DM BZWBK - model ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
2
25%
Mają wiele wad
2
25%
Stanowczo odradzam:
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

kombinatorzy zle bylo czas byl dobry raz czas pracy w Piatek tez bo ochrona dlugotreminowych a co to tylko dlugoterminowi graja !!! zenada

ale te Wigilijne zamkniecie o 13 00 tez mistrzostwo ja kwiekoszc zemykalo pozna pora poludniowa a nawet zgodnie z zamknieciem USa gield a c osie stalo miedzy czasie to na wykresie tez widac ale nie WBK bo tam luka jedynie

-- Dodano: czw 27-12-2012, 11:57 --
Damian77 pisze:
MOCKBA pisze:
Nowy123 pisze:a teraz zapytam co sie stal oz czasem na wykresie

?

rece opadaja wczeniej byla 1 h wstecz do pl czasu teraz mamy 1 h do przodu :)
Jak pisał wcześniej houk "Czas brokera to GMT+2. Świeczki dzienne zamykają się o 23 polskiego czasu, czyli tak jak giełda w Nowym Jorku (5pm w Nowym Jorku). Dzięki temu nie ma np. problemu ze świeczkami h4 czy ze świeczką dzienną niedzielną tak jak np. w Bossa (u nich godzina notowań w niedzielę od 23 do 24 czasu polskiego to osobna świeczka na D"
Wygląda na to, że co dobre szybko się kończy. Pojawią się świeczki niedzielne i wszystkie wskaźniki oparte na na D1 będą przekłamywać jak na np. Bossafx.
faktycznie, kolejny argument ZA , kontem w dmbzwbk zmienił się na NIE
co za syf się robi w tym InwestorzeOnline, może jeszcze godziny handlu 8.30 -17.30 ? bo po co wiecej, oczywiscie dla dobra inwestorow dlugoterminowych

tak szczerze, prywatnie znajomym polecalem tego brokera, ale juz nie nie mam argumentów na +

gdybym nie zagladal tutaj to zylbym w nieswiadomosci , poczawszy od wadliwych wykresow po sprawy godzin
nie wiem czy u Ciebie u was tez tak macie ze zrywa wam polaczenie na 2-3 sek

dwnl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 02 lis 2012, 12:44

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: dwnl »

@Nowy123
U mnie nie zrywa w ogóle.

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

dwnl pisze:@Nowy123
U mnie nie zrywa w ogóle.
to morze tylko u mnie ale to nie ze co chwile co jakis czas zrywa na 1 -2 sekundy no nic czekam na komentarz co do zmiany godziny bylo dobrze to znowu kreca

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

Bossa i XTB maja dane od północy 26.12, DM BZWBK kierujac sie wymogami bezpieczenstwa nie ma zamiaru wgrywac zadnych danych, parodia a nie broker
to tyle w temacie , wiecej nie zamierzam zastanawiac sie co tym razem Broker wywinie za numer
sa pewne oczywiste stadardy na rynku, i DM BZWK nie fatyguje sie nawet aby dorownac polskiej konkurencji
wielkie rozczarowanie z mojej strony

houk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 kwie 2012, 12:33

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: houk »

Nowy123 pisze:
dwnl pisze:@Nowy123
U mnie nie zrywa w ogóle.
to morze tylko u mnie ale to nie ze co chwile co jakis czas zrywa na 1 -2 sekundy no nic czekam na komentarz co do zmiany godziny bylo dobrze to znowu kreca
Pomyliłeś godziny. Cały czas było godzinę do przodu w stosunku do polskiego czasu, tak jest ok i tak jest cały czas.
Pzdr

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: zz »

Damian77 pisze:Bossa i XTB maja dane od północy 26.12, DM BZWBK kierujac sie wymogami bezpieczenstwa nie ma zamiaru wgrywac zadnych danych, parodia a nie broker
to tyle w temacie , wiecej nie zamierzam zastanawiac sie co tym razem Broker wywinie za numer
sa pewne oczywiste stadardy na rynku, i DM BZWK nie fatyguje sie nawet aby dorownac polskiej konkurencji
wielkie rozczarowanie z mojej strony
Tak,jeżeli nie będą wgrywać danych to będzie parodia...,ponieważ automaty EA oraz inwestorzy manualni będą zawierać transakcje na błędnych informacjach...
A ,przypominam że już 3 pipsami można zmienić obraz rynku na wykresie nawet dziennym...
Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

houk pisze:
Nowy123 pisze:
dwnl pisze:@Nowy123
U mnie nie zrywa w ogóle.
to morze tylko u mnie ale to nie ze co chwile co jakis czas zrywa na 1 -2 sekundy no nic czekam na komentarz co do zmiany godziny bylo dobrze to znowu kreca
Pomyliłeś godziny. Cały czas było godzinę do przodu w stosunku do polskiego czasu, tak jest ok i tak jest cały czas.
Pzdr

tak ale chyba zmienili na wykresie jedynie bo dzienna sie zamyka 23 00 dalej jak sie zamykala

-- Dodano: pt 28-12-2012, 23:15 --

http://stooq.pl/q/?s=es.f&c=1d&t=c&a=lg&b=1

a teraz c odo zamykanie rynku w Piatki o 22 a nie jak caly rynek o 23 O TO WLADNIE CHODZI !!!

baczniew
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2007, 17:56

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: baczniew »

@ BZ WBK

jakis czas termu na mt4 rozeslaliscie wiadomosc ze handel konczy sie o 22CET w piątki...
rozumiem ze w niedziele rozpoczniemy o godzine wczesniej?

EJ no hola hola coś za coś!! traktujmy sie poważnie!!

pozatym narpawde nie jestem w stanie zrozumiec tego posuniecia! chcecie isc szybciej do domu czy co?!
załóżmy ze OBA MA w piatek 28 grudnia o 22:00 CET powiedzial PODPISUJE ustawe o podatkach!
to nie dalibyscie mi sposobnosci zareagowac na to wydarzenie?! PINBAR SOBIE ROŚNIE bluzgi lecą w powietrze
a wy ot tak sobie konczycie dzien pracy tak?! tak to widzicie?!
juz pal licho jakbym nie zajął odpowiedniej pozycji ale jakbym miał otwarta przeciwstawną pozycje i nagle
bylbym hoho w plecy i nie moglbym nic zrobic?! NIC?!

myśle ze w ciągu ostateniego miesiaca z tej symbolicznej prowizji 0,0000000045 czy tam 48% czy tam ile było
uzbieraliscie chociazby ode mnie na miesieczna pensje dla osoby ktory by kiblowała do 23:00!

acha moze powinniscie zrewidowac swoj cennik uslug? bo jestem stosunkowo swiezym klijentem , ale
opłata za prowadzenie rachunku mimo ze symboliczna bo 5dych ale jest smieszna jak odpalam Wam tyle kasy z tytułu prowizji!
to jak pojsc do drogiego sklepu i wyskakiwac ze ZŁOTÓWKI na wózek!

MYLĘ SIĘ?!
Skills pay the bill's

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Nie trzeba płacić 50zł jak korzysta się tylko z OTC, przynajmniej tak stoi w cenniku. Jak się jest członkiem Sii to też się nie płaci.

baczniew
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2007, 17:56

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: baczniew »

optimus128 pisze:Nie trzeba płacić 50zł jak korzysta się tylko z OTC, przynajmniej tak stoi w cenniku. Jak się jest członkiem Sii to też się nie płaci.
faktycznie:) to mozna powiedziec ze mam tą złotówke w kieszeni:)
Skills pay the bill's

ODPOWIEDZ