DM BZWBK - model ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
2
25%
Mają wiele wad
2
25%
Stanowczo odradzam:
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Oczywscie tylko WBK konczy o 16 00 a dzieje sie teraz i bedzie dzialo jeszcze do zakonczenie sesji w USA no ale WBK swoje inni brokerzy dl pracuja nawet do 18 by dali jeszcze by czlowiek cos popykal przy takiej zmiennosci przed sylwestrem czas to pieniadz !!! ale tutaj maja swoje widzi misie hahaha

baczniew
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2007, 17:56

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: baczniew »

22:05 Rynek nie działa xD

a pan z WBKu nadal nie chcial laskawie wytlumaczyc nam szarym trejderom ze to jest w naszym interesie:)
Alior nie ukrywam ma bardzo dobre podejscie do przyszlego neidoszlego klijenta ale wbk... przeciez nie jesteście panstwowym bankiem!
wiec nie rozumiem skad ten brak zainteresowania:) ale to lagodnie ujalem xD

mialem nadzieje ze na forum jak zebralo sie kilka osob to doczekalibysmy sie jakiegos stanowiska-oficjalnego
bo na to od pana w infolini nie ma co liczyc raczej :)

kolejne z wielu rozczarowan w zyciu xD
Skills pay the bill's

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

Panowie z BZWBK obrazili się na forum forex nawigatora ;)
a ja tylko prosiłem o uzupełniony wykres świąteczny a tu dalej luki :(
w sumie nie znam innego brokera z takimi lukami , jak im sie podoba
czekam na komunikat, ze dla dobra inwestorow i administratorow systemu, forex dostepny bedzie tylko w godzinach dzialania gpw , a po co wiecej...

-- Dodano: sob 05-01-2013, 10:19 --

wow historia świąteczna uzupełniona, późno ale jest
przy okazji uwaga czy nie wcieło innego okresu

houk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 kwie 2012, 12:33

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: houk »

A nie wiecie czy będą na bieżąco uzupełniali godzinną lukę z piątku na koniec notowań? A może w ogóle nie zamierzają tego uzupełniać?

baczniew
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2007, 17:56

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: baczniew »

houk pisze:A nie wiecie czy będą na bieżąco uzupełniali godzinną lukę z piątku na koniec notowań? A może w ogóle nie zamierzają tego uzupełniać?
jest to 1szy raz jak zrobili ten cyrk i póki co nie raczyli poinformowac o tym fakcie kiedy bedą o ile beda to robic

trzeba poczekac...cierpliwie...


na chwile obecna brakujacej świeczki nie dodali:) co bylo chyba oczywiste :)
tj 23:00 niedziela

nie no az sie dziwnie patrzy na wykres, KURZA STOPA mogliby chocaiz SWAPU nie pobierac za taki CYRK bo tego inaczej sie nie da nazwac
Skills pay the bill's

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Witam,

Historia wykresów z okresu świątecznego już jakiś czas temu została uzupełniona, podobnie jak piątkowa ostatnia godzina handlu (4.01). Krytyka na forum przychodzi niezmiernie łatwo, szczególnie niektórym obserwatorom. Forum jest z naszej perspektywy istotnym medium kontaktu z inwestorami i chcielibyśmy ten stan zachować. Myślę, iż nasz Dom Maklerski należy do jednych z pierwszych takich instytucji, które przybrały tu tak bezpośrednią politykę interakcji między zainteresowanymi, a twórcami usługi. Mamy nadzieję iż będziemy poważniej podchodzić do tej komunikacji, dlatego proszę o zachowanie po Państwa stronie pewnego umiaru.
O sprawie skrócenia handlu w piątek można dyskutować ale opinię, iż to determinuje czyjąś decyzję o wyborze bądź zmianie brokera jest w moim odczuciu mocno przesadzone. Nie dotarł do nas żaden oficjalny sygnał, iż ktoś jest z tej zmiany niezadowolony, a przypomnę skracając czas o godzinę wyszliśmy naprzeciw klientom, którzy inwestują długoterminowo i wartości zleceń obronnych mogłyby zostać osiągnięte.
Patrząc na statystyki widzę, iż w tym czasie inwestorzy nie zawierają zbyt wielu transakcji. Często ilość ich spada poniżej 0,5% dziennych transakcji. Z kolei wartości spreadów mają w tym czasie szczególną tendencję do zwiększania swoich wartości. Jesteśmy tu po to żeby dyskutować ale cięzko wyjaśniać jedną sprawę kolejny raz. Rozważamy klika opcji i na pewno nie pozostawimy tego wątku bez kontynuacji.

Pozdrawiam,
AK
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

dwnl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 02 lis 2012, 12:44

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: dwnl »

Witam

Faktycznie udzielają się Państwo na forum i udzielają odpowiedzi na wszelkie wątpliwości co z pewnością nie uszło uwadze innych użytkowników a co ja osobiście doceniam.
Co do decyzji dotyczącej wyboru brokera- ostatecznie Państwa sytuacja jest o tyle dobra, że BRE ma te same godziny a Alior działa w kratkę- innej krajowej konkurencji nie macie. Żeby było sprawiedliwie i nie kończyło się na krytyce- poza tym jednym elementem (22 piątek), który ja osobiście uważam za wadę- jestem zadowolony z oferty WBK i przeżyję te piątki bo faktycznie ma Pan rację, że transakcji zawieram(y) w tym czasie jak na lekarstwo. Z tym, że nie chodzi o to czy to robię, czy nie ale o to że miałem możliwość a teraz nie mam.

Co do braku "oficjalnych sygnałów"- Państwo wybaczą ale czym są nasze uwagi na forum? Nikt nie wypowiedział się w tym wątku pozytywnie na temat tej zmiany. Wątpicie Państwo w to, że faktycznie jesteśmy waszymi klientami a nie trollami? ;) Jakoś wątpię w to, że wysłanie oficjalnego maila coś zmieni (poza tym, że moje nazwisko będzie łatwe do powiązania z loginem na tym forum ;))

Pozdrawiam

houk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 kwie 2012, 12:33

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: houk »

InvestoronlineFX pisze:Witam,

Historia wykresów z okresu świątecznego już jakiś czas temu została uzupełniona, podobnie jak piątkowa ostatnia godzina handlu (4.01).
AK
Proszę nie wprowadzać forumowiczów w błąd, bo ani na koncie Live ani na Demo nie uzupełniliście luki z piątkowej ostatniej godziny handlu (4.01). No chyba że poziomą kreskę na h1 uważacie za uzupełnienie notowań :D
Pozdrawiam

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

InvestoronlineFX pisze:Witam,

Historia wykresów z okresu świątecznego już jakiś czas temu została uzupełniona
AK
jeśli kilka świeczek h4 temu to jakiś czas temu to się zgadza,
konkurencja była przy Was błyskawiczna, ale rozumię tzw "secure"

Expansion
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 07 gru 2012, 10:33

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Expansion »

Widze ze panom z bzwbk niezbyt łatwo przychodzi akceptacja konstruktywnej krytyki. Najlepsze jest zdanie ze krytykowac jest latwo.... oczywiscie ze jest latwo jezeli robicie takie ruchy jak wczesniejsze zamkniecie rynku czy dziury na wykresie... chyba krytyka w tym przypadku jest uzasadniona?
Co wiecej podoba mi sie szczegolnie ten fragment:

"Forum jest z naszej perspektywy istotnym medium kontaktu z inwestorami i chcielibyśmy ten stan zachować. Myślę, iż nasz Dom Maklerski należy do jednych z pierwszych takich instytucji, które przybrały tu tak bezpośrednią politykę interakcji między zainteresowanymi, a twórcami usługi."

hehehe.. wystarczy przejrzec 10 pierwszych stron tego watku aby zobaczyc jak istotnym medium jest to forum dla bzwbk.. pokusili sie nawet o multikonta i sami odpowiadali na pytania :) Faktycznie traktujecie klientow powaznie i liczycie sie z ich opinia... Szkoda... myslalem ze pogram u was dluzej.
Dajcie znac na forum jak przywrocicie normalne godziny handlu - narazie nie zamknalem rachunku :)

ODPOWIEDZ