Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Robczan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:45

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Robczan »

kupidyn pisze:To przechodzę do pytania, które miałem wcześniej: jeśli chciałbym kiedyś przyjść popatrzeć na grę w tjs, to wystarczy wcześniejsze umówienie się?
Nie musisz się nawet umawiać, po prostu wchodzisz i uczestniczysz. Naprawdę dużo można się nauczyć. Ostatnio był Trader21, to było zajebiste spotkanie, chociaż akurat tym razem nie było mnie osobiście:)

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

po prostu przychodzisz .. piatki sa wolne dla wszystkich ..
przychodzisz z buta przybijasz piatki wszystkim i to wszystko
nikt Cie o nic nie bedzie pytal ..

Jesli kogokolwiek sie spytasz w calej historii TJSu zawsze tak było
Dlatego tyle osob ktore były na TJS broni TJSu i dementuje bzdury pojawiajace sie tutaj

czym ryzykujesz sprawdz

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

cromwell78 pisze:Dlatego tyle osob ktore były na TJS broni TJSu i dementuje bzdury pojawiajace sie tutaj
Ja np nigdy nie byłem a bronię ponieważ naprawdę trudno mi zrozumieć skąd tyle jadu w waszą stronę skoro robicie coś za free i dzielicie się za FREE a tu jeszcze problem... pisze do tych wszystkich którzy uważają że Rafał to ściemniacz - weźcie się zastanówcie i przemyślcie swoje życie bo problemem jest WASZE podejście a nie otoczenie zewnętrzne (tjs, itp)

Pozdrawiam ;)

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Strasznie to jest wkurzające, że Rafał, który stworzył coś, co jest niebywałym ewenementem w środowisku traderskim, gdzie tak wielu za friko zyskało wiedzę, inspiracje czy nawet przyjaciół i na co wydał całą masę prywatnej kasy, teraz musi się tłumaczyć przed anonimowymi frustratami

Awatar użytkownika
AdamG
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 15 sie 2011, 11:41

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: AdamG »

nieudacznik pisze:Strasznie to jest wkurzające, że Rafał...teraz musi się tłumaczyć przed anonimowymi frustratami
E tam, get use to it:) Wałęsa też musi się tłumaczyć. Neil Armstrong też nie był na księżycu. Tusk to zdrajca itd. Tacy są ludzie...nie tylko w Polsce

To tak ku pokrzepieniu serc. Keep it up Rafał i wyluzuj. Nie pokonasz ludzkiej...yyy nieuprzejmości
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 16:19 przez AdamG, łącznie zmieniany 1 raz.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

AdamG pisze:
nieudacznik pisze:Strasznie to jest wkurzające, że Rafał...teraz musi się tłumaczyć przed anonimowymi frustratami
E tam, get use to it:) Wałęsa też musi się tłumaczyć. Neil Armstrong też nie był w kosmosie. Tusk to zdrajca itd. Tacy są ludzie...nie tylko w Polsce

To tak ku pokrzepieniu serc. Keep it up Rafał i wyluzuj. Nie pokonasz ludzkiej...yyy nieuprzejmości
Ja tylko przypomne koledze, że jeden z wyznawców TJS wyzywał resztę "biedaków" od Ubeków z KOD ;). Tak że radze koledze ostrożnie dobierać argumenty ;). Z którymi jak najbardziej ja się zgadzam :). Bo może się okazać, że kolega też jest "biedakiem" nawet o tym nie wiedząc.

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Pablo90 pisze:Niech ktoś mnie uświadomi. 16 stron tego wątku pomijając wycieczki osobiste (w sumie jak to pominiemy to niewiele zostanie), dotyczy tego, że TJS nie dostaje pieniędzy w modelu prowizyjnym za działania marketingowe, tylko jako stałą miesięczną opłatę? Wcześniej już o to zapytałem, ale nikt nie odpowiedział.
Dla mnie wygląda to tak (jeśli się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu):

IB -> działania marketingowe na rzecz brokerów -> wynagrodzenie zazwyczaj uzależnione od obrotu naliczane od razu
TJS -> działania marketingowe na rzecz brokerów -> wynagrodzenie miesięczne stałe

I teraz dlaczego pierwsza opcja to patologia i pasożyty, a druga jest super cacy? Jak dla mnie różnica jest subtelna, ale może coś pominąłem?

PS. I nie chodzi mi o to, że taki sposób finansowania TJS jest zły (skoro uczestnicy są tego świadomi), chodzi tylko o to, że nie wydaje mi się, aby IB było czymś złym? A nazywanie IB pasożytami i nierobami to chyba gruba przesada.
Trading Jam działa jako IB u brokera XM, XTB i BossaFX. U brokera XM nie ma innego modelu jak prowizja od obrotu klienta, co jest potrzebne aby klient został przypisany pod np XM? Dane pacjenta, czyli numer konta MT4 i mail, a te dane klient podawał podczas rejestracji na stronie tradingjam.pl

Widzę, że znowu szalejesz kolego zaorski, udało się wszystko z managerem zmienić, ale ślady zawsze zostają, ja mam informacje z datą wstecz i tego się trzymam. Mościcki z grupy trading jam pracuje jak IB z XM. Nazywają innych pasożytami, żeby pokazać że oni są lepsi, taki model działania.

To co wcześniej: Rzucam wyzwanie, to samo co wy robicie od jakiegoś czasu. TRADING JAM WIDZISZ TE INFORMACJE? LEPIEJ IGNOROWAĆ je I PISAĆ O CZYM INNYM

Zaorski i reszta grupy trading jam, proszę pokazać jak tradujecie, najlepiej od tego wtorku aż do końca miesiąca. Chat z video w realnym czasie, pokażcie innym jak otwieracie i zamykacie pozycje na swoich realnym kontach, pokażcie ile bogacze zarabiają w ciągu jednego miesiąca.

Depozyt minimum 500 000 PLN, przecież dla was to mała kwota, niech bieda zobaczy jak zarabia grupa trading jam i cała Polska, tylko proszę nie podłączać konta od brokerów z którymi współpracujecie, bo tam może być akcja demo, a widzimy real... POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ!

Awatar użytkownika
AdamG
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 15 sie 2011, 11:41

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: AdamG »

Cblondyn pisze: ...radze koledze ostrożnie dobierać argumenty ;). Z którymi jak najbardziej ja się zgadzam :). Bo może się okazać, że kolega też jest "biedakiem" nawet o tym nie wiedząc.
:564: :d

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Widze kowal Twoje Informacje :) tylko ze zacznijmy od wyjasnienia Twoich podłych kłamstw

To jak :) wyjasnisz je czy nadal bedziesz kłamał .. zadzwon sobie do XM i spytaj..
ze TJS postawil warunki bez IB...

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

kowal29 z całym szacunkiem, ale co ma to jak grają do tego, czy są IB czy nie? Rozumiem, że oskarżasz brokera XM o udostępnianie prywatnych danych? Wydaje mi się, że trochę Cię z tym poniosło. Takie pytanie, czy Ty może pisałeś coś kiedyś o szkoleniowcu Patryku K.? Czy mi się coś pomyliło?
Dalej nie rozumiem, dlaczego IB miałoby być w jakiś sposób "złe", ale tutaj chyba jednak pozostanę przy swoim zdaniu.

ODPOWIEDZ