EA wspomagający manualny trading

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

LowcaG pisze:
motherathor pisze:jakoś mnie to nie dziwi, że się nie podzielisz. łatwo od kogoś wymagać ale widać samemu już ciężko coś spełnić :) droczyłem się tylko żeby się upewnić, żebyś sam to przyznał - no i się upewniłem.
Ah, znowu te słabe kawałki, mówiłem, że 90% trenerów to amatorzy jakie wymagać? Nie załapałeś, że to moje teksty były droczeniem się? W kontekście też żałosnego "argumentu" "na pewno pomoże to wielu" ehhh...mam nadzieję, ze tylko udajesz głupszego niż jesteś.
motherathor pisze: wątek prowadzę już teraz dla zabawy, choć cały czas mam nadzieję, że ktoś z grona tych 2% dojrzałych emocjonalnie odezwie się w swoim czasie i dojdziemy do porozumienia. Ja chętnie zapłacę uczciwą cenę.
No tego Ci życzę. Ze znajdziesz, żadnego tam patałacha amatora, który za 50 zł napisze dla Ciebie to EA.

PS.
110 zł już nie jest uczciwą kwotą?
nie jest. 100 zł jest uczciwe. jestem cierpliwy, poczekam aż znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zarobić, a nie pier...lić kocopoły.

grzesq
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2009, 16:57

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: grzesq »

motherathor pisze: 100 zł jest uczciwe
A ja bede upierdliwie domagac sie odpowiedzi na pytanie - Dlaczego akurat 100 zl?

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

motherathor pisze: 100 zł jest uczciwe. jestem cierpliwy, poczekam aż znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zarobić, a nie pier...lić kocopoły.
i nie dołożysz do tej uczciwej wg. Ciebie ceny na dzieciaka? Nawet 5 dyszek, chociaż dyszki? ;)
Przecież dla dobrego trenera rozwoju personalnego to na pewno chwilką pracy, taka stówka.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

motherathor pisze:Teraz masz dwie opcje do wyboru - zaproponowałeś świetną akcję z tym przelewem dla dzieci i teraz albo dzieci dostaną te 50 zł albo dostaną zero. Z którą opcją będziesz się lepiej czuł? Teraz wszystko w Twoich rękach. więc zrobisz coś pożytecznego, o czym sam pisałeś? Bo ja chętnie.
Pomijając fakt, że to nie mi pomagasz tylko sobie (raczej tego nigdy nie zrozumiesz materialisto) łudziłem się, że stać cię na więcej, ale ty chcesz 'negocjować' z ciężko chorymi dziećmi o kilka złotych jakbyś kartofle na targu kupował. Dzieci dostaną pieniądze, spokojnie z dzieleniem się nie mam problemów. Chciałem pokazać, na co stać tak wyjątkowego inteligenta. No i pokazałaś, jaki jesteś szczodry, co więcej przerosło to nie tylko moje oczekiwania. Zatem jesteś albo małolatem (co wiele tłumaczy) albo człowiekiem ze stanem posiadania, który określił Cblondyn. Postawa dość jałowa poznawczo, dalszą dyskusję uważam za bezcelową.

-- Dodano: piątek 2018-08-24, 8:52 --
LowcaG pisze:
LowcaG pisze: Ująłeś mnie tą troską o dzieci, tak więc, aby dzieci nie były stratne. Mam też propozycję.
@Mustafa, jeżeli napiszesz dla mnie ten wskaźnik, na wyłączność, tylko dla mnie i nikogo innego, to przekażę na jakiś cel charytatywny 60 zł :)
W sumie skupiając się tak na dzieciach zapomniałem o minimalnym szacunku dla czasu @Mustafy, zmieniam cenę na 100 zł.
No ale mi tam na, choć na pewno użytecznym, programie nie zależy, może tym którym zależy przebiją mnie ;)
No i dzieciom pomogą a to chyba szczytny cel.
Spokojnie sam przeleje te pieniądze - trzeba pomagać!
Ostatnio zmieniony 24 sie 2018, 08:54 przez Mustafa, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Mustafa pisze: Spokojnie sam przeleje te pieniądze - trzeba pomagać!
:564:

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

LowcaG pisze:
motherathor pisze: 100 zł jest uczciwe. jestem cierpliwy, poczekam aż znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zarobić, a nie pier...lić kocopoły.
i nie dołożysz do tej uczciwej wg. Ciebie ceny na dzieciaka? Nawet 5 dyszek, chociaż dyszki? ;)
Przecież dla dobrego trenera rozwoju personalnego to na pewno chwilką pracy, taka stówka.
oczywiście, ze dołożę. powiem więcej - każdego miesiąca dokładam tyle, że Wy tu wszyscy razem wzięci przez całe życie nie dołożycie tyle co ja w jeden miesiąc pomagam. Mając od 5 lat swoją fundację dokładam, dokładam pomagając również dwóm innym zaprzyjaźnionym fundacjom od co najmniej 8 lat. Gadać tylko potraficie zamiast działać - 5 stron popłuczyn, z których nic ni wynika. I w dodatku próbujecie nieudolnie zrobić jednorazową akcję do fundacji... nieudolnie bo zamiast robienia tylko bredzicie. Widać tylko to potraficie, bo jak n razie żaden nie udowodnił że stać go na więcej... 5 stron popłuczyn wystarczającym dowodem.

Temat zleciłem gdzie indziej, a ponieważ mądry zawsze pochylał się nad resztą zamieszczę ten automat żeby dać Wam przykład jak należy się zachować. Może to Was czegoś nauczy - choć wątpię.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

motherathor pisze: oczywiście, ze dołożę. powiem więcej - każdego miesiąca dokładam tyle, że Wy tu wszyscy razem wzięci przez całe życie nie dołożycie tyle co ja w jeden miesiąc pomagam.
Wybacz, ale nic o nas nie wiesz. Trener rozwoju osobistego, człowiek o otwartym umyśle i takie tunelowe widzenie, coś tam sobie umyśliłeś jakaś wizję świata i myślisz, że tak jest. Jednak stanu faktycznego nie znasz.
motherathor pisze: Temat zleciłem gdzie indziej, a ponieważ mądry zawsze pochylał się nad resztą zamieszczę ten automat żeby dać Wam przykład jak należy się zachować. Może to Was czegoś nauczy - choć wątpię.
O nas nie musisz się martwić, pytanie czy coś z tego Ty wyniesiesz, bo na razie laurkę o sobie już wystawiłeś.
Na tym forum zamieściłem wiele kodu, wielu osobom pomogłem, więc nie wiem o czym mówisz. A że chamowi nie pomogę... no mam do tego prawo, prawda?

Bo widzisz, wcześniej pokazałeś pozę(parafrazując)
Uważam, że 90% programistów to patałachy, więc chcę od nich za darmo.

Teraz dodajesz
Ja już pomogłem tyle, że już nie muszę więcej pomagać (z resztą pomagał by @Mustafa, bo to on za darmo by to zrobił a Ty miał byś produkt)

To myślę, że w pełni byś rozumiał i popierał pozę "już tyle pomogliśmy innym, że chamom nie pomagamy", dobrze myślę? :)


Ale oczywiście miło z Twojej strony, że pokażesz jak się należy zachować, może komuś się do czegoś przyda kto wie.

PS.
Nie "emocjonuj" się aż tak, bo Ci coś pęknie .Gdybyś skończył na swojej pierwszej odpowiedzi, to by tylu stron nie było to tak swoją drogą, chociaż uważam, że te strony, wiele treści niosą (głównie o Tobie ;) )
Tak więc droga do góry, wyciągnij prawidłowe(słowo klucz) wnioski, i leć zarabiać.

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

nie wiem skąd błędny (kolejny zresztą raz i to w jednej wypowiedzi) wniosek, że się emocjonuję. Błędny jest także wniosek, ze chciałem to za darmo - przeczytaj ze zrozumieniem (słowo klucz) pierwszy mój post i wskaż mi proszę miejsce, w którym jest napisane, że chcę to za darmo. Stwierdzam tylko fakty i tyle - nigdzie tam emocji nie ma. Pytasz czy ja coś z tego wywnioskuję - oczywiście, już to zrobiłem. Na kilkadziesiąt postów jeden tylko jest tu coś wnoszący do tematu - ten z propozycją od kolegi Mustafa. Wniosek zatem wysuwa się sam i w dodatku bez emocji, bo w oparciu o fakty, a z faktami się nie dyskutuje. A fakt jest taki: jeden coś wnoszący post na kilkadziesiąt popłuczyn. Nikt nie zaprzeczy.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

motherathor pisze:nie wiem skąd błędny (kolejny zresztą raz i to w jednej wypowiedzi) wniosek, że się emocjonuję.
Tę zagadkę zostawię tobie jako trenerowi rozwoju. Wierzę, że czasem dasz radę ją rozwiać, doczytasz w mądrych książkach.

Co do wniosków dla siebie... ufam, że jako trener rozwoju, jeszcze się rozwiniesz, może nie za rok, nie za dwa, ale z czasem...ogarniesz

Czekamy na spełnienie obietnicy odnośnie wrzucenia EA (wiem, że to zrobisz, tylko tak dla podsumowania piszę).

Pozdrawiam radośnie, to było ciekawe doświadczenie.

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

LowcaG pisze:
motherathor pisze:nie wiem skąd błędny (kolejny zresztą raz i to w jednej wypowiedzi) wniosek, że się emocjonuję.
Tę zagadkę zostawię tobie jako trenerowi rozwoju. Wierzę, że czasem dasz radę ją rozwiać, doczytasz w mądrych książkach.

Co do wniosków dla siebie... ufam, że jako trener rozwoju, jeszcze się rozwiniesz, może nie za rok, nie za dwa, ale z czasem...ogarniesz

Czekamy na spełnienie obietnicy odnośnie wrzucenia EA (wiem, że to zrobisz, tylko tak dla podsumowania piszę).

Pozdrawiam radośnie, to było ciekawe doświadczenie.
Odnośnie książek - rozumiem, że jesteś na etapie ich czytania - ja jestem na etapie ich pisania (pierwszą wydałem w 2012 r.). Odnośnie mojego rozwoju - możesz być spokojny - rozwijam się cały czas. Kilkadziesiąt dni w każdym roku poświęcam na szkolenia, na które wydaję w ciągu roku tyle ile przeciętny Kowalski w swoim życiu na samochody. Zatem kierunek raczej dobry.

Odnośnie skryptu - oczywiście że go zamieszczę. A hasło udostępnię każdemu, kto mi prześle dowód wpłaty do jednej z fundacji, z którą współpracuję. Zapoczątkowaliście wspaniałą akcję, więc nie mógłbym jej zatrzymać.

ODPOWIEDZ