Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 kwie 2018, 01:53     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Forex a podatki..

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Re: Forex a podatki..

Nieprzeczytany post23 mar 2018, 09:28

No właśnie mógłbyś napisać jaki to broker, żeby ludzie wiedzieli, że muszą sobie regularnie zapisywać statementy ;). Widocznie sami tego nie mają w "oryginale"...
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB (-25%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post23 mar 2018, 09:31

raposo pisze:No właśnie mógłbyś napisać jaki to broker, żeby ludzie wiedzieli, że muszą sobie regularnie zapisywać statementy ;). Widocznie sami tego nie mają w "oryginale"...

FBS (fbs.com)
Obrazek
Obrazek

brogal1

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post08 kwie 2018, 15:39

Poproszę jedną z doswiadczonych osób o wypełnienie za mnie Pit za uzgodniona opłatą.
Mam za rok 2017 do rozliczenia :
- 3 (trzy ) transakcje na Easymarkets,
- Pit otrzymany z BOSSAFX.
To wszystko.
Za rok 2017 bedzie strata.
Dzięki z gory i czekam na propozycję, pozdr.
Awatar użytkownika

T-REX

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 2

Nieprzeczytany post12 kwie 2018, 09:35

Wie ktoś jak wypełnić PIT ZG? bo jako że miałem stratę wpisuję brak dochodu (0,00) w kolumnie C3. A ona kasuje dane i mam pita z całkowicie pustymi rubrykami... Wpisać stratę zamiast dochodu - na minusie?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Piotr_P

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post14 kwie 2018, 00:35

T-REX pisze:Wie ktoś jak wypełnić PIT ZG? bo jako że miałem stratę wpisuję brak dochodu (0,00) w kolumnie C3. A ona kasuje dane i mam pita z całkowicie pustymi rubrykami... Wpisać stratę zamiast dochodu - na minusie?

W przypadku straty nie wypełnia się PIT ZG, tylko jak osiagnales dochód. Ja miałem zysk u 3 brokerów i strate u jednego , wiec wypełniłem tylko 3 PITy ZG.
Awatar użytkownika

T-REX

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post14 kwie 2018, 01:08

Dzięki.
Awatar użytkownika

T-REX

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 17:26

Ja już dokonałem oczyszczenia, wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc, choć przy okazji odwiedzin matecznika komuny - stwierdzam, że mogłem wpisać dowolne bzdury. Ile pań biurew tyle interpretacji, żałuję, że nie nagrywałem tego wydarzenia. Darły się głośno na cały urząd WALUTY! SZWAJCARIA! że potem mogłem wyrwać dowolną laskę z kolejki na bajer jakim to nie jestem trejderem. Tak że duży szacun za profesjonalizm, na każdą wątpliwość z jaką przyszedłem otrzymałem drugą w gratisie.
Różnica tylko taka, że krzyż zamiast portretu Gierka i orzeł w koronie. Chyba, że trzeba było dać rajstopy pod stołem, wtedy może prawo stało by się jaśniejsze? :think:
Poprzednia

Wróć do Forex - dyskusje ogólne