HFT Brokers - nowy polski broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10018
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie ma tego złego... Podczas ostatnich danych z rynku pracy w Australii lepiej weszła mi pozycja na koncie Live (zaliczone TP) niż na demie (parametry identyczne) :). Dane to zawsze "szczypta" loterii.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

lumierish
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 12 maja 2014, 14:45

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: lumierish »

U mnie na 45 pipsów poślizg na otwarciu na NFP z Australii:)...4 sek. po pełnej godzinie. Szczęście, że ruch był kontunuowany. Ale jak mi otworzyło to przez pewien czas drżała pikawa - bo od razu byłem na sporej stracie. Ale to splot szczęśliwych okoliczności akurat nie tylko niezłych danych stamtąd. Ogólnie AUD dojrzewał do odreagowania.

-- 17 kwie 2015, 13:40 --

W ubiegły piątek na danych z Kanady (payrolls) - otwarcie po podobnym poślizgu na szczycie świeczki i powrót w stratę.

Ogólnie to robotero nie działa tak jak powinno. Ewidentnie widać, że my-klienci detaliczni "wchodzimy" na końcu.. i tylko czasami szczęście, że zrobi się minimalny zysk zamiast straty, tak jak na ostatnich payrollsach z Australii.

A szkoda...:(


I ogólnie sama polityka realizacji zleceń w kluczowym momencie nie jest dla mnie jasna. Podobno mają jakiś "algorytm" z dostawcami płynności, który "losuje", które zlecenia wchodzą wcześniej...a które później (z robotero wychodzą wielowątkowo, czyli, że niby w jednym momencie - ale to jeszcze połowa drogi podobno..:). Wiadomo, że po drugiej stronie u dostawców płynności jest określony wolumen przy określonych cenach...i w takich newralgicznych momentach jak publikacja danych "losowanie" poprzez algorytm, które "loty" najpierw, a które..trochę potem się zrealizują..do końca mi się nie podoba. Oczywiście to "trochę" - to i tak ta sama chwila;) - Ale ze względu na to, co napisałem wyżej...ma znaczenie czy moje wyjdzie wcześniej czy....milisekundę później.


Apel:

Pasowałoby, aby ktoś wtajemniczony z samego HFT Brokers wypowiedział się szczegółowo na ten temat - jak to dokładnie wygląda.. Czyli w jaki sposób przebiega "losowanie" naszych zleceń podczas publikacji?..;)

magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

lumierish pisze:U mnie na 45 pipsów poślizg na otwarciu na NFP z Australii:)...4 sek. po pełnej godzinie. Szczęście, że ruch był kontynuowany. Ale jak mi otworzyło to przez pewien czas drżała pikawa -
Niestety tak samo otwarta pozycja zamknięta na + ale otwarcie po 2/3 świecy ( po 30p) - szkoda .. moze to zależy czy ktoś sadzi 0,1L a inny 1L.

A Kanada ( NFP) masakra ( strata) na Live trading ( demo) również strata strasznie ...wiecie jak otwarcie sam dół- tu doszukuje sprytu HFT ponieważ po szerokim buuuuuuu na czacie sprawę komentowano przy livetrading ( dane ze Szwecji) w ten deseń że to "wszyscy tylko nie my" ( przy danych z CAD to nie pierwsza taka akcja - otwarcie na końcu świecy) ...i tak myślę przy stopach % postarają się .... jak to nasz Prezydent mawia " Morzna ... marzna " :) i to przy takich danych otwarcie na samym czubie ( samiuśki początek świecy) :) no i da się.... da tylko żeby nie rozpieszczać naszych klientów ....
Mimo wszystko jestem "Za" takimi rozwiązaniami (robotero) usprawniającymi handel tylko nie trzeba się rzucać na każde dane - na pewno jest to co wyróżnia naszego brokera in + miedzy innymi brokami tylko niech trzyma jakość/ speed :)

Robczan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:45

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Robczan »

A Kanada ( NFP) masakra ( strata) na Live trading ( demo) również strata strasznie ...wiecie jak otwarcie sam dół- tu doszukuje sprytu HFT ponieważ po szerokim buuuuuuu na czacie sprawę komentowano przy livetrading ( dane ze Szwecji) w ten deseń że to "wszyscy tylko nie my" ( przy danych z CAD to nie pierwsza taka akcja - otwarcie na końcu świecy) ...i tak myślę przy stopach % postarają się .... jak to nasz Prezydent mawia " Morzna ... marzna " :) i to przy takich danych otwarcie na samym czubie ( samiuśki początek świecy) :) no i da się.... da tylko żeby nie rozpieszczać naszych klientów ....
Mimo wszystko jestem "Za" takimi rozwiązaniami (robotero) usprawniającymi handel tylko nie trzeba się rzucać na każde dane - na pewno jest to co wyróżnia naszego brokera in + miedzy innymi brokami tylko niech trzyma jakość/ speed :)
Ktoś zrozumiał ten "wywód"?

magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

Eeeee no przesadzasz... myśę, ze każdy kto regularnie uczestniczy w live trading w HFT i gra przez robotero... ..

enderius
Gaduła
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: 09 lip 2011, 09:18

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: enderius »

Sądzę że tak skoro HFT jest zarejestrowane w PL ale chcę się upewnić a mianowicie czy HFT wysyła pit 8c ?
Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć.-Albert Einstein

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10018
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

enderius pisze:Sądzę że tak skoro HFT jest zarejestrowane w PL ale chcę się upewnić a mianowicie czy HFT wysyła pit 8c ?
Jak najbardziej. Taki obowiązek ma kazdy polski dom maklerski.

EDIT:
Informacja dla osób, którym nie odpowiada brak Trailing Stopa wbudowanego w MT4. Wszystkim traderom, którzy otworzyli rachunek rzeczywisty w HFT Brokers przez naszą stronę wyślemy zestaw przydatnych w handlu narzędzi w którym jest m.in. EA do zarządzania pozycjami, w tym też TS. Wystarczy napisać do mnie maila lub wyśłać PW ze swoim adresem ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

Witam
Czy jest ktoś .... może podać kurs otwarcia audusd w robotero oczywiście w konto real - przy danych dziś w nocy NFP z Australii i jaki mieliście poślizg.
Otwarcie po 3:30:3s...?

arnie600
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 09 gru 2011, 07:34

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: arnie600 »

traderzy dla traderow hehe niskie spready sa i trzeba to sobie jakos zrekompensowac np poslizgiem x3 wartosc stoploss, active ndd czyli model mm sl powinien wejsc w punkt, zamykaja i otwieraja zlecenia jak chca reklamcja to lipa nie racza odpisac nawet, musza zarobic na swoich szpecow fibo sribo team magic blogow, nazywajac ich
"ekspertami" zwracajcie uwage na poslizgi bo jak na eur/usd takie maja to ciekawe jak na innych parach, na najspokojniejszym rynku caly czas sa poslizgi, pol gazety prezes mowi o uczciwosci a tu lipa, marketingowy bełkot, ładny gajerek tu nie pomoże, a podawanie ze ktos mial na demie otwarte i na realu i mu gorzej weszlo na demie to niech lepiej napisze ktos postronny a nie osoby zwiazane z brokiem. :D proponuje nowa nazwe dla broka High Slippage Brokers skrot HST nawet ladnie brzmi hehe. Pozdro

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Od 14:30 platforma MT4 co jakiś czas zwiesza mi się. Korzystam z niej od dwóch miesięcy i do tej pory tego nie było.
Czy tylko mnie się to dzieje, czy tez moze komuś jeszcze ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ