekierunkowanie wszystkiego na konto właściwe i po problemie.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

andrzej-sk pisze: Z konta mail , z którego nie korzystasz ustaw sobie przekierunkowanie wszystkiego na konto właściwe i po problemie.
Myslałem o tym, ale ... tam przychodzi cała masa spamu. Lepiej jednak po prostu zajrzę tam raz na tydzień.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

MarioDM pisze:
andrzej-sk pisze: Z konta mail , z którego nie korzystasz ustaw sobie przekierunkowanie wszystkiego na konto właściwe i po problemie.
Myslałem o tym, ale ... tam przychodzi cała masa spamu. Lepiej jednak po prostu zajrzę tam raz na tydzień.
a nie ma tam możliwości przekierowania poczty ale tylko tej , która przychodzi od określonego nadawcy? Albo ustaw sobie tam białą listę i dodaj tylko jeden adres nadawcy i po spamie.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

andrzej-sk pisze:
a nie ma tam możliwości przekierowania poczty ale tylko tej , która przychodzi od określonego nadawcy? Albo ustaw sobie tam białą listę i dodaj tylko jeden adres nadawcy i po spamie.
Dzięki za sugestię. Sprawdzę czy jest taka mozliwość.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

dioor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2012, 13:38

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: dioor »

Czy na HFT na krótkich pozycjach na Akcjach płacą swapy czy pobierają?
Only the Best Trance Music-A State of Trance

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10020
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

dioor pisze:Czy na HFT na krótkich pozycjach na Akcjach płacą swapy czy pobierają?
Zazwyczaj na CFD w obie strony swapy są ujemne. Podobnie jest w HFT. Pełna lista punktów swapowych w tabeli:
Equity NDD - http://www.hftbrokers.pl/wp-content/upl ... EQUITY.pdf
Squaber - http://www.hftbrokers.pl/wp-content/upl ... QUABER.pdf
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ