Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

Też miałem z tym problem. Niestety bardzo często te błędy wyskakują i skrypt przestaje działać.

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

FreeWay pisze:Witam :D , Mam pytanie co do bonusu urodzinowego , fajnie że jest ale czy ktoś z was dał rade go wyrobić i otrzymać te pieniądze ? dobrze rozumiem że 4.69M to prawie 50 Lot do zagrania ?

Active
Bonus Amount: 274.48 PLN
Remaining Trading Volume: 4.69M USD till 14.08.2018
Sorki, przeoczyłem Twój post ;).

Ilość lotów do wyrobienia zależeć będzie od instrumentu ma którym handlujesz - trzeba to sobie przeliczać indywidualnie.

Wymagania są pozornie wysokie, ale na wypracowanie obrotu mamy aż rok. Dodatkowo, bonus zwiększa nasze możliwości lewarowania (możemy go wykorzystać do otwierania pozycji).

Znam trochę osób, które regularnie otrzymują bonusy. Fakt, że skorzystają na tym głownie scalperzy, daytraderzy i korzystający z EA, ale jest to do zrobienia. Mało tego, po otrzymaniu jednego bonusy można wypłacić środki, ponownie wpłacić i ubiegać się o kolejny bonus :). Dukascopy na to oczywiście pozwala.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Jesli ktoś zarabia i cały czas zwiększa volumen to pewnie że wyrobi 8) , widzę że jest opcja aktywacji kolejnego bonusu po każdej wpłacie, jeśli go aktywuje to wydłuży mi się czas na wyrobienie tych z sumowanych bonusów ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Z sumowatych nie. Dla każdej wpłaty osobno będzie liczony rok czasu.

Nawet nie trzeba zarabiać :). Wystarczy kręcić się wokół zera, robić duży wolumen i zgarniać bonusy :). Sam myslalem o jakimś hedgującym automacie, który tylko wyrabiałby zysk równy prowizji.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

EntenEller
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2018, 15:09

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: EntenEller »

Ja też potrzebuję podpowiedzi w kwestii bonusu. O ile liczenie granego wolumenu na parach jest oczywiste, o tyle nie mam pojęcia, jak liczyć np. wolumen transakcji na metalach, czy CFDs. Zapytałem o to suport Dukasa, ale muszę się przyznać, że nie zrozumiałem odpowiedzi. Cytuję:
The required trading volume is counted in USD equivalent.
Therefore for the instruments which contain USD you can check the corresponding primary or secondary amount of your trade.
For the instruments which do not contain USD, you take take either primary or secondary amount of your trade and convert it into USD.
For example, if you buy 1 XAUUSD at price 1300, the secondary amount of your trade is 1300 USD, thus it's the USD volume of the trade.
If you buy 1 contract DEU.IDX/EUR at price 25000, the secondary amount of your trade is 25000 EUR. If you convert 25000 EUR into USD, you will get the USD volume of the trade.

Rozumiem sam tekst, ale nie bardzo potrafię to sobie przełożyć na konkretny przykład. Jak to będzie np. ze złotem, czy srebrem, czy 1 CFD na SP500 lub 1CFD na konkretne akcje? Jaki to będzie ekwiwalent w lotach?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No właśnie musisz przestawić myślenie z tych lotów, i to też support Ci zasugerował :). Obrót liczony jest w walucie (USD).

Na indeksach w Dukascopy masz np. kontrakty. SP500 ma obecnie wartość lekko ponad 2700$. I to właśnie równowartość 1 kontraktu. Zatem jak otworzysz 10 kontraktów to wypracujesz wolumen w wysokości 27 000$. Do tego x2, bo liczone jest otwarcie i zamknięcie pozycji.

Na złocie masz jednostki/uncje. 1 uncja = ok. 1300$. Liczysz tak samo.

Jak musisz wypracować 500 000 $ obrotu i grasz na złocie to wychodzi:
500 000 / 1300 / 2 (otwarcie i zamknięcie) = 192 uncje <- to Twój wolumen w uncjach do wyrobienia.

Oczywiście, nie musimy liczyć sobie osobno w Excelu czy na karteczce ile tam nam jeszcze zostało :). Wszystko jest na bieżąco podliczane w panelu klienta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Możesz na demo włączyć bonus i przetestować. Tych demo możesz zakładać ile chcesz, po 14 dniach są one wyłączane.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

po założeniu konta i zaakceptowaniu przez DB dokumentów ile czasu mam na pierwszą wpłatę ???
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:po założeniu konta i zaakceptowaniu przez DB dokumentów ile czasu mam na pierwszą wpłatę ???
Z tego co pamiętam nie ma tu sztywnego limitu, ale można przypuszczać, że jak przez 1-2 miesiące nie wpłacisz nic to "zawieszą" rejestrację i znów będziesz musiał wysyłać przynajmniej potwierdzenie adresu. Wielu brokerów, jeśli w ciągu 30 pierwszych dni, nie zanotuje wpłaty, to usuwa aplikację lub dezaktywuje rachunki.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
doctorR
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 03 sie 2017, 13:18

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: doctorR »

Ja wplacilem po miesiacu o było ok. Skontaktuj się tylko z opiekunem to będą mieć cie na oku i szybko kase zaksięgują, dając dane do pierwszego logowania.
Macie jeszcze problem z jforex na androida? mi za każdym razem daje komunikat, że złe dane, błąd autoryzacji?

ODPOWIEDZ