EA wspomagający manualny trading

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
Nendo

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Pięknie Łowco!!! ... szacun

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

ładnie odpisałeś - szkoda tylko, że ponownie nie rozumiałeś co napisałem. Wyraziłem się naprawdę jasno - nie chcesz pomóc to po prostu nie pomagaj, a Ty ni dość że nie pomagasz to jeszcze wypisujesz jakieś popłuczyny, które dalej do tematu nic nie wnoszą. I to nie jest obraza - to diagnoza.

ani nikogo nie obraziłem przyjacielu, ani nie imałem takiej intencji - to były po prosty wyrażone fakty - nie opinie, a tylko opinią można obrazić, a nie faktem. Fakt jest faktem zawsze - i jest bezdyskusyjny. to tak jakbyś ktoś miał się obrazić, że powiedziałem, ze Słońce świeci. No świeci czy to się komuś podoba czy nie - taki fakt, a jeśli ktoś nie akceptuje faktów to jego problem.

ponadto zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem, żeby znowu napisać nic nie wnoszącego posta, którego napisanie kosztowało więcej czasu niż napisanie elementu, o którym pisałem. a ponoć czasu nie masz - to po jaki ch...j trwonisz go na pisanie skoro to nic nie wnosi? zajmij się czymś pożytecznym. to taki kolejny gratisowy hint.

i to, że ktoś inny przyklsanął oznacza tylko tyle, że również nie zrozumiał.... takie wzajemne kółko onanistyczne. pewnie trafiło na dokładnie takiego, którego opisywałem - no to się obruszył i przyklasnął. uderz w stół a nozyce się odezwą.to przykre, ale może to da temu komuś do myślenia. choć wątpię bo żeby wyciągnąć z błędu naukę to najpierw trzeba zrozumieć, że się ten błąd popełniło.

dość wywodów nei na temat - po prostu przyjacielu jak nie masz zamiaru pomóc to przestań przeszkadzać. robisz śmietnik. moderatorów proszę o wyskasowanie wszystkiego do pierwszego posta - wszak pozostałe nic nie wnoszą.

a jak ktoś ma ochotę znowu robić śmietnik to proponuję bana w nagrodę. proszę pozostawić tylko posty, które będą na temat - czyli konkretna odpowiedź na pytanie.

-- Dodano: 22 sie 2018, 09:13 --

a jak jesteś taki chętny do pomagania jak piszesz to zwyczajnie napisz termin kiedy będziesz mógł to zrobić i za ile i tyle. zaraz się pewnie okaże, że to jednak nie o czas chodziło tylko znowu jakąś wymówkę walniesz... no i tym samym potwierdzisz to wszystko co napisałem. na prawdę chciałbym się mylić uwierz - ale za wiele już przeżyłem żeby łudzić się że tym razem może jednak trafiłem konkreta...

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

motherathor pisze: a jak jesteś taki chętny do pomagania jak piszesz to zwyczajnie napisz termin kiedy będziesz mógł to zrobić i za ile i tyle. zaraz się pewnie okaże, że to jednak nie o czas chodziło tylko znowu jakąś wymówkę walniesz... no i tym samym potwierdzisz to wszystko co napisałem. na prawdę chciałbym się mylić uwierz - ale za wiele już przeżyłem żeby łudzić się że tym razem może jednak trafiłem konkreta...
hm..przecież już Ci napisałem, że nie przyjmuję zleceń tylko spontanicznie za darmo mogę komuś(ty do tej grupy nie należysz ;) ) pomóc, bo mam taki (nazwijmy to) kaprys. Tak samo jak mam kaprys napisać dłuższy post.
(a tak tanie chwyty możesz sobie darować, "potwierdzisz to wszystko co napisałem", "a na prawdę chciałbym się mylić" - litości)

Zawsze ktoś się jednak może znaleźć i zrobi Ci to odpłatnie (lub nie), nawet jak odpłatnie to mam nadzieję, że udostępnisz za darmo. Na pewno wielu ludziom to pomoże

Do Twojej reszty wypowiedzi, nie będę się odwoływał nawet bo trochę żal to czytać z "ust" trenera rozwoju osobistego. No może tylko do tego.
i to, że ktoś inny przyklsanął oznacza tylko tyle, że również nie zrozumiał...
Setki programistów, tutaj parę osób i jeden Ty ;)
Może to w Tobie jest problem, przemyśl to.

PS.
Złości, wykropkowane ch.je, nie są w ogóle tu potrzebne.


Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Również faktem jest autokratyczne podejście, dlatego zastanawiam się jakim trzeba być infantylnym człowiekiem, żeby znowu nadymać się, bo nie dostałeś zabawki. Określasz ludzi z góry jako niekompetentnych nieudaczników a następnie wymagasz od nich pomocy - fakt.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

motherathor pisze:(..) żeby wyciągnąć z błędu naukę to najpierw trzeba zrozumieć, że się ten błąd popełniło.
Święte słowa :lol:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

następny nie zrozumiał. przyjacielu nie wymagam pomocy od nieudaczników - coś Ci się pomyliło. od nich trzymam się z daleka. to są właśnie ci, którzy zamiast wnieść wartościowy wpis, zaśmiecają tylko ten temat - dokładnie tak jak Ty... więc nie wymagam od Ciebie pomocy, jak i od innych nieudaczników. O pomoc prosiłem właśnie tych, którzy nieudacznikami nie są. To, że należą oni do mniejszości widzimy po wpisach. Kolejny baran nie zrozumiał, że jak nie ma się nic mądrego do powiedzenia to należy wsadzić mordę w kubeł i zrobić bul bul.

powtórzę zatem raz jeszcze zanim kolejny inteligent napisze nie do tematu - NIE MASZ ODPOWIEDZI NA PYTANIE KTÓRE PADAŁEM TO PO PROSTU NIC NIE PISZ. Nie bardzo rozumiem co jest niezrozumiałego w tym stwierdzeniu ale po wpisach ludzi widzę, że nawet proste zdanie może stanowić problem.

do inteligenta wystarczy raz powiedzieć (mądrej głowie dość po słowie) - kolejne potwierdzenie z kim mamy do czynienia. tych co tak śmiecą powinni moderatorzy banować. tyle w temacie.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Sam jesteś baran, podałem ci link na poprzedniej stronie gdzie możesz zamieścić zlecenie. Tak wiem nie stać cię na 30$...
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

no i w koło Macieju... czego nie zrouzmiałeś w tym komunikacie?

"powtórzę zatem raz jeszcze zanim kolejny inteligent napisze nie do tematu - NIE MASZ ODPOWIEDZI NA PYTANIE KTÓRE PADAŁEM TO PO PROSTU NIC NIE PISZ. Nie bardzo rozumiem co jest niezrozumiałego w tym stwierdzeniu ale po wpisach ludzi widzę, że nawet proste zdanie może stanowić problem."

zatem po poniższych wpisach poznamy, kto należy do grupy inteligentnej, a kto do pozostałych 98%. Sami się podpiszą - popatrzmy:

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Przyjdzie kiedyś czas głębszej refleksji, dla ciebie pewnie długi, bo procesy myślowe masz powolne ale oby nie było za późno.
A tym czasem życzę dobrej zabawy przy samodzielnym kompilowaniu.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

ODPOWIEDZ