Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Wszystko jest do udowodnienia
a ty kłamiesz ...

-- Dodano: 03 sty 2017, 17:27 --

PAblo9 dla mnie IB jest złe po pierwsze dlatego ze sami krytykujemy ten model
Po drugie ze wyszedłbym na hipokryte a nie jetem nim

Kowal gada bzdury i w łatwy sposob to udowodnie jesli Tylko ten tchórz kowal
nie będzie sie krył za forum internetowym :)

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

kowal nagryzmolił:

"Trading Jam działa jako IB u brokera XM, XTB i BossaFX. U brokera XM nie ma innego modelu jak prowizja od obrotu klienta, co jest potrzebne aby klient został przypisany pod np XM? Dane pacjenta, czyli numer konta MT4 i mail, a te dane klient podawał podczas rejestracji na stronie tradingjam.pl

To co wcześniej: Rzucam wyzwanie, to samo co wy robicie od jakiegoś czasu. TRADING JAM WIDZISZ TE INFORMACJE? LEPIEJ IGNOROWAĆ je I PISAĆ O CZYM INNYM"


Stary, ale nie można rzucać takich oskarżeń tylko dlatego, że tak Ci się wydaje. To jest nieprzyzwoite, nie dziw się, że Rafał dostał piany. W jaki sposób ma udowodnić, że nie jest wielbłądem? A ja akurat to sobie sprawdziłem w jednym z tych miejsc i dziwnym trafem jest tak jak podaje to TJS. Gdzie indziej nie mam takiej możliwości, ale ja osobiście wątpliwości nie mam. A cóż to za wyzwanie rzucasz? Wyzwanie jest wtedy, gdy Ty i Rafał gracie przez jakiś czas na koncie tak jak chcesz 500k, każdy z was deponuje na przykład po 100k w jakiejś kancelarii i ten co wygra tę kasę dostaje. Wtedy to jest wyzwanie, a to co piszesz, to są przedszkolne przezywanki

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Ja chyba ostatni raz powiem tak, nawet jak jeden i drugi powiedzą, że jestem debil i tępak.

Nie wiem jak jest na prawdę, mało tego, nawet wyrok trzech sądów osimiu instancji nie wyrobi u mnie pewnego przekonania.

Nie jestem żadnym innym kontem kowala jak zasugerował Rafał.
Faktycznie w jednym zdaniu napisałem, że okazało się, że TSJ jest hipokrytą bo krytykują IB a sami są IB, ale to przejęzyczenie się, tak ja pisałem kilka razy wcześniej, są większe szanse, większe prawdopodobieństwo według mnie, że są IB. Jak jest na prawdę to nie mam pojęcia. Wypowiadam tylko moje własne odczucia nie oparte na żadnych twardych danych.

Może jestem już stary dziadek, ale po prostu nie wierzę w takie dobre serca charytatywne TJS, w piękny uczciwy charytatywny świat giełdy, fx, świat, gdzie wszyscy tak pięknie dzielą się wiedzą, i prawie pieniędzmi. Tym bardziej jeśli ktoś współpracuje z kasynami, które nie kojarzą się z pięknymi charytatywnymi ideami, a raczej z orżnięciem hazardzisty z kasy, bezlitośnie.
Nie wypowiadam kłamstw ani prawd, mówię, nie wiem jaka jest prawda, ale według mojej zerowej wiedzy na temat TJS i kowala, z większym prawdopodobieństwem kowal ma racje.
Może faktycznie lepiej było się nie odzwywać, bo jeśli nie mam racji a TJS są dobre serduszka to nie potrzebnie robi się im szkodę, no ale jak wszysscy wiedzą dyskusja jest tak pasjonująca, że człowieka korci aby się odezwać.

Najlepiej jakby Kowal przedyskutował z jakim radcą prawnym jak tu zrobić, żeby udowodnić w sądzie swoje racje, ale żeby też nie dostali za ostro po dupie osoby, które wynieśli od brokerów i kasyn te Twoje informacje. A jak okaże się, że da się to zorganizować to szybko do sądu z TJS i będzie spokój.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 17:10 przez juszjuszmilion, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

grzegorzx7
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 10 maja 2016, 12:03

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzx7 »

kowal29 pisze: Coś pisałeś,że możemy dać sobie po mordzie, przykro mi ale ja kobiet nie bije.
To Zaorski jest kobietą ???
Ciekawe rzeczy opowiadasz.
kowal29 pisze: Nie martw się, mnie stać na najlepszego adwokata, zarobiłem dużo więcej przez te lata niż wasza grupa trading jam
To też ciekawe skąd wiesz ile zarobiła cała grupa trading Jam ?

Skoro z Ciebie taki mistrz foreksu i zarobiłeś więcej niż grupa Trading Jam to może pokaż jak to się robi ?
Ja i pewnie wielu innych chętnie zobaczyłoby jak wymiatasz.

Proszę pokaż jak tradujesz, najlepiej od tego wtorku aż do końca miesiąca. Chat z video w realnym czasie, pokaż innym jak otwierasz i zamykasz pozycje na swoich realnym koncie, pokaż ile bogacz taki jak Ty zarabia w ciągu jednego miesiąca.

Depozyt minimum 500 000 PLN, przecież dla Ciebie to mała kwota, niech wszyscy zobaczą jak zarabia mistrz foreksu kowal29 i cała Polska.POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ!

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Nowy123 pisze:
kowal29 pisze:jakub.moscicki@tradingjam.pl mail który mają podany dla partnerów na swojej stronie, sprawdziłem w bazie i jest aktywny jako IB, tyle mam do powiedzenia. Jak ktoś z was ma bardzo dobre kontakty z managerem to może to sprawdzić.Pomyśl troche leszczu i nie rejestruj kont z firmowego maila. Udowodnić to możesz tym ciemnym z grupy, wałuj dalej i atakują innych IB a sam polecaj, świetny sposób i usuń ze swojej strony miejsce w którym trzeba podać swój numer konta, bo się ośmieszasz leszczu, tylko idiota nie zauważy do czego wam potrzebne numery kont MT4...Wcześniej polecali innych brokerów, a jak nie poszło to pisali, że to oszuści.

Pablo nie bój się tego leszcza, bo to co ja pisze jest w 100% prawdą i dość łatwo to można zweryfikować.

Uwaga zaraz guru IB odpisze,zacytuj ładnie wiadomość i wrzuć swoje wypociny, może ktoś uwierzy.

Jeszcze raz żegnam i życzę szczęścia w nagonce nowych jelonków.

Ty Ibeku czy tam szkoleniowcu ale masz ból dupy :lol: :lol: :lol: :lol: ze Ci mniej pieniedzy do kasy wpada :lol: :lol: :lol:

Leszczu leszcz leszcz i tylko leszcz Ty wiesz kto to leszcz w ogole jeśli w kierunku Rafal leszczu piszesz, jesli nie wiesz to zobacz w lustro to sie dowiesz :), bo chyba definicji leszcza nie znasz :lol: :lol: :lol: :)


a teraz wszystkim ładnie sie napisz które to szkolenia sprzedajesz lub pod jakim ibekiem jesteś :lol: :lol: :lol: możesz podać swoja ofertę :) z promocyjna ceną :lol: :lol:

Kowal dalej ma bul dup..y :lol: :lol: :lol:

kowal i dowody
:lol: :lol: :lol:

-- Dodano: wt 03-01-2017, 20:01 --
grzegorzx7 pisze:
kowal29 pisze: Coś pisałeś,że możemy dać sobie po mordzie, przykro mi ale ja kobiet nie bije.
To Zaorski jest kobietą ???
Ciekawe rzeczy opowiadasz.
podobno Kopernik tez był kobieta, a frustrat będzie dalej szczekał :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

szmer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 01 paź 2014, 22:21

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: szmer »

Jasne, ze Zaorski jest kobieta, Marysia po prostu juz nie moze czytac tych idiotyzmow i ja sie jej nie dziwie. Poza tym wiesz kowal, ze u broka 500 k jak wplacisz i cos sie stanie to niestety ,ale tylko odrobine odzyskasz,wiec nie jest dobrze narazac swoj hajs dla widzimisie jakiegos siusiumajtka, ktory podobno nie placi alimentow i ukradl fasole w puszcze z biedronki i teraz sie doje ... jakiego formularza, ktorego chyba nikt nigdy nie wypelnil nawet i mimo dowodow,ze tjs czy Moscicki ,nie wzieli zlotowki z xm dalej pier.. to samo, a koledzy go bronia piszac,ze danych nie poda,bo przeciez przestepca sam tez danych by do pozwu nie podal. IQ macie na poziomie ostrego Margin Call w xm tam zdaje sie jest wyjatkowo niski, wiec ja tylko mam rade dla Maryski,zeby zrobila skriny i jak do jutra kowal nie przesle swoich danych i nie zechce udowodnic swoich objawien w sądzie napisala do admina,zeby skasowal watek, bo po prostu o to tu tylko chodzi,zeby on sobie byl klasyczna gownoburza. To pisalam ja Marysia nr 2.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

ale bk
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Proszę admina o skasowanie wątku gdyż zaśmieca forum lub przeniesienie do działu "Off-topic".

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

Proszę admina o pozostawienie wątku.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Żadnego usuwania tematu, tylko na to czekają trolle. Jak zajdzie potrzeba to wyciągnę to co mam, potwierdzone przez obecnego managera, tego nie zmienicie panowie, inne rzeczy już dawno zmienione, każdy manager pomaga tym co dostarczają nowe rybki.

To co wcześniej: Rzucam wyzwanie, to samo co wy robicie od jakiegoś czasu. TRADING JAM WIDZISZ TE INFORMACJE? LEPIEJ IGNOROWAĆ je I PISAĆ O CZYM INNYM

Zaorski i reszta grupy trading jam, proszę pokazać jak tradujecie, najlepiej od tego wtorku aż do końca miesiąca. Chat z video w realnym czasie, pokażcie innym jak otwieracie i zamykacie pozycje na swoich realnym kontach, pokażcie ile bogacze zarabiają w ciągu jednego miesiąca.

Depozyt minimum 500 000 PLN, przecież dla was to mała kwota, niech bieda zobaczy jak zarabia grupa trading jam i cała Polska, tylko proszę nie podłączać konta od brokerów z którymi współpracujecie, bo tam może być akcja demo, a widzimy real... POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ!

ODPOWIEDZ