Fale Elliota...

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
xsuchyx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 maja 2009, 09:49

Fale

Nieprzeczytany post autor: xsuchyx »

Teraz sobie patrze na Twoje fale kruczek i jak na początkującego całkiem nieźle Ci poszło, przewidziałeś jakieś 270 pipsów spadku na EUR/USD, wykorzystałeś to w jakiś sposób ?

Awatar użytkownika
Gwyn_Bleidd
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 04 gru 2010, 11:58

Nieprzeczytany post autor: Gwyn_Bleidd »

kruczek pisze:Gwyn_Bleidd ja tam nie wiem i początkujący jestem, ale Twoja wypowiedź wpisuje się w 100 % w Twój podpis :D

taki sobie żarcik, bez urazy
Ciekaw jestem czy jesteś pierwszym, który dostrzegł podwójny sens mojego podpisu ;DD
Jakiej urazy, coś ty ;) pozdro!
Życie to surfing, więc nie bój się fal.

Awatar użytkownika
kruczek
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:05

Nieprzeczytany post autor: kruczek »

xsuchyx nie wykorzystałem tego, to był moje pierwsze zetknięcie z falami i ich pierwszy szkic, więc nie próbowałem tylko obserwowałem.


Gwyn_Bleidd chyba lamka ze mnie bo nie wiem o co Ci chodzi :D
bzium®

milosz69
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2011, 15:40

fale

Nieprzeczytany post autor: milosz69 »

Fale Eliota dobre są do poteoryzowania, do tradingu są kompletnie nie przydatne :D

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

http://img862.imageshack.us/i/eliot.jpg/ czy taka fala jest dobrze wyznaczona? w tym momencie powinna nastapic korekta?

Awatar użytkownika
Boby_Fischer
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:21

Re: fale

Nieprzeczytany post autor: Boby_Fischer »

milosz69 pisze:Fale Eliota dobre są do poteoryzowania, do tradingu są kompletnie nie przydatne :D
Nie zgadzam się z Tobą, dla mnie pewne elementy z TFE są jednym z warunków jakie muszą wystąpić na rynku, abym mógł zająć odpowiednią pozycję. Tak naprawdę to zależy od spojrzenia i czego szukasz w tych falach, np. jedni liczą 12345 a inni szukają samych ABC etc... Zresztą nie można powiedzieć, czy są przydatne czy też nie... Dla mnie są a dla Ciebie nie :)
Boby Fischer is great!

Awatar użytkownika
PipBoy
Gaduła
Gaduła
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2011, 19:22

Nieprzeczytany post autor: PipBoy »

Cześć! Dla tych, którzy praktykują AT z pomocą fal Elliotta polecam ciekawą notkę na blogu, na jaki trafiłem dość przypadkiem przez jedną ze stron którą ktoś linkował ostatnio na forum. Artykuł (w skrócie) ma na celu zakwestionowanie sensowności takiej formy analizy wykresu. Nie jestem zaangażowany w ten temat, przeczytałem jednak z ciekawością i choć mam sam kilka uwag co do argumentacji gościa to postanowiłem altruistycznie puścić to w obieg. Może komuś się przyda. Enjoy!

http://www.orvinfive.blogspot.com/

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Wstępnie Napoli zwątpił w swoja teorię teraz wątpią wyznawcy Elliota , a o ewolucjach AT nikt nie chciał pisać kilka miesięcy temu.
Czekamy na następne nowinki co jest do wycięcia na amen z forum 8)
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

śruba
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2011, 15:29

Nieprzeczytany post autor: śruba »

Tak sobie z nudow wyznaczylem, jest potencjal czy raczej kicha?

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam Śruba 8)

Awatar użytkownika
c_e_r_v_u_s
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 06 lip 2010, 17:10

Nieprzeczytany post autor: c_e_r_v_u_s »

ja bym rozrysował tą twoją falę "C" ... inaczej :D
czyli jest potencjał down ??? może nikt tego nie wie

a poza tym fala "3" mam wrażenie że jest najkrótsza, a "4" aż tak mocno schodzi ??? to chyba wbrew zasadom ... ale to moje zdanie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ